Allahım sana binlerce şükürler olsun hala inanamıyorum hamileyimmmmm

Gülseren öğrendin mi randevun ne zamanmış.Sen daha kese için mi gidecektin ,kalp atışı için mi?Ne yaptın bebe aspirinini?Doktorun mu istedi tekrar test?

Gülseren öğrendin mi randevun ne zamanmış.Sen daha kese için mi gidecektin ,kalp atışı için mi?Ne yaptın bebe aspirinini?Doktorun mu istedi tekrar test?

canın dün akşam doktorumu aradım lekeler biraz azaldı coraspine yeniden başlıyimmi die oda hayır gerek yok artık dedi... bu pazartesi değil bir dahakine muayene unutma dedi... doktorum tahlil istemedi ama benim kafama şu takıldı ben cumartesi test yaptırmıştım ya 20.54 çıkmıştı pazar günü sabah idrarda yaptım çıkmadı pazarteside zaten biliyorsun kanda 73 çıktı yani 20'den yukarı olunca idrarda çıkması gerekmezmi o hastaneye eşim pek güvenmiyor ya huzursuz oldum birde değerler düzenli ilerlemişmi merak ediyorum işte biliyorsun pimpirikliyim...

gülserencim işlerim çok yoğun o yüzden giremedim. hergün dua ediyorum senin ve herkes için canım benim sen genede fazla iş yapıyım deme 3 ay çok önemli yapmıyorsun ama boşver çarşafda silkeleme çamaşırda asma çağır kaynanı görümceni yapıversinler ellerine yapışmaz ya. geçen sefer unutmuyorum çamaşır asmalar falan bak:eek:klava:haa neyse yiğenimizin hatrına bak bişey demiyoruz iş falan yok hafif hafif işler yap okadar zaten zor elde ediyoruz. neyseki iyi olmana sevindim tatlım

gülserencim işlerim çok yoğun o yüzden giremedim. hergün dua ediyorum senin ve herkes için canım benim sen genede fazla iş yapıyım deme 3 ay çok önemli yapmıyorsun ama boşver çarşafda silkeleme çamaşırda asma çağır kaynanı görümceni yapıversinler ellerine yapışmaz ya. geçen sefer unutmuyorum çamaşır asmalar falan bak:eek:klava:haa neyse yiğenimizin hatrına bak bişey demiyoruz iş falan yok hafif hafif işler yap okadar zaten zor elde ediyoruz. neyseki iyi olmana sevindim tatlım

çok sağol canım benim sağolsunlar görümcelerimde kayınvalidemde yardım ediyor ama işte her dakikada olmuyor yapabildeklerimi en azından yapim diyorum... yarın bi tahlil yaptırim ona göre anneme gitmeyi düşünüyorum birkaç gün onda kalırım allahım yarın iyi sonuçlar almamı nasip eyler inşallah.... canım bu arada negatif sonuçları görünce sakın moralini bozup umutsuzlanma olurmu inan bu tamamen kısmet ve zamanı geldiğinde olan birşey tedavilerimiz sadece sebep bunu unutma olurmu! allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın.

çok sağol canım benim, sağolsunlar görümcelerim ve kayınvalidem yardımcı oluyorlar ama her dakikada çağıramıyorum işte bazı işleride kendim yapıyorum ama kendimi yormadan ağır ağır zaten korkuyorum... yarın bir tahlil daha yaptırıcam inşallah bir sorun çıkmaz bebeğimin gelişimi gayet iydir umarım allahım dualarımızı kabul etsin... canım bak sakın negatif sonuçları görünce umutsuzlanıp moralini bozma olurmu inan bu iş sadece kısmet ve zamanı geldiğinde olan birşey tedavilerimiz sadece sebep unutma olurmu! allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın.

sağol canım benim, nasıl yani canım 3 ay boyunca sen sadece yattınmı?

ewet canım 3 ay boyunca çok dikkat ettimm,,ne çamaşır astım ne bulaşık yıkadımm ne yemek yaptım hiç bir iş yapmadımmm,,,allahın izniylede şu an 5. ayımdayımm.sende dikkat et canımcımm emeklerimiz boşa gitmesinn..bebklerimize kavuşmak hiç kolay olmuyoo değerini bilmek lazımmm...allahım tüm dileyenlere versinnn

merhaba canlarım, bugün sabah erkenden sağlık ocağına idrar testi yaptırmaya gittim 1,5 saat beklemenin sonucunda 2 dakikada testi yaptılar ve negatif diye bir kağıda yazıp yolladılar yıkıldım.... kan testi yaptırmaya gittim moralim çok bozuktu 1 saat bekle verelim dediler (artık bu hastane laboratuarıda beni tanıyor mehmet die bir laborant dışında kimse benim tahlil kağıdımı bana vermiyor elinin uğurlu olduğuna inanıyoruz) bekleme sırasında karnıma çok şiddetli bir sancı girdi yerimde duramıyorum bankaya gittim borç ödemeye yürüyüş belki iyi gelir dedim yok çıldırdım adeta neyse geldim sonucumu aldım 436.97 gayet iyi dedi laborant oranın doktorunada gösterdim sorun yok ama doktorunu ara sor dedi neyse doktorumla konuşamadım.... bu arada cep telefonumu evde unutmuştum eve gelmeden eşimin yanına uğradım ve delirmişşşş arabadan insem dövücek o kadar yani sağlık ocağından görevliler eve gelmiş sonucu yanlış söyledik biraz geç çıktı pozitif die, eşime ulaşmışlar sonra annem ablam görümcem herkes kafayı yemiş bu arada binadakilerde öğrenmiş tabi .... ha birde binaya girerken komşular gülserencim hastaymışsın dediler bana bende evet üşütmüşüm dedim meğer gelen hemşireleri görmüşler :).... neyse geldim uzandım yarım saat sonra filan geçti sancım... lekelerde devam ediyor bu arada bugün biraz daha çok geldi sanki :KK43: .... haa birde kısslar ben climara forte bantlar varya onları salı yerine pazartesi yapıştırmışım listede yarın yapıştırılcak diyor ama ben 1 gün önce yapıştırdım bugün yapıştırsammı?

