alt kattaki yeni evlilerden gelen ve ardı arkası kesilmeyen çığlıklar :((

millet onca para döküp o tür kanalları izliyor sizinki bedava olmuş :)
şaka bi yana da iğrençmiş.....

valla Allah kurtarsın ne diim
ama bnce ilk olarak o sesi duyduğunuzda aşağıya tıklatmak
anlamadılarsa not bırakmak

Önce uyar, yazılı ya da sözlü; kaale almıyorlarsa polise haber ver. Ben olsam dava açardım. kötükedihüso

bugün pek ses sedaları yok.. şeytan kulağına kurşun.. bebek ağlıyor boyuna.. sanırım "kardeş istemiyorum" mesajı veriyor onlara:)

kadını da anlayamıyorum ama kocasını hiiç mi hiç anlayamıyorum. bir erkek nasıl karısının sesinin duyulmasına izin verir ki ya.. başka bir erkek bu sesi duysa ve etkilense, ne kadar iğrenç bir durum. seslerin duyulduğunun farkında olduklarını düşünüyorum. bu kadar rahat bir şekilde banyoda ara ara kahkahalar atıyorlar. konuşma kahkaha çığlık ne ararsan var. mümkünmü duyulmaması.

geçen gün banyoda adam kadına diyor ki "su; sesi boğar, sen devam et" buyur burdan yak.

birde aksi gibi benim kulaklarımda çok iyi duyar. eşim bütün sesleri duyuyor ama konuşmaları kelimeleri tam seçemiyor. ben kelimeleri net bir şekilde anlıyorum.

kulaklığımı takıp işlerimi yapıyorum bende duymamak için.

bugün çocukları huzursuz ağlıyor sürekli. aşağıya inip çocukları için isterlerse kızımın ilaçlarından verebileceğimi söylesem şimdi, çocuğun ağlamalarını duyduğuma göre onların sesini de duyduğumu anlarlar belki. kapıyı açarlarsa tabi.. biraz asosyal bir çiftmiş..

onların kapıyı niye açamadıkları belli kaydirigubbakcemile3şimdi konsantreleri bozulur kapı açılırsa e bide giyinik değiller kim uğraşacak giyin-soyun demi -tatlicadiarzu- onlar kapı açmazlar sen en iyisi kağıda yaz at kapının altından,yöneticide kendileri olduğu için bişey diyemezsin sen bunu bi dene.baktın olmadı polis çağır.

.

su cocugu bir türlü susturamadiniz, sesi ta yukari geliyor deyin

"belki anlar"

kaydirigubbakcemile3

ohaoldumsmile
yapacağınız şey belli gidip rahatsız olduğunuzu söyleyin.kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok
yada polis çağırın biraz onlarda dinlesin sonrada karokolda ne halt yiyolarsa yesinler. delikafadulden

CADIARZUdüşündümde sesin size geldiğinin farkındalar ama bundan rahatsızlık duymuyorlar aksine zevk alıyorlar,çünkü hasta oldukları için.

aaayy inanamadım ya
yuhhhh yanii,9 ayın acısını çıkartıyorlardır.
sesleri duyulduğunda,kayınvalidesini evinize kahve içmeye çağırın bence oda şahit olsun
azmış oğluna ve gelinine

çocuğa ben bakarım siz işinizi aksatmayın mı deseniz acaba kaydirigubbakcemile3

yorumların hepsini okumadım ama zarfın içine kapalı bir not yazıp kapının altından üstünden eve atabilirsiniz yada posta kutularına atabilirsiniz..
kimliğinizi belirtmek zorunda değilsiniz rahatsızlığınızı yazın anlarlar...

konu başlığı al kattaki yeni evliler diye başlıyor ,ama bu mesajda yukardan gelen seslerden bahsediliyor ,konunun açıkça fake olduğu da böylece açığa çıkıyor ..yani kanımca öyle ..sempatiksalakcinni ajan gibi hissettim kendimi :))

ben önce keşfetmiştim geç kaldın kaydirigubbakcemile3

yada biraz daha sabredin bunlar bu hızla giderse kadın bi daha hamile kalır
ozaman seyrekleşir belkikaydirigubbakcemile3

hehehe ,kk ajanla dolu valla ,ne bileyim hepsini okumadım sıkıldım :)) demek yalnış yazmış hıııı ,bak bu inandırıcı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…