Makyaj Ürünleri Allık ve Göz Kalemi Önerileriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Tufi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
121
25
Kızlar kullanıp memnun kaldığınız, fiyatı uygun olan allık ve göz kalemi önerileriniz neler ? Allığı şeftali tonunda göz kalemini de siyah alıcam önerilenirizi bekliyorum :)

Ben göz kalemi olarak Flormar sürmeli göz kalemini kullanıyorum. Benim gözlerimde kalem hiç durmaz normalde hemen akıp bulaşır. Ama flormar ın sürmeli göz kalemi gerçekten iyi.

bourjois göz kalemi kullanıyorum ben. indirime girdiği dönemde 16 TL ye almıştım. ama o kadar memnunum ki 36 TL de olsa alırım tekrar :KK31:

bourjois göz kalemi kullanıyorum ben. indirime girdiği dönemde 16 TL ye almıştım. ama o kadar memnunum ki 36 TL de olsa alırım tekrar :KK31:

hangi mağazadan almıştın canım. O markayı bilmiyorum da ama internetten baktım güzel bir ürüne benziyor :)

oriflame beauty perfeck allığı öneririm

göz kalemide flormar ultra black öneririm canım

hangi mağazadan almıştın canım. O markayı bilmiyorum da ama internetten baktım güzel bir ürüne benziyor :)

internetten aldım :KK31: morhipodan

ben de sevgili soslusarma yazınca okudum ilgimi çekti, onun üstüne hemen bi araştırma yaptım nette, hepsiburada da 14 lira şu an:)
bu arada avonun açılıp kapanabilen kalemi de güzel hiç akmıyor gözünün üstüne sürdüğünde göz kapağına da bulaşmıyor tavsiye ederim:)

pastel spring blush-on 15 numara allık diyorum başka bişe demiyorum :) fiyatı uygun 8tl olması lazım. kutusuda çok şirin.
tam şeftali değil bal kabağı ama beyaz tenede bronzada yakışıyor.

pastel spring blush-on 15 numara allık diyorum başka bişe demiyorum :) fiyatı uygun 8tl olması lazım. kutusuda çok şirin.
benim de 4 senelik allığım bitmek üzereydi artık kaldırmışlar markayı 5-6 ay önce fellik fellik aradım bulamadım, işte benim rengim bu:)
hemen almalıyım:)
her yerde bulabilir miyim ki bu markayı canımcım?

benim de 4 senelik allığım bitmek üzereydi artık kaldırmışlar markayı 5-6 ay önce fellik fellik aradım bulamadım, işte benim rengim bu:)
canım ben gratis'ten almıştım kuzenim yürüttü :) yeniden alıcam watsons'ta da görmüştüm. yolun hangisine düşerse

canım ben gratis'ten almıştım kuzenim yürüttü :) yeniden alıcam watsons'ta da görmüştüm. yolun hangisine düşerse
ayyy inşallah bulurum canım ya çok heyecan yaptım şu an başka renk de bakmadım çok benziyo benimkine şeftali rengi benim allık da benim tenin rengini de biliyosun sarımtrak:KK70: inşallah olur :)

Canım bu allığı çok beğendim. Önerin için teşekkür ederim sanırım allık bunu alıcam :)

ben gratis ten aldım hatta 5 tlye yarı yarıya indirim vardı öyle almıştım çok güzel kalıcıda ama bir ton açığı da olabilir :)

ben gratis ten aldım hatta 5 tlye yarı yarıya indirim vardı öyle almıştım çok güzel kalıcıda ama bir ton açığı da olabilir :)
artık gidince iki gıdım kalan allığımla beraber bakarım karşılaştırırım:)
hatta gitmişken 2 tane alırım belli mi olur bu marka da kalkar benim diğer allık gibi :)

ayyy inşallah bulurum canım ya çok heyecan yaptım şu an başka renk de bakmadım çok benziyo benimkine şeftali rengi benim allık da benim tenin rengini de biliyosun sarımtrak:KK70: inşallah olur :)
canımcım çok yakışacak eminim bulamazsan söyle bana bende bakarım burdan :KK16: pigmentasyonu filanda çok güzel fırçayı hafifçe değdiriyorum çok güzel renk veriyor. mutlaka bakmalısın
Canım bu allığı çok beğendim. Önerin için teşekkür ederim sanırım allık bunu alıcam :)
rica ederim memnun kalırsın umarım :)
ya evet ben almıştım iki gün sonra gittim o %50 yazısını görünce baya gıcık olmuştum :KK70:

canımcım çok yakışacak eminim bulamazsan söyle bana bende bakarım burdan :KK16: pigmentasyonu filanda çok güzel fırçayı hafifçe değdiriyorum çok güzel renk veriyor. mutlaka bakmalısın
peki o zaman.) yarın erken çıkarsam okuldan ilk işim allık bakmaya gitmek olucak :)

Kızlar kullanıp memnun kaldığınız, fiyatı uygun olan allık ve göz kalemi önerileriniz neler ? Allığı şeftali tonunda göz kalemini de siyah alıcam önerilenirizi bekliyorum :)

Cecile'in arkası süngerli siyah kalemi'ni tavsiye ederim :) 17 liraya mı ne almıştım, 6-7 ay gitti bol bol kullanmama rağmen.

Allık için Lancome'u önerebilirim biraz pahalı ama arkadaşımınkini denemiştim gayet kalıcı idi. Göz kaleminin yumuşak rahat sürülen bir kalem olmasını istiyorsanız Maybelline-expression (eyeliner olarak da kullanılıyor çok rahatça) :KK34:

X