Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

Dolunay regl döneminde goguslerin bi cm de olsa büyuyorsa ozaman ona bagla derim
Yine rgl bittigi icin inmis olabilir sen simdi yine basla ama 1 - 2 hafta sonra õlc öyle hemen bi günden sonra mucize bekleme derimm

Kizlarrr nerdesinizzz

ahilla bişi sorcam sana :) ben 5 gündür masaj yapıyorum her akşam,günde en az bi kupa rezene çayı içiyorum vakit bulabilirsem 2 kupa içiyorum, ilk masaj yapmadan önce ölçtüm bide dün gece ölçtüm 1 santim küçülmüş ben neyi yanlış yaptım :) biraz bastırarak msaj yaptım ama bide ilk ölçtüğümde reglim bitmek üzereydi..

canım küçülen göğüs altı mı göğüs ucu mu?benim de göğüs altım küçüldü ama göğüs ucumda bi değişiklik yok.valla ben masajı aklıma estiği gibi yapıyorum :p

Dolunay regl döneminde goguslerin bi cm de olsa büyuyorsa ozaman ona bagla derim
Yine rgl bittigi icin inmis olabilir sen simdi yine basla ama 1 - 2 hafta sonra õlc öyle hemen bi günden sonra mucize bekleme derimm

Kizlarrr nerdesinizzz

geldim zeycan :)) asıl tlbe nerelerde?anason ve çörek otu yağı karışımının sonucunu söylicekti?
bende bi değişiklik yok ama anasondan sonra daha sert ve dolgun görünüyor.

canım küçülen göğüs altı mı göğüs ucu mu?benim de göğüs altım küçüldü ama göğüs ucumda bi değişiklik yok.valla ben masajı aklıma estiği gibi yapıyorum :p

geldim zeycan :)) asıl tlbe nerelerde?anason ve çörek otu yağı karışımının sonucunu söylicekti?

Vayyy yani cidden bu anason dolgunluk sertlik getirdi he ? Sevdim bunu :) hadi bakalim devam edin bnimde rezenem bitti hala alamadim 3 gun oldu ahillam tekrar küce basladim pekmezle yemege cunku tuketmem lazim yoksa bozulcak hersabah iki yemek kasigi dolusu pekmezli kucu yiyorum cok igrenc ama bitirmem sart yarinda anne alisverise gittimi yine rezeneyi aldircam devam edicem gunde 3 kupaya bisey yarasin artik. t

Vayyy yani cidden bu anason dolgunluk sertlik getirdi he ? Sevdim bunu :) hadi bakalim devam edin bnimde rezenem bitti hala alamadim 3 gun oldu ahillam tekrar küce basladim pekmezle yemege cunku tuketmem lazim yoksa bozulcak hersabah iki yemek kasigi dolusu pekmezli kucu yiyorum cok igrenc ama bitirmem sart yarinda anne alisverise gittimi yine rezeneyi aldircam devam edicem gunde 3 kupaya bisey yarasin artik. t

evet canım ama tek başına kullanmadım.anasonla çörek otunu yarı yarıya katıştırıp kullandım masajda.bu aralar çay ve kuru üzümü bıraktım.acaba ondan mı ilerleme durdu?valla bakınca büyüdüklerini hissediyorsun ölçüyorum sonuç aynı...demek ki dolgunluk verdi.dokununca da elime daha sert geliyor eskisi gibi değil yani.
bence küçü sabah aç karnına bi tatlı kaşığı ye ve suyla tüket.akşam yemeğinden önce de aynı şekilde tüket.o zaman daha faydalı olabilir.ben öyle denemiştim.kaşıntı ve sızı başlamıştı daha ikinci günden.ama çizme muhabbetini okuyunca vazgeçmiştim.o yönde bi sağlık problemi geçirdiğim için cesaret edemedim açıkcası...
inşaallah yarar arkadaşım ya inşaalllah :)

