alt kattaki yeni evlilerden gelen ve ardı arkası kesilmeyen çığlıklar :((

Konu gercek olabilir inanririm bu tür kendii bilmezlerin olduguna,konu kurguda olabilir ..

ama beni rahatsiz eden,konuyu acan arkadasin samimiyetsiz olmasi.Belki anlatim tarzindan sorun var

yada imlada hata yapiyor ama bana inanilmaz derecede samimiyetsiz geldi.

Konuyuda baglayamadim :)))

ben buldum ne yapıcagını :d onlar banyoda ıken banyo boslugu yokmu ordan ıple agır bır sey salnadırın ıcerı gırecek sekılde fırlatın odlerı kopar bırdahada seslerı cıkmaz:) bırde benım anlamadıgım konu sahıbı arkadsım yenı evlıyım dıyor ve sonrada 1 yasında kzıım var dıyor nasıl oluor bu

evet ona ben de takılmıştım ama şimdi söylemiyim neyse dedim. -tatlicadiarzu-
Bir de kırkı yeni çıktı bebeğin demiş, ilk mesajda da 3 ayda evden soğudum demiş.
Evet sonucu merak ediyorum ben de şakkıdı

Arkadaş sende komşumdan şu tarz sesler geliyor nasıl uyarmalıyım uslubunda değil de...

Yazdıkça yazmışsın,tüm detayları atlamadan.

Sende de saplantı olmuş,duymasan ne oldu diyeceksin nerdeyse

bende okudum da ayrıntılara dikkat etmemiştim
uykum geldi anlayamadım galibakaydirigubbakcemile3

hehehe ,kk ajanla dolu valla ,ne bileyim hepsini okumadım sıkıldım :)) demek yalnış yazmış hıııı ,bak bu inandırıcı :)))
valla hayatım ajan sensın kaçırmamışsın ayrıntıları neyse yalan yada doğru o konuyu açan kişinin insafına kalmış bunca kişinin aklını karıştırmak hoşuna gıtmez heralde piskopatmı bu insan nıye yapsın ne bılım anlamadım

Ula bi tane öyle komşum olmadıya ne diyim artıksempatiksalakcinni

Ula bi tane öyle komşum olmadıya ne diyim artıksempatiksalakcinni
:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey
laelaelaelaelaelaelaelaelaelaedelikafadulden
Ne yapacaksın böyle komşuyu kuzum :mymeka:gece gündüz artık evde kulağında pamuklamı banyoya gireceksin kaydirigubbakcemile3

konu sahibi öyle açıkgöz dilli biri gibi ki bu çeneyle nasıl bu komşuların hakkından gelemiyo ona şaşırdım ben de :1rolleyes:

şok oldummmm vede iğrendimm
tanışp kadının kendisine söylesen yada bu sesler geldiğinde bişeyle yere vursan bi taktiktir hani eskilerden işe
yarar belki..

yok bana anlatım dili tam kadın çenesi gibi geldikaydirigubbakcemile3

valla ayni olayi bende yasadim ve hatta depremmi oluyor falan diye korktum. yatagin duvara vurus hizi benim evde yankilanirken oha be cüs diye bir bagirti kopardim ses kesildi. yatak odasinda agzima geleni saydim. ne utanmazliklari ne terbiyesizlikleri kaldi saymadigim. tavsiye ederim. ayni esnada kapilari da carptim bir daha ayni olay olamadi. bu tür seks hayati olan cok kisi var müzik sesi cocuk sesi cekiliyor ama bu cekilir gibi degil. bende isi yaradi umarim sizde de yararkaydirigubbakcemile2

maşallah duvara vuruyomuş yatak sempatiksalakcinni
sizin yöntemi arkadaş da denesin bence
tam ses geldiği zaman o da kapıyı çarpsın bağısın vs
insan olan anlar

ee ne güzel işte gidin kanka olun,o zaman gerekirse uyarırsınız utanmadan..

sayın konu sahibi konunun sahte olma ihtimali hala var.. hala da bunu savnuyorum.. burda o kadar çok şey gördüm ki,o yüzden körü körüne hiç bir konuya inanmam.. hele ki konu böyle alengirliikonu sahibi de yeni üyeyse..

banada hiç inandırıcı gelmedi 7/24 nasıl yapsınlar evin heryerinden ses geliyor
bebek ağladığında 20 dk mola sadece
kesin sallamasyon

Ben anlamadım, neden bir insan gelip olmayan olayları anlatsın ki sanal ortamda? Ne tür bir fantezidir bu? fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…