Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

Arkadaslar slıkona burda gunah demıssınız ben yaptırmıcamda merak ettım sadece ve ılk defa duydum gunah oldugunu neden gunahmıss ?????????

canım allah seni nasıl yarattıysa odur kaş aldırmak bile günah aslında ama şöylede bişey demiş Allah cc şimdiki türkçemizle yazıyorum yani: eger utanç kaynağıysa dalga sebebi oluyosan toplum içine çıkamıyosan o durumlarda izin var

canım allah seni nasıl yarattıysa odur kaş aldırmak bile günah aslında ama şöylede bişey demiş Allah cc şimdiki türkçemizle yazıyorum yani: eger utanç kaynağıysa dalga sebebi oluyosan toplum içine çıkamıyosan o durumlarda izin var

anladım canım dogru tabı.zaten slıkon ıstemıyoruz dogal yollardan buyuse yaa :'(

inşallah büyür canım ya ben bi ara baya kötüydüm ağlıyodum geceleri falan piskolojimi bozuyo bu durum ama şimdide ağlamazsamda çok büyük bi takıntım :KK70: inşallah büyür inşallahh elif421 arkadaşın yöntemi çok mantıklı geliyo bnm vize haftam bu hafta paramı denkleştirirsem söylediği her şeyi alıp başlıcam

aynen arkadaşım.doğru açıklamışsın.en basit şöyle açıklayabilirim:
sağlık amaçlı olmayan her tür operasyon Allahın verdiğini istememek kabul etmemek anlamına gelir.biz bunu bi şekilde değiştirdiğimizde ''senin gücün yetmedi bunu vermeye ama bak ben yapabiliyorum.'' demek anlamına geleceği için bırak günah olmayı şirk koşmakla yani Allaha eşin var demekle aynı anlama gelir ki bu da Allah korusun dinden çıkmaya bile sebep olabilir.

anladım canım dogru tabı.zaten slıkon ıstemıyoruz dogal yollardan buyuse yaa :'(
bu kadar istekliysen devam ve düzen şart...

ben bizim evin durumundan ve kendi okul işlerim yüzünden belli bi düzene oturamıyorum kafama göre yapıyorum çemen tozu almıştım bi kere kullandım çörek otu aldım onu her gün sürüyorum ama msj yaparak değil öylesine sürüyorum işte puf çok can sıkıcı mevzular ya gelişme görmek istiyorum artık allahımm

anladım bu din konusunu onda sıkıntı yok zaten.
nasıl olcakta büyücek bunlar bı buyuseler sevıncten napcagmı sasırırm herlde..

Alonecim .ben bagdem yagini surunce pif oluyo sanki ama cilek yagi ole bi kasinti yaratiyoki parcalayasim geliyo goguslerim kasiya kasiya yara oldu sanirim bu kasinma sayesindede biraz farklilk gosterdi dediginz gibi arkadaslar emniyeti asla elden birakmayacksnz zaman zaman size bilgi veririm ..yas bence onemli degil herkeste birazcikta olsa etkisini herturlu gosteriri bu yaglar silikonms vs korkutucu ve optm hepinizi

canım benim bi sorum olucak yaş mayayla maske yapıyosun ya onu nasıl hazırlıyosun anlatırmısın

ben bizim evin durumundan ve kendi okul işlerim yüzünden belli bi düzene oturamıyorum kafama göre yapıyorum çemen tozu almıştım bi kere kullandım çörek otu aldım onu her gün sürüyorum ama msj yaparak değil öylesine sürüyorum işte puf çok can sıkıcı mevzular ya gelişme görmek istiyorum artık allahımm

canım benim de kendime ait bi odam yok.gizli gizli yapıyordum masajı.ama mutlaka yapıyordum.
düzenli ve devamlı yaparsan olur inş :)

iş yoğunluğundan giremiyorum arkadaşlar.şuan hiçbir şey yapmıyorum bu konuda.ama en kısa zamanda yeniden başlıcam.
kardeşimle odaları da ayırdık nihayet :)) yazı bu yüzden seviyorummmm :))

iş yoğunluğundan giremiyorum arkadaşlar.şuan hiçbir şey yapmıyorum bu konuda.ama en kısa zamanda yeniden başlıcam.
kardeşimle odaları da ayırdık nihayet :)) yazı bu yüzden seviyorummmm :))

en son ölçün 78 idi canım gerileme oldu mu yada artma

en son ölçün 78 idi canım gerileme oldu mu yada artma

canım bu ara kilo verdim.hem de 5 kilo :KK43: o yüzden olsa gerek şuan 77 cm.ama bu akşama başlıcam tekrar.gelişme devam ederse yazarım ara ara.ama işler çok yoğun çok sık giremiyorum ne yazık ki...

X