Allahım sana binlerce şükürler olsun hala inanamıyorum hamileyimmmmm

merhaba canlarım bugün 10.günüm 27 martta transferim yapılmıştı, adet ağrılarım ve sarımsı lekelerden dolayı adet olucağımı düşünüp test yaptırdım ve sonuç 20.54 neler hissettiğimi bile bilemiyorum çok korkuyorum normalmi sizce bu değer?

amanda maşallah rabbim sağlıcakla doğurmanı nasip etsin inşallah hamişsin tabiii gözün ayndın hadi bakalım darısı olmayanların başına inşallahhh:nazar::teytey:

merhaba canlarım, bugün sabah erkenden sağlık ocağına idrar testi yaptırmaya gittim 1,5 saat beklemenin sonucunda 2 dakikada testi yaptılar ve negatif diye bir kağıda yazıp yolladılar yıkıldım.... kan testi yaptırmaya gittim moralim çok bozuktu 1 saat bekle verelim dediler (artık bu hastane laboratuarıda beni tanıyor mehmet die bir laborant dışında kimse benim tahlil kağıdımı bana vermiyor elinin uğurlu olduğuna inanıyoruz) bekleme sırasında karnıma çok şiddetli bir sancı girdi yerimde duramıyorum bankaya gittim borç ödemeye yürüyüş belki iyi gelir dedim yok çıldırdım adeta neyse geldim sonucumu aldım 436.97 gayet iyi dedi laborant oranın doktorunada gösterdim sorun yok ama doktorunu ara sor dedi neyse doktorumla konuşamadım.... bu arada cep telefonumu evde unutmuştum eve gelmeden eşimin yanına uğradım ve delirmişşşş arabadan insem dövücek o kadar yani sağlık ocağından görevliler eve gelmiş sonucu yanlış söyledik biraz geç çıktı pozitif die, eşime ulaşmışlar sonra annem ablam görümcem herkes kafayı yemiş bu arada binadakilerde öğrenmiş tabi .... ha birde binaya girerken komşular gülserencim hastaymışsın dediler bana bende evet üşütmüşüm dedim meğer gelen hemşireleri görmüşler :).... neyse geldim uzandım yarım saat sonra filan geçti sancım... lekelerde devam ediyor bu arada bugün biraz daha çok geldi sanki :KK43: .... haa birde kısslar ben climara forte bantlar varya onları salı yerine pazartesi yapıştırmışım listede yarın yapıştırılcak diyor ama ben 1 gün önce yapıştırdım bugün yapıştırsammı?

allah o sağlıc ocağının zımbırtısını versin emiii neyse canım gözün aydın değerler iyi allah bebeğine sağlık versin inşallah ama kendine dikkat et yormamaya çalış kendini ben 3 ay yattım yahuuu gerçi benimki riskliidi ama yat kalkma yat dinlen bir süre

Dişlerini iyi fırçalamayımyorsan olabilir.

Walla ben ne zamandır macunsuz fırçalıyorum.İnşallah bi zararı olmaz.Napayım macun midemi bulandırıyor.

Diş fırçalamada önemli olan fırçaymış zaten.Macun içindeki aşındırıcılar beyazlatmayı mentolde ferahlığı sağlıyormuş.İçindeki flor çürükten koruyor tabii ama onu da ağız gargaralarıyla sağlarsınız.Sevgilerimle

ağzımdaki olabilirde birde burunla dudak arasındaki bölümde çıktı :) bugün birde karnımın sol tarafı ağrıyor ara ara yumurtalıklara baskımı oluyor acaba!

ağzımdaki olabilirde birde burunla dudak arasındaki bölümde çıktı :) bugün birde karnımın sol tarafı ağrıyor ara ara yumurtalıklara baskımı oluyor acaba!

Canım bende de bir ara yumurtalıklarda baskı oluyordu.Özellikle ilk 2 ayda olabiliyor.Belkide 2.adet siklüsün bu döneme denk geliyordur.
Netten hafta hafta gebelik diye aratıp haftanı okursan, belki senin yaşadığın şeyleri orda görürsün.

Benimde dün sol kasığıma ara ara bir sancı girdi.Neden acaba?:1shok:

Canım bende de bir ara yumurtalıklarda baskı oluyordu.Özellikle ilk 2 ayda olabiliyor.Belkide 2.adet siklüsün bu döneme denk geliyordur.
Netten hafta hafta gebelik diye aratıp haftanı okursan, belki senin yaşadığın şeyleri orda görürsün.

Benimde dün sol kasığıma ara ara bir sancı girdi.Neden acaba?:1shok:

sağol canım okudum ama hiçbirşey yazmıyor ağrıyla ilgili

gulseren4434 sen stres yapıyorsun galiba, ağzındaki yaralar için nöbet şekeri alıp emebilirsin , aktardan alabilirsiniz bir zararı olmaz

sağol canım benim yaralarım bugün çok şükür daha iyi bugünde kaffama takılan dün akşamdan beri sol tarafımda karınn kısmımda sürekli olarak hareket ettiğimde beliren hafif bir ağrı var kafamçokkarıştı

sağol canım benim yaralarım bugün çok şükür daha iyi bugünde kaffama takılan dün akşamdan beri sol tarafımda karınn kısmımda sürekli olarak hareket ettiğimde beliren hafif bir ağrı var kafamçokkarıştı

Hareket etme canım fazla sende.

Bende hafif iş yapsam ağrıyor hemen karnım.Korkumdan hiç birşey yapmıyorum ben.

MERHABA CANLARIM, SİZCE HERŞEY YOLUndamı lekelerim kaç gündür beyaz geliyordu ilacın rengi yani. ancak 2 gündür sarımsı oldu? birde miğdem rahatsız etmiyor yemek yiyebiliyorum yani ama geçen hafta aç kalmıştım genelde sizce normalmi?

Az kaldı Gülseren yakında o beyazlardan da kurtulacaksın,çok şükür ilacı kesince bitti benim,rahatım artık.Sarı renk de folic plus tan kaynaklanıyor sanırım.Ne güzel yemek yiyebiliyorsun artık.dengeli beslenmeye çalış,sakın sütünü ayranını ihmal etme , 3 bardak günde

Hayirli Olsun Gülserencim Okuduklarimdan Bakilirsa Sen çok Panik Yapmişsin Rahat Ol Biraz Hamileliğinin Tadini çikar Eşine Naz Yap Daya Doya Yaşa

Teşekkür Ederim Kisslar, öncelikle Eşimle 9 Gündür Sebepsiz Yere Konuşmuyoruz Ablamdayim Sağolsun Ablam Eniştem çok Nazlandiriyor Ama Ben Yapamiyorum Tabi. Bide Herkes Duydu Ondanda Korkuyorum.curly'cim Ben Elevit Kullaniyorum.

X