Allahım benim yüzüm hiç mi gülmicek:'(

Naz83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
160
2
41
slm kızlar benim diğer topiclerimi takip edenler bilir eşimle 6 aydır. evli iki aydan beri ayrıyız boşanma aşamasındayız. ya bizim toplumumuz ne kadar basit... çok üzgünüm kızlar yaa konuyaa nerden başlasam bilmiyorum. az önce karşı komşum geldii çok ii biri sırdaşım diebilirim... geldik oturduk sohbet ediyoruz komşulardan fln yan apartmanda bi tane patavatsız cahil bi kadın var allah cezasını versin.kavga etcem basit bi insan olmasam kocamın başını beklion dicem. ama öle adi biri değilm. onurum var benim.pislik kadınnn bütün mahallenin dedikodusunu yapan biri. ben kadını hiç tanımıyorum geçen benim alt komşuma ve mahllede ki bi çok kadına demiş onun eşii ewe gelmiomuş diye laf çıkarmış. allah canını alsın onunda 3 evladı var. onlardan görsün dilerim. çok üzgünüm kızlar komşuma bişey diyemedim ama kahroldum şuan hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. neden herşey beni buluoo dayanmamıyorum. allahımm herşey sabrımı deniyoo sanki. gücüm kalmadı.
napcam bilmiyorum 25 yaşında dul damgası yedim çok ağrıma gidio anneme kimseye bişey anlatamadım kahroluorum. artık dayanma gücü ver rabbim beni bu hale düşürenler benden beter olsun ya rabbim:Saruboceq::Saruboceq:

yüzlerine dök içini rahatla.onlar umursamaz ama sen iyi hissedersin.sonra da dön k..ını evine git.en azından böyle rahat olamasınlar.

ay duramıycam ! ona ne?herkesin ailesi düzeni kocası kendine.alemi takip edeceğine işine baksın.tey allaım yaaa!

Olmaz canım arkşma karşı komşuma çok ayp olur:'( yoksa onu benzetirim güzelce ama allah ıslah etsin. diorum ya onun kızları var onlardan görsün inşlhh. bide sürekli gözgöze gelios hem yan apartmanımda oturduğu için balkonlar çok yakın ama diorum ya allahım versin cezasını!!!
BENİM YÜZÜM AK ANLIM AÇIK...

sevgili arkadasim,

ben evliligimin zamani icersinde farkina vardimki,
birkere bela okudukca hay allah bunun hay allah sunun dedikce elaleme kafayi taktikca olmuyor.
sükür sükür sonra bidaha sükür sonrada (oturdugun yerden degil) harekete gecmeye basla.
o yüzden esini gerimi istiyorsun? e ozaman birsey yap.
ha istemiyormusun? ozaman birak dövünmeyi ailenle konus yeniden hayata baglanacak birsey bul.
belki bu biraz simdi sert bi konusma gibi gelcek sana ama,
gercekten budur yani inan bana.......

basarilar.....

böyle kendinibilmezler çok var etrafta...ne olur güçlü ol...Allah ından bulsun..
git konuş ya da konuşma diyemeyeceğim doğrusu ne olur bilmiyorum ama inşallah senden uzak durur bu ve bunun gibi insanlar..duacınım canım

(off bilmiyorum ama istersen senin hakkında söylediklerini bildiğini belli et ve bir iki cümle sarf et canım)

herseyde haklisinda nolur onunda evlatlari var onlardan gorsun deme onlarin sucu ne.o cocuklara senin bedduan yuzunden bisey olsa onlarda esleriyle kotu olsalar nasil odersin bunun hakkini.
ama diger dediklerin dogru.gerekirse git kavga et.kimin ne olacagi belli olmaz seninde yuvan var cocuklarin babasini goremese naparsin yazik degilmi de

Ya çok üzgünüm kızlar. tam kendimi toparladım hayata karşı daha güçlü olmaya yalandan olsa inanmışken bugün bütün hayellerim yıkıldı. sankiiiiii bu hayat böyle gitçekmiş gibiii:'( allaha havale ettim tabiki çocuklarının bişeyii yok ama benim nasıl şuanda ciğerim yandıysa onlarında yansın inşllh.

