allık seçimi

bende beyaz tenliyim koyukahve saçlarım flormarın 44 numarasını kullanıyorum ama sanki biraz fazla pembe oluyo ben biraz yoğun sürüyorum de bende hafif ıslak görüümlü çok abartılı olmayan bi allık istiyorum...bide sizce bana ne renk alllık gider ben pek bilmiyorumda marka ve numara verirsenizde sevinirm :KK70:

bourjois kullanıyorum ben arkadaşlar maybelline alıcaktım boynerden aldım orda çalışan bayan bunun çok daha kaliteli ve kullanışlı olduğunu söyledi ve beni ikna etti, çok hoş, kullanışlı, çok tatlı güzel bi kokusu var 32tl verdim minnacık ama uzun süre dayanıyor tavsiye edilir :)

cnm gülümse ve güldüğün zmn ortaya çıkan yanak başlangıcından kulak hizana kdr daire daire sür allığı ölede olmassa yanaklarını içine çekip denemeni tavsiye ederm

ARKADAŞALR YA BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BUGÜN GOLDEN ROSE DAN TERRACOTTA ALLIK ALMIŞ BULUNDUM AMA AYNI RENK VARMIŞ BEN AÇIK TENLİYİM VARSA BU MARKADAN KULLANAN BANA Bİ TAVSİYEDE BULUNSUN LÜTFEN YARIN DEĞİŞTİRMEM LAZIM:teselli:

Eklentiler

• $terracotta_stardust.jpg
    $terracotta_stardust.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 133
slm kıslar flormarın terracotta 25 kullanıom bugday tenlıyım ck hos parlıklık werıo tawsıye ederım:enbuyukkk:

ben avonun 4 renkli allığından kullnaıyorum çok memnunum. cildim ışıl ışıl oluyor çok sağlıklı gösteriyor.beyaz teniyim ve solgun görünüyorum bazen.allığın renkleri çok kalıcı diyemiycem çünkü ben yüzümle çok fazla oynarım doğal olarakta renk falan kalmıyor ama işiltisi kalıyor simli simli!!!...opuyorumnanaktan

benim allığım verita..çokta memnunum..çok hafif sürünce sadece parlak görünüyor yanaklarım..yoğunlaştırdıkça pembe şeker gibi görünüyorum...çokkk memnunum tavsiye ederim herkese..

bende beyaz tenliyim saçlarım sarıyken pembe renkte allık çok hoş duruyodu saçlarımı koyu kahveye boyadım sonra bu sefer she nin şeftali renkli allığını aldım gerçekten güzel çıktı hiç silinmiyo akşama kadar deneyin derim ama saç rengiyle allık arasında bence büyük bi bağ var ona göre alırken dkkat edin derim

eğer ışıltı seviyorsan teracotta allık ama doğal dursun diyosan top allık ama top allığı sürmek biraz problemli oluyor ben golden lady teracota allık kullanıyorum çooook memnunum siyah nokta yapmıyor tavsiye derim

X