Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

zeycan sen naptın gelişme var mı? ben bi haftadan fazla zaman oldu masajı da çayı da bıraktım dolgunluk vardı biraz bi cm de büyümüştü hepsi gitti.s

offffffffff sırf buyüzden evlenmeyebilirim zaten yaş aldı başını gidiyo((((((((

ben de bıraktım ama SADECE cm olarak küçüldü.hala aynı şekilde dolgun.nbbnin 80 b desteklisini hala taşacak şekilde dolduruyor.anlam veremedim ama öyle...

malesef 28 im 29 olcam ama gel görki fizik 16 moralim çok bozuluyo ya napsam ne etsem bilemedim bi tek rezene içtim başkada denemedim acaba çemen falanmı sürmeye başlasam kafam karışık

seninle aynıyız bende 27 yaşındayım
temmuzda kuzenimin düğünü var ve ben yine bu yüzden abiye giyemeyeceğim, yaz geliyor bikinide giyemeyeceğim
75 i doldursun başka bir şey istemiyorum

seninle aynıyız bende 27 yaşındayım
temmuzda kuzenimin düğünü var ve ben yine bu yüzden abiye giyemeyeceğim, yaz geliyor bikinide giyemeyeceğim
75 i doldursun başka bir şey istemiyorum

offffff seni okadar iyi anlıyorumki yok arkadaşım yok 75 dolgulu bile dolmuyo acınası haldeyim çok üzülüyorum ne yapsam bilmiyorum ama bişey yapmayada korkuyorum

malesef 28 im 29 olcam ama gel görki fizik 16 moralim çok bozuluyo ya napsam ne etsem bilemedim bi tek rezene içtim başkada denemedim acaba çemen falanmı sürmeye başlasam kafam karışık

offffff seni okadar iyi anlıyorumki yok arkadaşım yok 75 dolgulu bile dolmuyo acınası haldeyim çok üzülüyorum ne yapsam bilmiyorum ama bişey yapmayada korkuyorum

yaşlarımız aynı tıpkı fiziğimiz ve fiziksel sorunumuz gibi
ben 50 gün kadar aralıksız devam ettim.sonuç da aldım.
birçok yerde sonuç alabilmek ve sonucun kalıcı olması için 5 6 ay gerektiği yazıyordu.
başta sonuç alamayınca hemen bırakmamak lazım.az daha zorlayın.
en azından trde aktardaki şeyler ucuz sıkıntı değil.en fazla emeğiniz çöpe gider.
5 ay en azından masaja devam edin.yanında da destekleyici çay için.

yardım yardım yardım arkadaşlar((((((((((((((((((((((((((((((((
siz küçüklüğünde bahsediyosunuz ben 28 yaşındayım ve dümdüzüm sütyensiz neolur bi çare arkadaşlar psikolojim bozuldu artık neolur büyütme konusunda ilaç bitki ne biliyosanız yardımcı olurmusunuz

AHİLLAcım destek çayı derken ne mesela benim fazla bilgim yok yeni yeni araştırmaya başladım bunları ve masajı nasıl yapıyosunuz göğsünüze bişey sürüyomusunuz? bende göğüs dokusu yok gibi bişey sütyensiz düzüm o derece vahim haldeyim çok üzülüyorum yaaa ha bide bunun için doktora gidilirmi hangi bölüm bakar bu konuya arkadaşlar

rezene çayı canm onu içmeye çalışıyorum bide çörekotu yağıyla masaj ama ben anasonla yaptım çok memnun kaldım bi hafta aralıksız yaptım masajı her günde 2 kupa rezene çayı içtim 1 haftanın sonuna bi cm büyüme oldu ve dolgunluğu hissettim bazı durumlar oldu bırakmak zorunda kaldım hemen küçüldü tabi .s bende aynı durumdayım avcumu doldurmuyo bile 75 b destekli takıyorum içi boş tekrar başlıcam inş faydasını görürüz estetiğe gidebilirsin canm ama ben doğal olmadığı için gitmeyi düşünmedim hiç ..

Arkadasim masaji anason yagi ve corek otu yagini karistirarak gogsube suruyorsun sonra da koltuk altindan gogus catalina dogru yuvarlaklar cizerek yapiyorsun.ben elli gun yaptim.buyuklugu 9.5cme cikmisti ama biraktim.buyukluk 3 cm kuculmus ama dolgunluk dirilik hala ayni.estetik onermiyorum ben dinen gunH oldugunu dusunuyorum

yok canım bende asla estetik falan düşünmem doktor olayı sadece piyasadaki ilaçlardan tavsiye edermi diye düşündüm. napcaz biz senle böyle benim yaşımda büyük çok kafaya takıyorum açıkçası. çemen otu denesekmi arkadaşlar burda deneyen çok arkadaş varmış

onu da denemeyi düşünüyorum aslında zeycan söylemişti başlamıştı o çemen otuna gelişmeleri yazsa bende ertesi gün gidip aktardan alıp başlıcam :) benm yaşımda 21 canm az değil sonuçta bu saatten sonra büyümüyo maalesef :) bide benm gelişimim erken durdu hormon bozukluğum falan vardı off anlatsam bitmez :) bide bi doktordan dinlemiştim o tür kremler ilaçlar büyütmez diye ..

yinede denemekistiyorum böyle durup üzülmekten daha iyidir en azından bitkisel şeyler deneyecem ilaçlara güvenemesem bile. doktorlar öyle dese bile insanınfiziği şekil değiştiriyo daha olgunlaşıyo yaş ilerledikçe kiloya bağlıda gelişiyo göğs dokusu hee bide hamilelikte

banada ablalarımın söylediği hep o takma benmkide küçüktü evlendim büyüdü çocuk oldu büyüdü :) iide evlenince rahatsız olurum ki ben onun için sıkıntı yapıyorum kimse anlamıyor :) denemekten zarar gelmez canm bnce de deneyelim ben şu sınav dönemini atlatıyım tekrar başlıcam masaja çaya gelişmeleri yazarm gene

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...ri/601280-apex-breast-guava-kullanan-var.html bir bakmanızı tavsiye ederim tv de izlemiştim haberlerde ajda pekkandan bahsediyordu o haberide sitelerine koymuşlar zararı varmıdır bilemiyorum daha sağlıklısı aktardan guava alıp yemek gibi geliyor bana sonuçda bunlar şirket içinde kimyasal bişeyler varmıdır yokmudur bilinmez ama çemenotu aldım diğer adı tunus baklası çok ama çok kötü kokuyor kullanamadım.

o;

evlenince büyür

çocuk doğur büyür lafları faso fiso,hikaye canım benim

ben evlendim büyümedi,hamileyken büyüdü,emzirirken de bir müddet büyüdü

sonra tekrar eski haline döndü

ikinciye hamile kaldım accık büyüdü

şimdi 2 tane çocuk doğurmuş,emzirmiş ve sütten ayırmış biri olarak

ben o evlenince büyüyenler kervanına katılmadım maalesef

ama büyüyeninki büyüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…