Allahım benim yüzüm hiç mi gülmicek:'(

Moralini bozma her işe bir hayir varmiş bu sayede ayni evi paylaştigin eşinin yüzünü gördün..ya farkina varmasaydin ve sürekli seni kandirsayi..güçlü ol

Moralini bozma her işe bir hayir varmiş bu sayede ayni evi paylaştigin eşinin yüzünü gördün..ya farkina varmasaydin ve sürekli seni kandirsayi..güçlü ol

öylede tabi insan ne kadarda olsa üzülüyo işime geri döndüğümde aklıma bile gelmez şimdi çok boş vaktım olduğundan hep aklıma geliyor yaşadıklarım sağol canım desteğin için:1hug:

canım bırak allah bilsin onlarda iftiracı insanlar oteki dünyada ödesinler sen sabret hakkında hayırlısı neyse o olsun

Canim canim benim bu bizim türklerde gelenekdir, dedikoduyu ve kendine bakmadan namus bekciligi yapmasini cok severler. Birak konussunlar canim ya kocanla iyi olsanda konusurlar zaten kötü olsanda konusurlar. Allaha isyan etme böyle basit insanlar icin. Herzaman allahtan hayirlisini dile. Eger barisman hayirlisisiysa barisirsin insallah. Yok eger onunla ömür boyu mutsuz bir hayat gecireceksin hic barisma daha iyi. Baskalarinin ne söyledigi hic önemli degil.

Çok doru diosun canım benim. bende zamana bıraktım o kadına bişey demiorum o gün çok içim yanmıştı. allahım herşeyi gördüğü gibi verir. bizler kimiz ki... zaten benim derdim o değil. yeterki kocam yuvasına dönsün mübarek 3 aylarda ramazan ayını onunla geçirmeyii o kadar çok isitorum kii rabbim bilio inşşllh nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…