Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

kaçıranlar için linki yeniden veriyorum.masaja buradan bakabilirsiniz.

İletişim : Xprodoksit.com Sağlıklı Yaşam Platformu

canım 2 kutu alıcam 108 tl tutuyor ama şu ara para konusunda biraz sıkışığım malum öğrencilik.. ona para ayırabildiğim ilk fırsatta almayı düşünüyorum.
Hayirlisi olsun cnm aldiginda bi fayda gorursen haber ver umarim yarar da bosa gitmez paralar

zeycan senin nasıl gidiyor?devam ediyor musun masaja?değişiklik varmı?

Masaji rezeneyi adacayini duzenli yapiyorum dahalik bisey yok dolgunluk bile yok ama devam edicem subat ayini full yapicam mart ayinda bisey yoksa tamamen birakiyorum bu isleri

Masaji rezeneyi adacayini duzenli yapiyorum dahalik bisey yok dolgunluk bile yok ama devam edicem subat ayini full yapicam mart ayinda bisey yoksa tamamen birakiyorum bu isleri

belki de seninkiler olabileceği en iyi ölçüdedir.bunu mart ayında görücez.ben de devam ediyorum ama bu hafta gözle görülür bi fark göremedim.burda durmasa iyi olur :KK43: yoksa yine minnacık...gerçi ölçüm günü yarın,bakalım ne olacak.

canım inşallah faydasını görürsün ama ne yazık ki herkeste hemen etki etmeyebilir.bi arkadaşımla aynı anda başladık ama onda 10 gün bişi olmadı.dün ''sanki göğüslerim büyümeye başladı''dedi.bi ölçtü yarım santim...ama o da bişi :)) cvp vermiş işte uygulama.ben de bu hafta büyüme hissetmedim.ama ağrı var iki gündür :S öncesinde yoktu.arkadaşım daha hızlı büyüecek herhalde dedi.bilmiyorum :S zaten daha hızlı büyüsün diye sabahları yapmıyordum,şimdi yapıyorum.1 saat silmiyorum.iş yerine gelir gelmez lavoboda siliyorum.

bi de kötü kokuyor yazanlar var.ben ilk şişeden dökerken kötü kokuyor.masaj yaptıkça koku felan kalmıyor.sizde de öyle mi?

Bende bir şeyler hissediyorum ama psikolojik de olabilir çok kontrol ediyorum falan :KK70:
Koku bende de öyle oluyor,sürünce geçiyor.Bide çilek aromasıyla karıştırınca koku falan çok kötü gelmiyo

dün bi deneme yapayım dedim.geceki masajın yağını sabah silmedim.koku da yağ da yok.silmesek etkisi artar mı acaba?

ahilla verdiğin link eksik galiba . ben bulamadım orada masaj tekniklerini ..

emin değilim çizdiğine ben de bi yerde okudum.sonra da bıraktım.telkin için vücuttaki yağla alakalı deniyor ve ben 1.65 boya 43 kiloyum.yani yağ yok :KK43: onu denemedim hiç.henüz bırakmadım,ben uzun bi süre devam etmeye niyetliyim ama nolur bilemem...belki de bi ölçüden sonra büyüme durur belki devam eder belki söner...ama epey büyürse ilk başladığım haline döneceğini sanmam.benim arada 2 cm vardı çünkü.şimdi 5 cm var.10 cme çıkıp eski haline geldiğini düüşünsene :S ben çok yerde birden bırakmamak gerektiğini yoksa gerileme olabileceğini okumuştum. sen masaj yaptın mı?yaptıysan ne kadar süre yaptın? bırakırken nasıl bıraktın?

Bende cm fark ettimi acaba merak ediyorum ama ölçecek aletim yok ölçemiyorum maalesef off:KK43: ben geçen sene yapıyodum ilk zamanlar yağlarla yapıyodum ama yağa pekte gerek yokmuş önmli olan hareket yaz boyu yağsız masaj yaptım o seninde attığın videodaki hareketleri yaptım .telkininde etkisiyle sanırım 1-2 cm büyüdü o kadar.masajı bırakmadım fırsat bulduğmda yapıyodum halada aklıma gelince yapıyorum ama 2 dk falan yapıyorum anca işe yaramıyo yani:) Yine başlıyım diyorum düzenli yapamıyroum ama :KK43:

