Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

masaj yaparken sağ elle sol göğse saat yönünün tersine, sol elle sağ göğse tam saat yönünde daireler çizeceksin.bu beş dakika sürecek. Bitince sağ elle sağ göğsü sol elle sol göğsü koltuk altından çatalla doğru ittirip biraz bekleyeceksin. Masaj bitti. Google arama motorunda masajla göğüs büyütme yazınca bir kaç video çıkıyor.benim uyguladığım masajın video linkini yarın atarım

Canım bana da atar mısın masajın linkini.

tamam buldum canım yazmışsın :)

Son düzenleme:
herkese slmlar!

kızlar son duruma göre küçülme ya da gerileme olmadı.dolgunlukk da ölçüler de aynı.

şimdi yeni bir şey denemek istiyorum ama şerbetçi otunu bulamadım.bulan varsa,bana kargolayabilir mi???

ahilla şerbetçi otu aktarlarda var hatta ben küçük bir paket eczaneden almıştım yani eczanede bile var nerde sordun sen?

aktara sordum.biz de duyduk ama burda yok dedi.bursa orhangazide sordum.

Anladım canım internetten baktınmı belki ordan sipariş verebilirsin kredi kartı gerekmeden. Ben gönderiyim dicemde çok çok az benimki eczaneden bir paket almıştım palette iki avuç zaten çoğu bitti :KK43:

Anladım canım internetten baktınmı belki ordan sipariş verebilirsin kredi kartı gerekmeden. Ben gönderiyim dicemde çok çok az benimki eczaneden bir paket almıştım palette iki avuç zaten çoğu bitti :KK43:

valla ne eczaneye sordum ne de netten baktım.net genelde kredi kartı gerektiriyor.eczaneye bakayım bi...

valla ne eczaneye sordum ne de netten baktım.net genelde kredi kartı gerektiriyor.eczaneye bakayım bi...

Canım ben bir sürü siteden alışveriş yaptım hiç kredi kartı kullanmadan , bankamatıkten çok kolay bir şekilde para yatırarak aklında bulunsun :)

Canım ben bir sürü siteden alışveriş yaptım hiç kredi kartı kullanmadan , bankamatıkten çok kolay bir şekilde para yatırarak aklında bulunsun :)

canım ben seni başka bi topikte daha gördüm.oradaki formülünü buradan da yazar mısın?farklı bir şeydi sanırım.burayı takip eden arkadaşlarımız da faydalansın.

kızlar son durumumu merak edenler için söylüyorum:zayıfladığım halde gerileme olmadı.katettiğim yol kalıcı oldu :)) darısı hepinizin başına :KK66:

canım ben seni başka bi topikte daha gördüm.oradaki formülünü buradan da yazar mısın?farklı bir şeydi sanırım.burayı takip eden arkadaşlarımız da faydalansın.

kızlar son durumumu merak edenler için söylüyorum:zayıfladığım halde gerileme olmadı.katettiğim yol kalıcı oldu :)) darısı hepinizin başına :KK66:

Bitkisel çaylar soya sütü keten tohumu krem di programım ama kremi bıraktım ve malesef hiç birini düzenli kullanamıyorum artık çok moralim bozuluyor olmuyor diye hissediyorum bir sürekli 3ay falan kullansam belki baya büyür ama yok işte istikrar yok en ufak bir umutsuzlukta yapmıyorum :KK43:

Bitkisel çaylar soya sütü keten tohumu krem di programım ama kremi bıraktım ve malesef hiç birini düzenli kullanamıyorum artık çok moralim bozuluyor olmuyor diye hissediyorum bir sürekli 3ay falan kullansam belki baya büyür ama yok işte istikrar yok en ufak bir umutsuzlukta yapmıyorum :KK43:
bak şimdi kızdım ama aaaaaaaaaaaa :mad: hiç bi yol katedemedin mi???
sanki diğer topikte ilerleme vardı diye okumuştum öyle kalmış aklımda???

bak şimdi kızdım ama aaaaaaaaaaaa :mad: hiç bi yol katedemedin mi???
sanki diğer topikte ilerleme vardı diye okumuştum öyle kalmış aklımda???