evet canım ama tek başına kullanmadım.anasonla çörek otunu yarı yarıya katıştırıp kullandım masajda.bu aralar çay ve kuru üzümü bıraktım.acaba ondan mı ilerleme durdu?valla bakınca büyüdüklerini hissediyorsun ölçüyorum sonuç aynı...demek ki dolgunluk verdi.dokununca da elime daha sert geliyor eskisi gibi değil yani.
bence küçü sabah aç karnına bi tatlı kaşığı ye ve suyla tüket.akşam yemeğinden önce de aynı şekilde tüket.o zaman daha faydalı olabilir.ben öyle denemiştim.kaşıntı ve sızı başlamıştı daha ikinci günden.ama çizme muhabbetini okuyunca vazgeçmiştim.o yönde bi sağlık problemi geçirdiğim için cesaret edemedim açıkcası...
inşaallah yarar arkadaşım ya inşaalllah :)

tmm canim aksam yemegindende yerim ya umarim ise yarar artik sen cayi niye biraktin caninmi istemiyor aramizda en cok bitki düsmani sen bizden cokta iciyordun neolduu :KK70: hayirdir bi sorunmu var

tmm canim aksam yemegindende yerim ya umarim ise yarar artik sen cayi niye biraktin caninmi istemiyor aramizda en cok bitki düsmani sen bizden cokta iciyordun neolduu :KK70: hayirdir bi sorunmu var

Valla tadi rezalet...onceden rezeneyi gunde iki kez iciyordum ama simdi adacayini denedim ya icimalmiyor.valla salladim bazan hic icmiyorum bazan bi bardak...oyle yani...

Valla tadi rezalet...onceden rezeneyi gunde iki kez iciyordum ama simdi adacayini denedim ya icimalmiyor.valla salladim bazan hic icmiyorum bazan bi bardak...oyle yani...

bitanecikim bak bana ben sukadar zamandir herseyi yapyiorum bir gramm büyütemedim sen büyüyttebildin simdide tembellik yapion yapma ! hadi bakalim devam ediyorsun ekime az kaliyor bak :) birlikte baslayip anca birlikte birakiriz hadi bakalim devamm edilcek

bitanecikim bak bana ben sukadar zamandir herseyi yapyiorum bir gramm büyütemedim sen büyüyttebildin simdide tembellik yapion yapma ! hadi bakalim devam ediyorsun ekime az kaliyor bak :) birlikte baslayip anca birlikte birakiriz hadi bakalim devamm edilcek

Masallah masallah sana da bu konuda azim gelmis

Kizlarrr nerdesinizzz

zeycan mucize beklemiyorum ama merak ettim bi ölçmek istedm bi cm bile büyümüş olsa inanılmaz gaz verecekti bana ama devam edicem artık bakalım..

o zaman bu durumda en şanslısı olarak bi şans daha yazim:yarım santimlik büyüme daha var :KK33:

her pazartesiyi ölçüm günü ilan ettim kendime :)) bugün de ölçümümü yaptım üst 80 olmuş.şaka gibi ama gerçek.kızlar en önce inanacaksınız.ben forumdaki yazıları okurken inanmıyordum.bitki yağıyla olmaz o iş diyordum.ama her sitede yağlar vardı.bir de o kadar çok çeşit vardı ki...şerbetçi otu ve çemen çok duydum ama üzgünüm kötü kokuyorlar.denemedim bile :s masajın yapım şekli çok önemli.içten dışa göğüs yapısını da değiştiriyor,yaygın hale getiriyor o yüzden küçülmüş gibi gelebilir.masajı yaparken dıştan içe doğru iyice emilene kadar yuvarlak çizin.çok yorucu oluyor ama değiyor.yağı emdikten sonra da her iki göğsünüzü birbirine değecek şekilde tüm gücünüzle itin.değdiklerinde bastırarak tutun.o zaman da dik oluyor :)) ben rezeneyi abartmadım ama hiç tek içmedim.içine ya çilek yağı ya da çörek otu yağı mutlaka katıyorum.bi de kansızlık var diye her gün bi avuç kara üzüm kurusu yiyorum.ha bi de masajı yaparken sağ elle sol göğüse sol elle sağ göğüse yapmanız lazım.
her şeyden önemlisi de inanç ve kararlılık.günde 1 kere yapsanız yeter masajı.hayıtı ben tüylenme sorunu için denemek istiyorum ama nerden bulcam onu bilmiyorum :S

