alt kattaki yeni evlilerden gelen ve ardı arkası kesilmeyen çığlıklar :((

slm merve evet yeni üyeyim ama iki yildir sürekli girdigim bir site ve aradigim her seyi buluyorum. galiba haklisin cünkü gecen +18 mizah bölümüne girdim cok severim fikra okumayi hemen özelden mesaj geldi bir kac kisiden. yeni üye oldugum icin cevap veremiyorum özelden tabi. o kadar topiclere girdim sabahlara kadar okudum bir sey yazilmadi +18 mizah ve pat diye mesaj. dogru diyon kurban cok irkek var coooooooookvereliniortak

onları site yönetimine bildirirseniz çok yerinde birhareket olur.. evet malesef ki kimin erkek kimin kadın olduğu sanal alemde anlaşılamıyor..

bence arkadaş uydurmamştır burda bazı kişiler hemen etiketi yapıştrmış erkek diye.benimde gecen sene başıma geldı sabhın 6.30 ugnda uyandm seslere cglıklara benım odam la karşı dairenin yatak odası ynyana okdr utandımkii ewdeki herkes uyandı noluyo die yanarım yanarım uykusuz ogun dersaneye gttgme yanarım:KK70: var yani arkdşlar oluyo eski komşumuz wardı gene karşımzda oturan onlarında sesleri gelıodu her insan aynı degil cesit cesit insan war dkkat edemiolar yaptıklarına aile apartmanındayız yani

ben yok demedim ki.. tabi ki vardır ve tabi ki ses geliyordur.. orda sorun yok.. çünkü ben de 15 gün öncesine kadar üst kattaki komşumdan şikayet ederdim gürültüden dolayı.. cinsel anlamda bir gürültü değildi bu yanlız..bi arkadaş erkekler neden girsin ki demiş biz de ona cevap verdik.. ki daha 2-3 gün önce bir erkek üye tespit edeilip banlandı yani.. olmaz diye bişey yok..

Nasıl şeyler yazıldı anlamadım :uhm: Erkek olduğundan şüphelendiğiniz kişileri -tabii kanıtınız varsa- yönetime bildirmelisiniz. Eğer dediğiniz gibi onu ifade edecek özel mesajlar aldıysanız zaten kanıtınız var demektir.
o konuda onunda oldugunu ve sormak istedigim birsey varsa sorabilecegimi yazmis özelden. tabi ben yeni üye oldugum icin cevap yazamadim yoksa ben ona neyi soracagimi cok iyi bilirdim ama neyseguclubacismileÇok üzgünüm çoook

X