Göz Makyajı Almanyada Yasayan Arkadaslardan Yardim istiyorum :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Blgs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
321
4
Meraba arkadaslar,özellikle almanyada yasayan arkadaslar far bazi denen seyi nasil bulabilirim burda,kullanan varsa yada önerdiginiz bi marka lütfen yardimci olun

artdeco markasi var canim ben onu kullaniyorum idare eder bir de manhatten markasinda var ama ben kokusundan rahatsiz oldugum icin tercih etmedim ikisinede bakabilirsinn

artdeco markasi var canim ben onu kullaniyorum idare eder bir de manhatten markasinda var ama ben kokusundan rahatsiz oldugum icin tercih etmedim ikisinede bakabilirsinn

saol canim cvp icin,peki ne diye isticem bunu ben :)isminide yazarmisin zahmet olmazsa:)

yada resmini internetten koyabilirmisin canim kullandiklarinin

Son düzenleme:
eyeshadow base diye´bilirsin ya da artdecok standina git mutlaka görürüsün kucuk bir sey ama uzun süre dayaniyor ( lidschatten base de seniyor sanirim)

eyeshadow base diye´bilirsin ya da artdecok standina git mutlaka görürüsün kucuk bir sey ama uzun süre dayaniyor ( lidschatten base de seniyor sanirim)

Ah Ah türkiyemin gözünü sevim herbisey var para varsa:)burda secintili hersey,olsun bunada sükür:)dertlendim ben gece gece,kusuruma bakma canim,cok saol yardimin icin,iyi geceler

bende cok dertlniyorum bazenn ahh türkiye ahhh hersey boll idare edecegiz artik ne yapalimm rica ederim canimm

Arkadaslar mexx inki de cok iyi ben onu kullaniyorum...Almanya da hangi sehirlerdesiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…