ewet canım 3 ay boyunca çok dikkat ettimm,,ne çamaşır astım ne bulaşık yıkadımm ne yemek yaptım hiç bir iş yapmadımmm,,,allahın izniylede şu an 5. ayımdayımm.sende dikkat et canımcımm emeklerimiz boşa gitmesinn..bebklerimize kavuşmak hiç kolay olmuyoo değerini bilmek lazımmm...allahım tüm dileyenlere versinnn

canım kim yaptı peki işlerini? elbetteki değerini biliyorum hiç bilmez olurmuyum ama bazı şeyleri yapmam gerekiyor :1no2:

Gülserencim yapma mümkün olduğunca ve de gezme.

Ben dün biraz (Çok da fazla değil) Ev işi yaptım ve bugün düşük tehdidiyle karşı karşıyayım .
Risk az amaolsun bu bile çok kötü bir ihtimal.Kanamam rahimde oluşmuş.
Tek sevindiğimiz bebeğe çok yakın değil.Büyümezse sorun olmaz.Gelecek hafta hep yatcam ben..

Ben dün biraz (Çok da fazla değil) Ev işi yaptım ve bugün düşük tehdidiyle karşı karşıyayım .
Tek sevindiğimiz bebeğe çok yakın değil.Büyümezse sorun olmaz.Gelecek hafta hep yatcam ben..

canım dikkat et kendine de bebişe de dimi ama.....ne ev işi yaaa... hamişsin sen yata yata büyütcen:)en azından ilk 3 ay biliyosun canım.

gülseren tebrik ederim hayırlı olsun canım
ama yazdıklarına koptum hakketten çok değişik olmuş hamileliği öğrenmen hatta enson sen öğrenmişin sanırım ama hala leke var demişin canım onu anlamadım. bende aşılama yaptırmıştım 3 gündür çok az leke var buğün artık hamile değilim dedim ama sen leke değince aklım karıştı neyse.canıım çok mutlu oldum inş. kucağınada alırsın

Canım sakın ha dikkat et nolurrrr bana diyorsun kendin yapıyorsun tamam seninki büyük belki ama ilk 3 ay tehlikeli...

gülseren tebrik ederim hayırlı olsun canım
ama yazdıklarına koptum hakketten çok değişik olmuş hamileliği öğrenmen hatta enson sen öğrenmişin sanırım ama hala leke var demişin canım onu anlamadım. bende aşılama yaptırmıştım 3 gündür çok az leke var buğün artık hamile değilim dedim ama sen leke değince aklım karıştı neyse.canıım çok mutlu oldum inş. kucağınada alırsın

canım öyle düşünme belli olmuyor inşallah hamişsindir..... çok sağol canım benim.

Tahlile Bile Gerek Yok Senin Kaçinci Denemeydi Yada Aşilamamiydi .ya Belki Ilk Olduğundan Böleyim.çok üzüldüm Ama Ağlayamiyorum Bile.sadece Kendime Dğil Eşimede Annemede üzülüyorum Daha Eşime Sölemedim .rüyasinda Oğlumuz Olduğunu Görüyordu

Sevgili dark lütfen kendine çok dikkat et.sen benim umudum ve modelimsin biliyorsun.tulipe teyzesi onun doğumunu burdan kutlamayı dört gözle bekliyor:içelim:

hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin Allahım isteyen herkese yaşatsın bu mükemmel duyguyu inşallah...

Tahlile Bile Gerek Yok Senin Kaçinci Denemeydi Yada Aşilamamiydi .ya Belki Ilk Olduğundan Böleyim.çok üzüldüm Ama Ağlayamiyorum Bile.sadece Kendime Dğil Eşimede Annemede üzülüyorum Daha Eşime Sölemedim .rüyasinda Oğlumuz Olduğunu Görüyordu

Canım benim tüp bebek 2. deneme bu denemem dondurulmuş embriyo ile... seni çok iyi anlıyorum ama hemen umutsuzluğa kapılma sanırım henüz tahlil günün gelmemiş...

canım dikkat et kendine de bebişe de dimi ama.....ne ev işi yaaa... hamişsin sen yata yata büyütcen:)en azından ilk 3 ay biliyosun canım.

Yatıyorum şimdi zaten :)))

Canım sakın ha dikkat et nolurrrr bana diyorsun kendin yapıyorsun tamam seninki büyük belki ama ilk 3 ay tehlikeli...

Aynen öyle oldu.Fazla güvenmemek lazım akıntı yok diye galiba.
İlk kez yaptım az bi iş ben onun dışında hiç birşey yapmıyordum zaten.Eşim sağolsun.

Sevgili dark lütfen kendine çok dikkat et.sen benim umudum ve modelimsin biliyorsun.tulipe teyzesi onun doğumunu burdan kutlamayı dört gözle bekliyor:içelim:

Canım şimdi oldukça dikkat ediyorum.
Sen merak etme Tulipe teyzesi bebeişim çok güçlü.Annesi bi hata yaptı ama o yapmaz :KK66:
:nazar:

İnşallah canım doğumlarımızı da kutlarız birbirimizin.a.s.

X