Alnım..

xgamzex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
218
0
Böyle yazın özellikle kahküllü, perçemli gezen kızlara hayret ediyorum.. saçlarım kıvırcık.. perçemlerimi düzleştirsem de alnım çok çabuk terliyo ve bozuluyo.. çok yakıştığı halde pek kullanamıyorum özellikle sıcaklarda.. sizde de oluyo mu yoksa bi tek bende mi alnımın terlemesi :KK14:

Böyle yazın özellikle kahküllü, perçemli gezen kızlara hayret ediyorum.. saçlarım kıvırcık.. perçemlerimi düzleştirsem de alnım çok çabuk terliyo ve bozuluyo.. çok yakıştığı halde pek kullanamıyorum özellikle sıcaklarda.. sizde de oluyo mu yoksa bi tek bende mi alnımın terlemesi :KK14:

yok cnm tek sende degıl cogu kişi öyle benım de terlıyor hıc kullanamıyorum maalesef....

yok cnm tek sende degıl cogu kişi öyle benım de terlıyor hıc kullanamıyorum maalesef....

Normalde hiç terleme şikayetim olmaz öyle.. yüzümde de sadece alnım terler.. niye acaba :KK43:
Koltukaltı falan olsa neyse de bunun bi tedavisi olcağını da sanmam. uff çok özenirim yazın kahkülle gezenlere :KK59:

o konuda benımde canım cok sıkılıyor yazın sacımın önünü kullanamıyorum sprey sıkıyorum bıraz cozum ama sprey olmayınca ha terledı ha bozuldu bozulcak dderken butun gunum öyle gecıyor:KK43: etrafıma bakıyorum mıllet koşuyo zıplıyo alnı falan terlemıo

aynen bnmde hemn bozulur hem fönüm hem perçemim dei olurm btn gün papaz gibi kafayla :KK70:

bioderma'nın sebium pore refiner yüz kremi var alnına ve t bölgene sürersen içindeki pudra sayesine terlemeni ve yağlanmayı uzun süre emecektir

X