Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

bomba gibiyim.süper bi şekilde barıştık.rezen içtim 2 bardak hem de çileksiz :)) masaja da geri döncem.
birazdan puding yapcam.bitterli yine :)) isteyen???

ne bu böyle veda mektubu gibi :) gidersen başka topiklere böyle olursun işte :p

Evet evet cok haklisin insan bildigi yerden sasmamali :)

bomba gibiyim.süper bi şekilde barıştık.rezen içtim 2 bardak hem de çileksiz :)) masaja da geri döncem.
birazdan puding yapcam.bitterli yine :)) isteyen???

Cok sevindim ya nasil oldu anlat ... Buarada bende dûn 3 kupa dolu dolu rezene ictim bugunde oyle mutlaka icmeyi karar aldim birakmicammda busefer

Almanca dogal gogus buyutme diye verdim onlarda rezene diyor birde turkcesini bilmiyorum bockshornklee cok etkiliymis onun turkcesine bakim bi

Bockshornklee cemen otuymus

Diyorki 250 gr rezene 250 gr cemen otu yarim litre suda demleyin ve gun icinde icin 2 hafta icinde gogusunuz dolgunlascak diye birde bi fotoraf koydular harbi fark guzeldi

Bnde cemen otu yok rezeneyle yapiyorum birde muhim olan yarim litre rezene icmekmis düsunun ozaman etkisi varmis

Bockshornklee cemen otuymus

Diyorki 250 gr rezene 250 gr cemen otu yarim litre suda demleyin ve gun icinde icin 2 hafta icinde gogusunuz dolgunlascak diye birde bi fotoraf koydular harbi fark guzeldi

Bnde cemen otu yok rezeneyle yapiyorum birde muhim olan yarim litre rezene icmekmis düsunun ozaman etkisi varmis

bi kaç gün bakmadım neler olmuş :) çemen otu tohumu ne ya deneyince anlatın da bizde yapalım bi içmediğim çemen otu tohumu vardı onu da içicez artk şu göğüslerime uğraştığım kadar ders çalışssaydım okulu bitirmiş diplomamı almıştım :) bide çilek yağıyla masaj duydum kızlar cilde de çok ii geliyormuş duydunuz mu hiç ?

bi kaç gün bakmadım neler olmuş :) çemen otu tohumu ne ya deneyince anlatın da bizde yapalım bi içmediğim çemen otu tohumu vardı onu da içicez artk şu göğüslerime uğraştığım kadar ders çalışssaydım okulu bitirmiş diplomamı almıştım :) bide çilek yağıyla masaj duydum kızlar cilde de çok ii geliyormuş duydunuz mu hiç ?

Cilegi sen yenimi duydun :KK70: cemen otu tohumu degil sade otu bnce siz aktarda bulursunuz bn nerden bulcam bilmiyorum :) deneyelim derim mühim olan gûnde yarim litre icmek tek bi bardak yetersizmis

Cilegi sen yenimi duydun :KK70: cemen otu tohumu degil sade otu bnce siz aktarda bulursunuz bn nerden bulcam bilmiyorum :) deneyelim derim mühim olan gûnde yarim litre icmek tek bi bardak yetersizmis

dün arkadaşımla çilek yağına bakarken duyduk :) yarım litre çok değil mi ya zararı olmasın ? fotoda ki değişim nasıldı peki ?

dün arkadaşımla çilek yağına bakarken duyduk :) yarım litre çok değil mi ya zararı olmasın ? fotoda ki değişim nasıldı peki ?

Coook guzeldiii ama pcde bakmistim suan teldeyim gosteremem :) zarari olcagini sanmiyorum bn iki gundur yarim litre ictim yani daha yikilmadim ayaktayim dertlerimlede basbasayimmm :KK70:

Son düzenleme:
ya arkadaşım var ya bikaç gün gelmiyorum ortalığı 56 yapmışınız :))
tilbeeeeeeeeeeeeeee nerdesin.sana sözüm vardı sözümü tutcam evdeyim :)

ya arkadaşım var ya bikaç gün gelmiyorum ortalığı 56 yapmışınız :))
tilbeeeeeeeeeeeeeee nerdesin.sana sözüm vardı sözümü tutcam evdeyim :)

sensiz tadı olmayınca biz de uğramıyoruz ahilla hanımcım :KK66: ben sözünü unuttun diye düşünüyordum artık, teşekkür ederim çok duygulandım :))
özelden yazarsın ok

Bi bucuk saat sonra cikcakmis.bugun nisanlimin dogum gunu.pasta yaptim onu goturcem.gelince kardesim cikmis olursa paslasiriz.
Bi de ben soz verdiyaem kesinlikle unutmam bilginize ;-)

vay vay vay ne güzel bir huy,eferim :KK66: bi de nişanlının doğum günü kutlu olsun, yeni yaşında akıllı olsun seni üzmesin kıymetini bilsin amin :)

hahhaaayt bu koç lafı çok manidar geldi de dua mı beddua mı tartışılır :))) yeniden başladın mı masaja çay içmeye, fark var mı canımcım??

sen anlamışsın diyeceğimi :))
ölçüm alıp öyle başlayayım dedim.küçülmüş :S
şimdi çayı masajı bıraktım diye mi yoksa iç çamaşırı kullanmaya başladım diye mi onu çözemedim...
göğüs ucu ölçüsü 76 cme düşmüş :KK43:

X