naz kardesim beddua etme kadinin kizlarinin ne sucu var anliyorum cok uzgunsun cok kirilmissin ama beddua etmek cozum degil doner dolasir seni bulur yine. umarim esinle aran duzelir daha yeni evlisiniz birbirinizi yeni tanimaya calsiyorsunuz her evlilikte olur boyle puruzler sen herzaman esinin huyuna suyuna git o sana tas uzatsa sen gul uzat canim yuvanin kiymetini bil ayakta tutmanin yollarini dene olmadi sozu gecen bir buyugunuzu devreye sok canim. Allah yar ve yardimcin olsun

Yaşadıklarınız tabiki çok zor ama bırakın beddua etmeyin onun suçunu neden kızlarına yüklüosunuz:1no2: bırakın cahilce şeyler söylemiş işte hem her zaman her yerde böyle insanlarla karşılaşmıyor muyuz çok sinirliyseniz kadının yüzüne söyleyin içinizdekileri dökün ve hayata dimdik devam edin siz herkesin başına gelebilecek bişi yaşadınız ve şimdi yeni bi hayata başlıosunuz umarım yeni hayatınızda herşey gönlünüzce olur:1hug:

arkadaşım çoluğun çocuğun suçu yok sen kendi derdini kendin çöz.beddua etmek yerine güçlü ol çık karşısına kiminle sorunun varsa hallet bence

Yok beddua etmiyorum. sadece allaha havale ettim ben bana yapılan herşeyiiii!!!

konuşmaların çok yanlış,tamam kadın terbiyesizlik etmiş ama sen çok ağır beddualar ediyorsun okurken bile tuhaf oldum,hem de mübarek üç aylardayız...dediklerini bi daha oku istersen çok ağır beddua etmişsin...
böyle boş konuşan insan çok var ve maalesef bizim milletimiz bu tür şeyleri konuşmayı çok sever,beddua etmek yerine uygun bi dille konuşmaya,halletmeye çalış bence

beddua etmesen iyi olmaz mıydı kardeşim ya
Allah sabırlar versin ; yaşadığın kolay şeyler değil ama ayakta durabilmeyi öğrenmelisin ..
milletin bu laflarına takarsan çook ağlarsın..
Allah a havale et Allah çektirene çektirir zaten

naz cim gerci herkes ayni seyi söylemis ama bende söylemeden gecemiycem bencede beddua etme o cahil kadinin cocuklarinin ne sucu var. senin annenede zamaninda biri beddua etmis onun icinmi bu cileyi cekiyorsun acaba? öteki taraftan sen hayatini gayet normal sürdürmeye devam et güclü ol o tipteki insanlarla da kesinlikle muatap olma
sen ayakta durucaksin mutlu olucaksinki düsmanlarina parmak isittiracaksin.

Öyle canım beni yanlış anlamayın çocuklarına beddua etmek istemem ama. o kadar iğrenç bi kadın ki miğdem bulanooo her defa görünce. ben onu mübarek üç aylarda allaha havale ettim...

tamam kızlar hepiniz saolun artık. ben bu konuyu kapattım kimse açmasın......... lütfen!!!

alahh sabır wersın canım hıc sucun yokken dedıkodunun yaılmasını ınsanın cok canını yakıyo en ıyı ben bılırım bunu

el elin eşeğini türkü çağırarak ararmış.derdi çeken bilir arkadaşım üzülme.insanlar sanıyorki hep böyle kalıcaz.oysaki herşey insanlar için

tamam gerçekten sinir bozucu bir durum...
ama lütfen beddua etmeyin...
yaşadığınız bu durumdan dolayı ,böyle lafları maalesef duyacaksınız,kendinizi hazırlayın..
takmamaya,duymamaya çalışın...
hepsini duyar ve kafaya takarsanız,siz hasta olursunuz...
kim ne derse desin...
size bundan sonraki hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…