2cm ilerlemem olmuştu ama neden dolayı olduğunu tam bilmiyorum bu son günlerdede 83 olmuştu baya umutlandım bugün tekrar ölçtüm adet olunca sönmüş adet şişkinliğiymiş...

diğer iki cme bişi olmadıysa o bi cmi kafana takma :KK70: ben şimdi şerbetçi otunu deniyorum bakalım nolcak?yalnız çayının müthiş faydaları var,deneyin.

nerelerdesin sen bakim kaçak :KK19:
bende 1 cm gerileme oldu ama şerbetçi otunu denemeye başlamıştım onu da bıraktım.otlu çok zor oluyor :S

Simdi baktimda en son mart ayinda girmisim :KK6:
Tek 1 cm gerileme yaptiysa buda iyi okadar buyutmustun cunku :KK3:
Ahilla ben en son serbetci otunu ve cemeni ama ogutulmemis buldum ve evde duruyor...
Ama hic bisey yapmadim daha serbetci kremini hazirlicaktim onun yapilisinida unuttum
Herkes yagsiz el kremi diyor bu ne tur krem oldugunu bilmedigim icinde yanlis bisey yapmak istemedim... zaten artik her kafadan baska ses cikiyor:KK15:
Belirli bi marka deseler belki bulup alicam oda yok
nasil hazirlaniyordu o ...?
Telden girebiliom sade net bozuldu boyle de daha cok ugrastiriyor:KK19:

Son düzenleme:
Simdi baktimda en son mart ayinda girmisim :KK6:
Tek 1 cm gerileme yaptiysa buda iyi okadar buyutmustun cunku :KK3:
Ahilla ben en son serbetci otunu ve cemeni ama ogutulmemis buldum ve evde duruyor...
Ama hic bisey yapmadim daha serbetci kremini hazirlicaktim onun yapilisinida unuttum
Herkes yagsiz el kremi diyor bu ne tur krem oldugunu bilmedigim icinde yanlis bisey yapmak istemedim... zaten artik her kafadan baska ses cikiyor:KK15:
Belirli bi marka deseler belki bulup alicam oda yok
nasil hazirlaniyordu o ...?
Telden girebiliom sade net bozuldu boyle de daha cok ugrastiriyor:KK19:
canım aslında sen almanyadasın,kozalakekstresini daha rahat bulursun.asit oranı en yüksek olanı alacaksın.ev yapımı bira malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin.hatta bulursan bana da yolla :KK70: dermokil marka yağsız el kremi var,onu da alabilirsin.arko da olabilir.kozalak ekstresine kremi katıp göğüslerine süreceksin ve masaj yapacaksın.sabaha kadar beklicek.ister silersin ister yıkarsın :KK66:
ya bendeki bi cm gerileme kilo kaybından da olabilir.47 kiloydum son ölçümümü aldığımda.ama şimdi 41 :S etkilemiştir ister istemez.şu kozalak ekstresini bi bulsam...burada yok ne yazık ki :KK43:

canım aslında sen almanyadasın,kozalakekstresini daha rahat bulursun.asit oranı en yüksek olanı alacaksın.ev yapımı bira malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin.hatta bulursan bana da yolla :KK70: dermokil marka yağsız el kremi var,onu da alabilirsin.arko da olabilir.kozalak ekstresine kremi katıp göğüslerine süreceksin ve masaj yapacaksın.sabaha kadar beklicek.ister silersin ister yıkarsın :KK66:
ya bendeki bi cm gerileme kilo kaybından da olabilir.47 kiloydum son ölçümümü aldığımda.ama şimdi 41 :S etkilemiştir ister istemez.şu kozalak ekstresini bi bulsam...burada yok ne yazık ki :KK43:

41 miiiii :KK53: Naptin ahilla sen bi kemik bi deri kaldin bn 51 kilosum ve cok zayif buluyorum 41 dusunemiyorum bile :26:
Biran once kilo almaya bak 50 kilo en az olman sart ya sagliga zarar.... Yine stress dimi bunun sebebi
Kndine dikkat et bak.... Su kolakstress extresi ne ki nesekilde ise yariyor ? Bira satan yerler tabi var ama
Ev yapimi bira ile bilgim yok belki google hazretleri soyler
Dermokil burda varmi bilmiom ama bi bakicam olmazsa turk bakalindan
Arko nem krem alip yapicam dogru dimi

X