MERHABALAR BENDE SENİN GİBİ AMELİYATI DOĞRU BULMUYORUM VE DOĞAL YOLLARDAN İSTİYORUM .VALLAHİ BÜYÜK BAŞARI SENİNKİSİ BRAVO DOĞRUSU. BENDE KAFAYA KOYDUM UĞRAŞACAĞIM BU YOLDA.23 YAŞINDAYIMBENDEN KÜÇÜK KUZENLERİMİN BİLE KOCAMAN ÇIKIYOR SİNİR OLUYORUM KENDİME NE DEKOLTE BİŞİ GİYİNEBİLİYORUM NEDE MAYO FALAN KENDİMİ ÇOK BASİT HİSSEDİYORUM O ŞEKİLDE.AMA BENDE DENEMEK İSTİYORUM BUNLARI BİRDE BENDEDE TÜYLENME PROBLEMİ VAR DEMEKKİ AYNI HORMONA BAĞLI HEM GÖĞÜS BÜYÜMÜYOR HEMDE TÜYLENME. OF YA HAYATIMIZ CEHENNEME DÖNÜYOR aLLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

vallah benimki karisik hic birseye baslamadan once alt 78 üst 86 di yani 8 cm gögus vardi sonra dedigim seyleri uyguladim hayitida 20 gun ictim bidaha ölctumki alt 73 üst 82 di büyuyecegi yerde alt ile ust kuculdu incelesti tuhaf olanda kilo vermemistim hadi gogus ucunu birak belim 78 ken nasil 73 oldu ? Busefer herseyi biraktim suanda fittnesteyim ilk isindim sonra gogus agirlikli calistim kollarim agriyor belki oyle bi buyume elde ederim diye ama eger gogus oranindaki yagi yok ederse ozaman dahada kuculcek diye korkuyorum ... Masaji hadi devam yapayim ama ya yanlis yapiyorsam masaji yazilana gore anlamiyorum görmem lazim youtubede aradim masaj tekniklerini diye ama bulamadim bi kere gorsem oyle corek otuyla yine baslarim belkide dogru yapiyorum ama bnde bi ise yaramiyor

canım ya benimde aklıma yatmıştı alayım diyordum ama sende neden öyle oldu ki anlamadım ne yapsak acaba

arkadaşlar birde ben nette bakarken buldum bişi bu nasıl sizce gerçi bunları bulmak ve banyo birazdaha zahmetli olsa gerek ama
sizzde bir göz atın isterseniz ilginizi çeken olursa.
■Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak ve günde bir kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
■Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu ve aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
■Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle kompresler ve günde 1 kez içmek.

Tilbe nerelerdesin bakim sen he dovim mi oylehabersiz kaybolmak yok.
hani sen su geismeleri anlatacaktin?en detaylisindan olsun

arkadaşlar birde ben nette bakarken buldum bişi bu nasıl sizce gerçi bunları bulmak ve banyo birazdaha zahmetli olsa gerek ama
sizzde bir göz atın isterseniz ilginizi çeken olursa.
■Demlenmiş taze sedefotuyla göğüs banyosu masajı yapmak ve günde bir kez içmek (Fincan başına 3 tutam)
■Demlenmiş devetabanı çiçekleriyle göğüs banyosu ve aynı bitkiden günde 1 kez içmek (Fincan başına 2 tutam)
■Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle kompresler ve günde 1 kez içmek.

Banyosu neyse de ic dedin mi bende olay biter

ben son ölçümümde moralim bozulunca epey boşladım yağ sürmüyorum, anason çayı almıştım bazen ondan içiyorum bazen rezene içiyorum, bugün hiçbirisini içmedim bile.eğer olumlu sonuç alsam motive olacaktım ama emeklerim boşa gitmiş gibi hissettim :KK43:
ahilla senin gelişmelerine sevindim inşallah daha da ilerler istediğin sonuca ulaşırsın

o zaman bu durumda en şanslısı olarak bi şans daha yazim:yarım santimlik büyüme daha var :KK33:

Kalici olsunda ama o yarim santimde gecenki õlctugunun azcik ustunden õlctuysen beldende kaynaklanabilir :KK43:

ben son ölçümümde moralim bozulunca epey boşladım yağ sürmüyorum, anason çayı almıştım bazen ondan içiyorum bazen rezene içiyorum, bugün hiçbirisini içmedim bile.eğer olumlu sonuç alsam motive olacaktım ama emeklerim boşa gitmiş gibi hissettim :KK43:
ahilla senin gelişmelerine sevindim inşallah daha da ilerler istediğin sonuca ulaşırsın

Tilbe al bndende okadar biktim ice :KK43:

X