allık seçimi

givenchy nin prizme allığını tavsiye ediyorum : 4 rengli allıktır açık ve koyu tonlarda istersiniz hepsini karıştırıp süre bilirsiniz istersiniz ayrı ayrı süre bilirsiniz.Ben mesela karıştırıp sürüyorum ( red rengini kullanıyorum ) çok hoş kokusu var ve çok kalıcı bir allık.Rengide harika

ya kızlar bende allık cok sevıyorum ama bı turlu bana yakısanı bulamadım.dısarda kızlarda goruyorum ve cok begenıyorum ve begendıklerımde genellıkle seftalı tonları oluyo ayyy ne yapıcagımı sasırdım...

ben de bu allığı merak ediyorum,kullanan var mı?

bu YVES SAİNT LAUREN allığıdır.İyi sayılır,ama her kese tavsiyyem kompakt allık kullansın,öyle daha ekonomik olur,toz allılar fazla ekonomik olmuyor birde pahalı oluyor.Stik allıkda pudra üzerine iyi yatmıyor sanki ruju pudranın üzerine yanaklarına vurmuş gşbş oluyor.Dediğim gibi,givenchy prizme again 4 rengli allık 6 gr içinde var ve kutusu çok ekonomik ebatlarıda küçük çantada rahat taşınır,kokusuda güzel.Bourjois da güzeldir,ama şu an bourjois nın okadar takliti varki: büyük pahalı markalı parfümerilerde bile taklit satıyorlar.Bunlara dikkat vermek lazım.Bourjois nın takliti kokumuyor yani orijinali güzel kokuyor,ama taklit hiç kokumuyor.

canım;
öncelikle tenine uyan bi renk seçmen gerekiyo ben terrecota kullanıyorum vede çok memnunum
hem birazda olsun parlaklık veriyo yüze

ya kızlar bide allık fırcasından allık rengide de değişebilio sanki 2 ayrı fırcayla aynı allığı denedim cok farklı oldu anlamadım walla kafamçokkarıştı

bana bu daha pratik geldiği için almayı düşünüyorum.

hacimından asılı, güzelim, sen allık aldığında kabına ve ya görülen miktarında değil grammajına bak kaç gram oluyor acaba?bazi allıklarda kablarını kocaman yaparlar,l 'oreal ve ya chanel gibi,ama içinde 2-3 gr vardır.Bazıları givenchy gibi küçücük kabda 6 gr allık koyuyor.eger sadece fondöten kullanıyorsan ozaman stik allıkda pratik olur,ama ben stik allık sevmiyorum cünki pudra kullanıyorum.seçim senindir,güzelim

Kalipsocum bende yazdığın siteyi inceliyordum ama karar veremedim tek tek olanların renginden emin olamadım yada set olarakmı alsam hepsini kullanabilirmiyim acaba

Kalipsocum bende yazdığın siteyi inceliyordum ama karar veremedim tek tek olanların renginden emin olamadım yada set olarakmı alsam hepsini kullanabilirmiyim acaba

hepsinin tatları değişik değişik,ama rengler bazileri fazla reng vermiyor,aralarında reng veren sadece mango ,ananas ve hindistan cevizidir.Obürkiler az reng veriyor ama hepsinin tatları ve kokuları çok güzel
her biri 5 gr.İstersinse karışık olsun 2 tane al beğenirsense yine ala bilirsin,canım.Bnece hepsi birden fazla olur

peki canım givenchy simli mi gerçi gidip bakarım ama hafif sedefli gibi birşey istiyorum.

yok canım,simli değil malesef
simli istersinse revlon un 2 reng allılarını tavisye ede bilirim limited edition serisinden GOLDEN AFFAIR SCULPTING BLUSH tanıtımına

burdan baka bilirsin,canım
ben Berry Daring rengini kullanıyorum,çok güzel

Bence top allık daha ii,hem pırıltılı hem de doğal görünüyo,aşırı renk vermiyo çok hoş duruyo yüzde

ben de golden rose ve maybeline den memnun kalmadım.max factörden memnundum taki loreali alana kadar ama en önemlisi tenine en uygun rengi seçmen bence.ö yüzden bu satıcı kızların canını çıkar hepsini dene sora al.ben tam denemden fondeten aldım 40 ytl ama rengi tutmadı at çöpe...

ben de bugün alix avienden aldım indirimdeydi,şu an 15 ytl ve güzel bence,ilk kez allık kullanıyorum ve yüzüm sanki çok pürüssüzmüş gibi görünüyor :)

Ya kızlar birde bi allık var sürünce parlıyo yüzde ama simli değil, çok hoş duruyo kullanan varmı markasını bilsem hemen alacam. bazı bayanlarda görüyorum sürüyorlar çok hoş ama soramıyorum ki :)

slm chanela.s. bourjoisusa yı nerden temin edebilrz ve fiyatı hakkında bi bilgn varmı?

bnde maybelline dream mousse kulnnyrm memnunm ama bndki pembe tonunda bide şeftali tonlarında istyrm. bourjoisusa'nın kler hoş gbi geldi bna:uhm:

selam!
gittigidiyorda arattırırsan her rengini bulabilirsin :) hem fiyatları da uygun ben şuana kadar 2 set aldım 40 ytl her sette 6 adet allık var yerimseniben
kullanmadıklarımıda satıyorum naniknanik

ben de max factor classic pink i kullanıyorum..ilk allığım sayılır..ben buğday tenliyim ve doğal duruyo bende ama açık renk göz makyajı yaparsam koyu kalıyor..bence göz makyajına göre allık sürülmeli tabi ten rengine de uygun olmalı ama göz makyajı ruj rengi vi allık rengi uyumlu ve aynı tonlardan olmalı bütünlemeli birbirini yoksa sırıtıyo diye düşünüyorum..

merhaba arkadaşlar,ben bugün katıldım aranıza :)
ben de çok allık kullandım,ama en son pastelin all over allığını aldım hiç mennun kalmadım.ESTEE LAUDER BRONZE GODDES pudra allığınıda kullandım oda iyi değil.avonun bronzlaştırıcı incileri fena değil.ama hepsi kalıp gibi duruyor yanakta.uzun zamandır imaje maker ın 8 numara teracottasını kullanıyorum çok memnunum fiyatıda çok uygun.herkes yüzümde çok beğeniyor tavsiye ederim ve bence allıkta kesinlikle teracotta derim ben.:))

merhaba arkadaşlar ben buğday tenliyim ve oriflamenin beauty iki renkli allığı var bu ay indirimde dikkatimi çkti almak istiyorum ama simli olmasını istemiyorum doğal durmasından yanayım bu ürünü kullanan varmı lütfen yardımcı olun:KK43:

Ben body shopun mineral serisinin allıklarını kullanıorum dayanamayıp 2 tane almıştım biri turuncu biri pembe çok güzeller. bronz tonlarda allık için ise logona markasını öneririm çok güzel yüzün hertarafına da sürebilirsin çok güzel hemde çok doğal bir ürün. ben bi çok marka denemiştim ör estee bronze goddess hiç önermem. tabi ben beyaz tenliyim burda yazdığım seçimlerde bu doğrultuda

X