Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

kızlar ben de bugün başlıyorum yazılanları okudum umarım işe yarar..
ama benim korkum tüylenme yapar mı??
bide onunla uğraşamam hiç:18:

Ben tuylenme yapcagina kesinlikle insnmiyorum gogus te nekadar kil kõkleri olabilirki hem aktive olsun olsa olsa en fazla 4

Ben tuylenme yapcagina kesinlikle insnmiyorum gogus te nekadar kil kõkleri olabilirki hem aktive olsun olsa olsa en fazla 4

tatlım araştırma yaptım biraz çörek otunun arttırdığı söyleniyor..
saç uzamasında da kullanılıyomuş :KK43::KK43:(
ama çilek yağıyla masaj yapanlar var galiba o yapmıyo tüylenme..
bide benim zaten tüylenme sorunum var o yüzden çok dikkat ediyorum bu konuda sonra geri dönüşü de yok çünkü
kaş yapalım derken göz çıkarmayalım:KK14::KK14:

tatlım araştırma yaptım biraz çörek otunun arttırdığı söyleniyor..
saç uzamasında da kullanılıyomuş :KK43::KK43:(
ama çilek yağıyla masaj yapanlar var galiba o yapmıyo tüylenme..
bide benim zaten tüylenme sorunum var o yüzden çok dikkat ediyorum bu konuda sonra geri dönüşü de yok çünkü
kaş yapalım derken göz çıkarmayalım:KK14::KK14:

Bnim icin bi õnemi yok keske bûyume elde edebilseydimde tuylerde ciksaydi ordanda cimbizla alirdim bnde bisey etki etmediginden keske etki etseydide tek o sorunum olsaydi dedigim icin sizlerede aynisini soyluyorum bazilarinda tuylenme yapti ama bazilarinda yapmadi bunu anca deneyerek bilebilirsin

bugün bi ölçüm yapayım dedim regl dönemim olmasına rağmen, fark eden 1 cm.lik fark bile gitmiş eski haline dönmüş moralim çok bozuldu :KK43: çemenotuyla başlamıştım ya onun etkisi miydi acaba dedim tekrar ona mı dönüş yapsam?? sizde durumlar nasıl kızlar??

bende öyle bi etkisi olmadı ama zeycanın da dediği gibi bünye meselesi...

bugün bi ölçüm yapayım dedim regl dönemim olmasına rağmen, fark eden 1 cm.lik fark bile gitmiş eski haline dönmüş moralim çok bozuldu :KK43: çemenotuyla başlamıştım ya onun etkisi miydi acaba dedim tekrar ona mı dönüş yapsam?? sizde durumlar nasıl kızlar??

ben ölçüm yapmayı bi süreliğine durdurdum.moralimi bozmasın diye.yeniden ölçünce haber vercem ama olumlu değişim var.

Ahilla simdi anladim msjlarimi sildim dolu oldugundanmi gelmemis -.- ama hala bisey yok cok merak ettim :KK70: kopyalayip bidaha yollasana

Söyle diyelim ahillam ikimizinkinde bi eksik var bnim derdim sende yok senin derdin bnde yok rabbim dertlerimize gõre derman versin

Bnm rezenem bitti yeni alicam simdi

Amin :-) ya adacayi icmenin faydasi ne?yok bu konuda faydasi yoksa icmicem.resmen midem kalkiyor.ihlamur bile iyidir

ahilla bişi sorcam sana :) ben 5 gündür masaj yapıyorum her akşam,günde en az bi kupa rezene çayı içiyorum vakit bulabilirsem 2 kupa içiyorum, ilk masaj yapmadan önce ölçtüm bide dün gece ölçtüm 1 santim küçülmüş ben neyi yanlış yaptım :) biraz bastırarak msaj yaptım ama bide ilk ölçtüğümde reglim bitmek üzereydi..

X