Allahım sana sonsuz şükürlerr olsunn..

buneyaa

Ceylinim
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
208
15
Allahıma sonsuz şükürler Sonunda bende hamileyimmmm.Allahım tüm isteyen kullarına nasip etsinn.(AMİN):teytey::nazar::nazar::nazar:

Tenrik ederim seni ne mutlu sana :teytey:
Allah sağıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :nazar:

Allahıma sonsuz şükürler Sonunda bende hamileyimmmm.Allahım tüm isteyen kullarına nasip etsinn.(AMİN):teytey::nazar::nazar::nazar:
gozun aydin hayirli ve saglikli olur insallah tatlim kib bebisinede darisi tum dileyen ve isteyenlere ins

gözün aydın canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah...............

Gözün aydın.. Allah tamamına erdirip hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

gözünaydın cnm....tebrik ederim....belirtilerin neydi cnm? adet günün geçtimi?

canım gözünaydınnnnnnnnnnnŞeniz

allahıma sonsuz şükürler sonunda bende hamileyimmmm.allahım tüm isteyen kullarına nasip etsinn.(amin):teytey::nazar::nazar::nazar:

tebrik ederim sizi.allah kucağınıza lamayı nasip etsin .sorunsuz bi hamilelik geçirmeniz dileğiyle.bi ara belirtilerini yazarsan sevinirim.kaç aydır bebek deniyordunuz.

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza.

:nazar:Kızlar hepinize teker teker teşekkür ederim.Bi kaç gündür evde yatıyordum.Doktor düşük tehlikesi var dedi.Bugün Allaha şükür herşey normall değerlerde gidiyor.Bu sebepten dolayı yazamadım.Rabbim tüm dileyen isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder.Kızlar bu arada ben bu ay bal+çörekotu+tarçın karışımını denemiştim bu ay.Hepinizden Allah razı olsuna.s.

tebriklerr darısıı başımaa ve olmayan tümm arkadaşlarımaa

Gönül Çelen Ve Gözek Arkadaşım Teşekkür ederim. Allah sizede en yakın zamanda nasip eder inş.bütün hamile olmak isteyen arkadaşlar dualarımdasınız.

X