Bende cm fark ettimi acaba merak ediyorum ama ölçecek aletim yok ölçemiyorum maalesef off:KK43: ben geçen sene yapıyodum ilk zamanlar yağlarla yapıyodum ama yağa pekte gerek yokmuş önmli olan hareket yaz boyu yağsız masaj yaptım o seninde attığın videodaki hareketleri yaptım .telkininde etkisiyle sanırım 1-2 cm büyüdü o kadar.masajı bırakmadım fırsat bulduğmda yapıyodum halada aklıma gelince yapıyorum ama 2 dk falan yapıyorum anca işe yaramıyo yani:) Yine başlıyım diyorum düzenli yapamıyroum ama :KK43:

Ben de bi ara düzensiz yapıyordum o zaman hic ise yaramadı.şimdi şubat 1 den beri her gece yapıyorum.bu hafta büyüme hissetmeyince sabahları da yapmaya başladım a ama sanki ilerleme yok.ya da sürekli denetliyorum diye ben bir şey anlayamıyorum.

belki de seninkiler olabileceği en iyi ölçüdedir.bunu mart ayında görücez.ben de devam ediyorum ama bu hafta gözle görülür bi fark göremedim.burda durmasa iyi olur :KK43: yoksa yine minnacık...gerçi ölçüm günü yarın,bakalım ne olacak.

Belkide ama tuhaf olan sol gogusum sag gogusumden daha kucuk sag gogusum avucumu dolduruyor ama sol gogusum oyle degil yinede masaj yapiyorum adacayida iciyorum ama hic dolgunluk bile olmuo hatta burda okuduguma gore kizlar adet gorcegi zaman bile gogusleri sisiyormus ve daha hasaslasiyormus bnde oda yok ya bnmi tuhafim ? Ben artik tek fittnesten umitliyim gogus caliscam hep orda kas yapicam mesela boxor lara bakiyorum erkek olduklari halde gogus leri hep kastan dolayi disarida oyuzden ona umit bagladim benim gogusler masajla buyucek dolgunlascak tipten degil

Son düzenleme:
Belkide ama tuhaf olan sol gogusum sag gogusumden daha kucuk sag gogusum avucumu dolduruyor ama sol gogusum oyle degil yinede masaj yapiyorum adacayida iciyorum ama hic dolgunluk bile olmuo hatta burda okuduguma gore kizlar adet gorcegi zaman bile gogusleri sisiyormus ve daha hasaslasiyormus bnde oda yok ya bnmi tuhafim ? Ben artik tek fittnesten umitliyim gogus caliscam hep orda kas yapicam mesela boxor lara bakiyorum erkek olduklari halde gogus leri hep kastan dolayi disarida oyuzden ona umit bagladim benim gogusler masajla buyucek dolgunlascak tipten degil

canım solun küçük olması kalple ilgili diye okumuştum ama abes kaçacak kadar küçükse bi doktora görün derim.

canım solun küçük olması kalple ilgili diye okumuştum ama abes kaçacak kadar küçükse bi doktora görün derim.

Okadar fark yok canim gozlede gorulmuyor zaten avucuma alinca fark ediyorum 1-2 cm kadar fark var sade neyse dedigim gibi kas yapmaya caliscam belki oyle kas oldugundan daha buyuk gorunurler boxorlara bakin acayio gogus var adamlarda :KK70: ama bn gogus calistircam diye aletlere oturuyorum hep kolarima giriyor agri :KK70: goguslerim degil kollarimda derman kalmiyor :KK70:

bu hafta ilerleme yok kaldığımız yerdeyiz.ölçüm öyle diyor.demiştim zaten hiç hissetmediğim büyüdüğünü :S

Ahilla Son durumun ne peki alt ust arasindaki fark nekadar oldu canim ? Benim gogusler 9 - 10 cm hala yine fittnesse gidip gogus calistirmak istiom zaman yok

bu hafta ilerleme yok kaldığımız yerdeyiz.ölçüm öyle diyor.demiştim zaten hiç hissetmediğim büyüdüğünü :S

Arkadaşlar moralinizi bozmayın bence kilo vermeye çalışırken bile önce hızla kilo verilir daha sonra bi duraklama dönemi olurmuş :) Ama daha sonra kilo olayının üstünden gelmiş olurlar :) Sabredin bi sürü yerde göğüs büyütme çaylarında kürlerinde 8-9 aylık kullanımdan söz ediliyor ki bu silikon yaptırmaktan ya da 8-9 aydan üşenip bi ömür büyütmeyle uğraşmaktan ama eline bi şey geçmemesinden daha iyi :)) Ki sen ve bi kaç arkadaşım moral oldunuz bana hadi bakalım hep destek olalım birbirimize :) Başarıcaz inşallah :)

Hanımlar bu göğüs altı, göğüs üstü ölçümleri tam olarak nasıl yapıyosunuz? Tarif edebilir misiniz?

X