Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

ben videodakinden farklı olarak bir de dıştan içe doğru masaj yapıyorum da onun videosunu bulamadım.evet nickimi değiştirdim.ahilla nasipse yeğenime koyacağımız isim :)

canim ben videoyu izleyemedim bilgisayarim yok hep telefondan girerim bu yuzden goremiyorum videoda yapilan masaji:KK43:rica etsem masajin nasil yapilacagini yazarmisin(videodaki masajin),ya da arkadaslardan yazan olursa mutlu olurum.ama zahmet olmasinn.

canim ben videoyu izleyemedim bilgisayarim yok hep telefondan girerim bu yuzden goremiyorum videoda yapilan masaji:KK43:rica etsem masajin nasil yapilacagini yazarmisin(videodaki masajin),ya da arkadaslardan yazan olursa mutlu olurum.ama zahmet olmasinn.

videodaki masajda önce iki parmakla göğüse çizgiler çekiyorsun.çizgiler göğüs ucundan başlayacak.ikinci harekette hamur yoğurur gibi yoğuruyorsun.üçüncü harekette çamaşır sıkar gibi bi sağa bi sola sıkıyorsun.son hareketinde göğsünü avuçlayıp kaburgana doğru bastirıyorsun.bi de daireler çizebilirsin.dıştan içe yani koltuktan çatala doğru.benim en sık yaptığım bu sonuncu.

dün gece masajımı yapamadım ya :KK43: kendimi çok suçlu hissediyorum :S

videodaki masajda önce iki parmakla göğüse çizgiler çekiyorsun.çizgiler göğüs ucundan başlayacak.ikinci harekette hamur yoğurur gibi yoğuruyorsun.üçüncü harekette çamaşır sıkar gibi bi sağa bi sola sıkıyorsun.son hareketinde göğsünü avuçlayıp kaburgana doğru bastirıyorsun.bi de daireler çizebilirsin.dıştan içe yani koltuktan çatala doğru.benim en sık yaptığım bu sonuncu.

aa çok ayıp çok, hiç yakıştıramadım sana.aksatanı ısıracaktın noldu kendini de ısırdın mı :)))

aa çok ayıp çok, hiç yakıştıramadım sana.aksatanı ısıracaktın noldu kendini de ısırdın mı :)))

:))) ısırdım ısırmam mı :))) ya annemle berabeer uyuduk.yapamadım.sabah kalkınca yaptım ama...yine de geceyi kaçırdım işte.büyümezse annemi ısırcam :KK70:

He buarada dun masajimi yaptim corek otu yagiyla ama feci zorlandim cunku fittnesste gogus agirlikli calistim ve goguslerimin kaslari fena agriyor masaji yinede yaptim rezene ile adacayida ictim dun küc de yedim bakalim bi sonuc alicakmiyiz

He buarada dun masajimi yaptim corek otu yagiyla ama feci zorlandim cunku fittnesste gogus agirlikli calistim ve goguslerimin kaslari fena agriyor masaji yinede yaptim rezene ile adacayida ictim dun küc de yedim bakalim bi sonuc alicakmiyiz

en az bir ay devam :))) küçü ben de denedim.hem kaşıntı yapıyordu hemde ağrı bi de bağırsakları çiziyor diye okumuştum bi çok yerde...pes etmek yok masaja devam :KK66: pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum.bakalım bu seferne olacak.ama sanki bu hafta ilerleme yok gibi :S ya da hep bakmaktan ben anlamıyorum :KK70:

hangi video bu paylaşabilirmisin canımm

zeycoş ya sen herkesten çok uğraşıyosun takip ediyorumda.. hiçmi gelişme yok canım ya ?

cok tesekkur ederim.ama 1seyi tam anlamadim -hamur yoguruyor gibi yoguruyosun bide camasir sikar gibi saga sola sikiyosun" dedinya demek gogusumuze yapiyoruz onlari?yaparken acitiyo mu?-aksam yapamadigin icin bence yerine gunduz iki kere yapa bilirsin.yani gece biraktiginin yerine.

cok tesekkur ederim.ama 1seyi tam anlamadim -hamur yoguruyor gibi yoguruyosun bide camasir sikar gibi saga sola sikiyosun" dedinya demek gogusumuze yapiyoruz onlari?yaparken acitiyo mu?-aksam yapamadigin icin bence yerine sabah yada oylen iki kere yapa bilirsin.yani gece biraktiginin yerine.

küc nedir ?? bi de küc mü var nasıl bişey tadı iyi mi bari :)

:))) ısırdım ısırmam mı :))) ya annemle berabeer uyuduk.yapamadım.sabah kalkınca yaptım ama...yine de geceyi kaçırdım işte.büyümezse annemi ısırcam :KK70:

e gündüz telafisini yapmışsın işte iyi ya, bu çörekli rezeneyi nasıl içiyosunuz?? benim midem bulandı yanında bisküvi yedim içebileyim diye :KK66:)

bugün başlıyorum masaja bir hafta sonra ölçeceğim bakalım bir gelişme olacakmı :)

küç denilen şey kara üzüm çekirdeğinin kısaltılışı :)

hay Allah çok güldüm :)) e iyi bari yabancı değilmiş, teşekkürler canımcım aydınlattığın için :)))

cok tesekkur ederim.ama 1seyi tam anlamadim -hamur yoguruyor gibi yoguruyosun bide camasir sikar gibi saga sola sikiyosun" dedinya demek gogusumuze yapiyoruz onlari?yaparken acitiyo mu?-aksam yapamadigin icin bence yerine gunduz iki kere yapa bilirsin.yani gece biraktiginin yerine.

Çok acıtacak kadar bastirmiyorsun.ben yüzde doksan 1 kere yapıyorum

küc nedir ?? bi de küc mü var nasıl bişey tadı iyi mi bari :)

valla ben onu da denedim.tadını beğenmedim.bi de bağırsakları çizdiğini yazmışlar çoğu yerde.

e gündüz telafisini yapmışsın işte iyi ya, bu çörekli rezeneyi nasıl içiyosunuz?? benim midem bulandı yanında bisküvi yedim içebileyim diye :KK66:)

rezeneyi içerken benim de midem bulanıyor ama napalım içicez mecburen.ben de yanında kara üzüm kurusu yiyorum kansızlık için iyi diye.

X