ALLAHIMA şükürler olsun artık bende HAMİŞİMMMM

balummmmm:teytey::teytey:caanım arkadasım bitanem destekcim beniimmm allah razo olsun datlumm senin o temiz kalbini biliyorum ve en kısa zmanıda seninde böyle haberin, alıcaz az kaldı allahım senin de yüzünü güldürücek emin hep dualarım sizinle canım sende en kısa zmanda:CüvCüv:böyle gezicen bebebgimmmŞenizŞenizŞeniz

canım tebrik ederim.görünce başlığını o kadar sevindim ki anlatamam.allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin bebiş ya da bebişlerini ...:teytey::teytey::teytey:

canım tebrik ederim.görünce başlığını o kadar sevindim ki anlatamam.allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin bebiş ya da bebişlerini ...:teytey::teytey::teytey:

canım alla razı olsun canımm inş.. sende hayırlısından kucagına alırsın tatlım benim:Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

canım tebrık ederım msndekı yazını gorunce bı forma bakıyım kesın bu kız hamıle dedım ve dogru cıktı o kadar cok sevındımkı anlatamam ınsallah tamamına erdırır rabbım hayırlı ve saglılı bı evlat olsun ınsallah dualarında bızı unutma olurmu......

canım arkadasım allah razı olsun umudum inş. sende bu defa hayırlısından kucagına alıcaksın tatlım her zaman dualarımdasınız bitanem :Saruboceq::Saruboceq:

cok tebrik ederim cnm allah saglikla bebegine kavusmayi nasip etsin isallah

oyyyyyyyyneler duyuyorum... iananmıyorum.. mütiş bir haber.......ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

canım ablam benim allah razı olsun inş. sende hayırlısından kucagına alırsın canım ablam allahım bu mutlulugu herkese yasatır inş..

canım ablam benim allah razı olsun inş. sende hayırlısından kucagına alırsın canım ablam allahım bu mutlulugu herkese yasatır inş..

amin canım benim ....canım kardeşim.. duyduğum ve sevinçten havalara uçtuğum bir haber ... RABBİM sana şükürler olsun..:Saruboceq:.RABBİM bu duyguyu herkese yaşamayı nasib etsin..:Saruboceq:.
benim içinde iyi dileklerine çok teşekkür ederim...

Son düzenleme:
had canim insallah sag selim bebegine kavusursun sende, koklaya koklaya seversinyavrunu
tebrikler
Allah tamamini erdirsin insallah i gozun aydn

had canim insallah sag selim bebegine kavusursun sende, koklaya koklaya seversinyavrunu
tebrikler
Allah tamamini erdirsin insallah i gozun aydn

allah razı olsun canım allahım inş. sagsalim kucagıma almayı nasip eder allahım senin yavrularınada uzun hayırllı ömürler nasip edet inş...:Saruboceq::Saruboceq:

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…