alt kattaki yeni evlilerden gelen ve ardı arkası kesilmeyen çığlıklar :((

7/24 o sesleri dinleyip de susup oturmaktan (dinlemekten) daha mı fantastik bir fantezi çeşidi bilemedim kaydirigubbakcemile3

katılıyorum, olmayan bir şeyden dolayı niye dert yanayım..

yok konu alangirli bir konu imiş,yok ben yeni üyeymişim. artık bu konuda açıklama yapma ihtiyacı bile duymuyorum. saplantı haline gelmiş kimilerinde. bırakın bunları artık. hangi erkek bu siteye takılır Allah aşkına.internet bir derya deniz. herşey elinin altında insanların. sapık ruhta biri milyonlarca kendine göre site bulur. ya da ne bileyim jinekoloji bölümleri var başka bölümler var bu forumda, gider oralarda takılır. ne işi olur derdim var bölümünde.

nasıl bakıyorsanız öyle görüyorsunuz.

sanırım bana böyle takılarak alt kattakileri bana unutturmaya çalışıyorsunuz. yakında yeni bir konu daha açacağım derdim var bölümüne galiba.. önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zor derlerdi doğruymuş

öyle demeyin,çok takılan erkek var.
size demiyorum ama,yani eğleniyorlar burda kendilerince :1ninca:

Oysa ki çok zorlamamıştım yine de tebrik için teşekkürler.

Yazdıklarınızı bir kez daha okuyun zahmet olmazsa,aradaki yorumları atlayarak sadece kendi yazdıklarınızı.
Bu sefer zorladım başka bir anlam çıkarmak için ama ııı ıhhh.
Sizde saplantı haline gelmiş bu komşular.Duyduklarından bu denli rahatsız bir kadın çıkan sesleri çığlıkları saniye saniye yaz-maz.
Bize detay vermenize gerek yoktu bu kadar... aşırı ses geliyor deseniz yeter.Hadi bir kere yazmışsınız sonra yine tekrar.
Tuhaf!!!

Son düzenleme:
Evet israr ediyorum samimiyetsiz geldiniz.Ha bundan sanane diyceksiniz elbette banane ama madem ortaya bi konu actiniz bende fikrimi yazma özgürlügümü kullaniyorum.

Benim yerimde olsaydiniz demisiniz,evet sizin yerinizde olsaydim burada dantel dantel ayrintiya girmektense,iner asagiya rahatsizligimi belirtirdim.

Tutumuzun bana ilginc geldi..

öyle demeyin,çok takılan erkek var.
size demiyorum ama,yani eğleniyorlar burda kendilerince :1ninca:

doğrudur o zaman canım. ben fazla ihtimal vermiyordum buna bilmiyorumkismile Allah akıl fikir versin onlara da. artık bu kadın sitelerine de takılıyorlarsa.. o zaman bana erkek muamelesi yapanlara da kızmayayım. ben forumu okurdum ama pek rastlamamıştım. benim takıldığım bebekler ile ilgili bölümlerdi genelde. belkide bu yüzden bilmiyorum.. kafamçokkarıştı

Belki sadece eğleniyorlardır..ne biliyim ebecilik ,körebe,saklambaç falandır..olamaz mı yani..şakkıdı

Buraya gelip insanların yaşadıkları şeyleri detaylarıyla beraber anlatmak için kullandığınız enerjinin yarısıyla o insanlara sıkıntınızı anlatmayı deneseydiniz belki de kafanız rahattı şu an.

Sorun belli, çözüm önerileri ortada. Derdiniz çözüm bulmak mı bunları anlatmak mı...

Ama anlattıklarınız erotik edebiyat denemesi olarak da başarısız, bilemiyorum yaaaaniii :hulya:

konu sahibinin anlattıkları kurgu veya değil farketmez. bir kaç ay önce doktorum programında cinsel yaşam konuşuluyordu. canlı yayına bağlanan bir adam günde 8-10 kere bu işi yapmak istediğini söylemişti. hatta karısıyla da konuşmuştu doktorlar. programı seyretmedim. haberlerde parçalarına bakmıştım. böyle bağımlı, hasta insanlar da var. kadın ve ya adam da hasta olabilir. diğeri de ona uymak zorunda kalıyordur. kişinin aile içi yaşantısını bilemeyiz.

en iyisi komşu olarak bu rahatsızlığa katlanmaktansa ve kapıları da açmıyorlarsa polis çağırmak. aşağı katımda şiddetli geçimsizlik var, her gün kavga gürültü deyinkaydirigubbakcemile5

Evet, bu hastalığın kadınlarda görülenine nemfomani, erkeklerde görülenine satiryazis deniliyor, ve tatmin edilemez derecede ciddi bir anomalidir.

Ama bunlar birbirlerini bulabilmişlerse siz dinlemeye devam edin, elleşmeyin şu saatten sonra da. Ama gelip bize de anlatmayın, bizzat duymayınca bir şey ifâde etmiyor kaydirigubbakcemile3

KONU SAHİBİ ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ UYGULAMAYA GEÇİRDİNİZMİ:1closedeyes:

vereliniortak

bu sitede erkek kaynıyor erkekkkk ...

hani nerdeaklinialirimsmile kimse görünmüyor ki. ya bence dogrudur ayni olayi bende yasadim inanin cok kötü oluyor insan birde 8 aile yasiyoruz apartmanda yani . canli canli olay ani muhabiri gibi hissediyor insan kendini. ben almanlarin icinde de yasadim ama burada 8 aile türkün icinde görmedigim duymadigim kalmadi. almanlara gavur diyorlar birde bizim kilere baksinlar pehhhhalsanaalsanasmile:

yeni üye olduğunuz için karşılaşmamış olablirsiniz.. ama forumda zaman geçirdikçe siz de şahit olursunuz.. tabi ki kimse görünmüyor ama anlamak da zor olmuyor..

yeni üye olduğunuz için karşılaşmamış olablirsiniz.. ama forumda zaman geçirdikçe siz de şahit olursunuz.. tabi ki kimse görünmüyor ama anlamak da zor olmuyor..
slm merve evet yeni üyeyim ama iki yildir sürekli girdigim bir site ve aradigim her seyi buluyorum. galiba haklisin cünkü gecen +18 mizah bölümüne girdim cok severim fikra okumayi hemen özelden mesaj geldi bir kac kisiden. yeni üye oldugum icin cevap veremiyorum özelden tabi. o kadar topiclere girdim sabahlara kadar okudum bir sey yazilmadi +18 mizah ve pat diye mesaj. dogru diyon kurban cok irkek var coooooooookvereliniortak

Nasıl şeyler yazıldı anlamadım :uhm: Erkek olduğundan şüphelendiğiniz kişileri -tabii kanıtınız varsa- yönetime bildirmelisiniz. Eğer dediğiniz gibi onu ifade edecek özel mesajlar aldıysanız zaten kanıtınız var demektir.

bence arkadaş uydurmamştır burda bazı kişiler hemen etiketi yapıştrmış erkek diye.benimde gecen sene başıma geldı sabhın 6.30 ugnda uyandm seslere cglıklara benım odam la karşı dairenin yatak odası ynyana okdr utandımkii ewdeki herkes uyandı noluyo die yanarım yanarım uykusuz ogun dersaneye gttgme yanarım var yani arkdşlar oluyo eski komşumuz wardı gene karşımzda oturan onlarında sesleri gelıodu her insan aynı degil cesit cesit insan war dkkat edemiolar yaptıklarına aile apartmanındayız yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…