Allaha şükürler olsun hamileyim canlarim

Tebrikler Allah tamamına erdirsin.Darısı bizlerin başına inşallah emeklerimiz ziyan olmaz.cumartesiden sonra bende beklemeye başlıcam bizim içinde dua et lütfen.halayına eşlik etmeyi çok isterim

Tebrikler Allah tamamına erdirsin.Darısı bizlerin başına inşallah emeklerimiz ziyan olmaz.cumartesiden sonra bende beklemeye başlıcam bizim içinde dua et lütfen.halayına eşlik etmeyi çok isterim

birbirimizi bizden en iyi kim anlarki.Dua etmezmiyim canım benim inşallah yarabbim pozitif sonucunu alır müjdelersin bizlerede.Yüce rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun sağlıklı sıhatli bebişlerle inşallah. Canım benim Allah yar ve yardımcın olsun inşallah.Güzel haberlerini bekliyoruz.Yanlız bol bol portakal suyu iç. İnternette araştırdım bebeğin tutunmasına ve düşüğü engellemeye son derece faydalı olduğu söyleniyor. Zararı yok nasılsa.Faydasıda gerçekten varsa ne ala. Ben günde koca koca bardaklarla içtim. Ama hazır alma kendin yap evde.
a.s.

sağol canım ya çok teşekkür ederim. embriyolog aradı 9 embriyom oluşmuş yarın yedibuçukta merkezde olucam Allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için.Bende bi tv programında izlemiştim anne adaylarının nane ve maydonoz yemesi düşük riskini arttırabiliyomuş.ben bayadır bıraktım nane maydonoz yemeyi nekadar doğrudur bilemem ama önlem almakta fayda var.önerini dikkate alıcam tskr ederim.sağlıklı kal

sağol canım ya çok teşekkür ederim. embriyolog aradı 9 embriyom oluşmuş yarın yedibuçukta merkezde olucam Allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için.Bende bi tv programında izlemiştim anne adaylarının nane ve maydonoz yemesi düşük riskini arttırabiliyomuş.ben bayadır bıraktım nane maydonoz yemeyi nekadar doğrudur bilemem ama önlem almakta fayda var.önerini dikkate alıcam tskr ederim.sağlıklı kal

Hadi hayırlısı inşallah canım benim. İnşallah herşey yolunda giderde güzel haberlerini alırız. Bende duydum maydanoz ile naneyi.Bu arada transferden sonra en 45 dakika kalkmamaya özen göster.Kaçıncı denemen ve nerede yaptırıyorsun ?

Anatolia da yaptırıyorum bu ikinci denemem. ilk denemem pozitifti ilk üç kan değerim normal çıktı ve çok güzel arttı.Ama sonraki değerler bozuldu ilk biokimyasal gebelik teşhisinden sonra dış gebelik olduğu anlaşıldı.Tek bir iğneyle müdahale edildi ve eritildi.çok ümitliyim inşallah bu sefer bi terslik olmaz

Anatolia da yaptırıyorum bu ikinci denemem. ilk denemem pozitifti ilk üç kan değerim normal çıktı ve çok güzel arttı.Ama sonraki değerler bozuldu ilk biokimyasal gebelik teşhisinden sonra dış gebelik olduğu anlaşıldı.Tek bir iğneyle müdahale edildi ve eritildi.çok ümitliyim inşallah bu sefer bi terslik olmaz

olucak inşallah canım sen gönlünü ferah tut yeterki.Sakın strese girme. Allah yardımcın olsun inşallah.Şimdiden hayırlı olsun. a.s.

aman da aman nil de hamişmiş:))) hayatım tesadüfen burda gezinirken gördüm başlığını acayip sevindim canım...allah dualarını geri çevirmedi...sağlıkla doğumu da nasip eder inşallah...tadını çıkar hamileliğinin..ben 5. ayıma geldim bu arada...20 haftalık olduk şükür...inşallah bundan sonrası da hepimiz için sorunsuz geçer..bu arada baran hanım a ben 2-3 kez geldim...ancak çok fazla bekleniyor ve acayip kalabalık..ben göztepe medical park ta devam ediyorum takiplerime...mehtap yazıcıoğluna gidiyorum..gerçi o da epey yoğun...ama çok tavsiye ettiler...seni çok çok tebrik ediyorum...allah bebek isteyen tüm anne adaylarına nasip etsin inşallah diyorum....

Canım tebrikler. a.s. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :nazar: Darısı bizlerin başına :sm_cool:

aman da aman nil de hamişmiş:))) hayatım tesadüfen burda gezinirken gördüm başlığını acayip sevindim canım...allah dualarını geri çevirmedi...sağlıkla doğumu da nasip eder inşallah...tadını çıkar hamileliğinin..ben 5. ayıma geldim bu arada...20 haftalık olduk şükür...inşallah bundan sonrası da hepimiz için sorunsuz geçer..bu arada baran hanım a ben 2-3 kez geldim...ancak çok fazla bekleniyor ve acayip kalabalık..ben göztepe medical park ta devam ediyorum takiplerime...mehtap yazıcıoğluna gidiyorum..gerçi o da epey yoğun...ama çok tavsiye ettiler...seni çok çok tebrik ediyorum...allah bebek isteyen tüm anne adaylarına nasip etsin inşallah diyorum....

sorma yaa hala şokundayım. Canım çok teşekkür ederim, hayırlısıyla inşallah yolun sonunu görüp sağlıkla sıhatle kucağımıza alırız bebişlerimizi. Canım ya medical park ta ssk geçerlimi? Benm hastanenin ameliyathanesi hakkında şüphelerim var çünkü.

nilkoksal canim sana doktorun yeni bir test yaptirmani soylemedimi??ve 12. gun icin 94 degerine ne dedi????

nilkoksal canim sana doktorun yeni bir test yaptirmani soylemedimi??ve 12. gun icin 94 degerine ne dedi????

12.güne 94 çok iyi ikinci teste gerek yok dedi ama dayanamadım, çalıştığım hastanede bir tane 16.gün birde 18.gün yaptırdım. Ancak içim rahat etti. Hep bir tedirginliğim var tabi ama Rabbime sığınıyorum. Neden?

sorma yaa hala şokundayım. Canım çok teşekkür ederim, hayırlısıyla inşallah yolun sonunu görüp sağlıkla sıhatle kucağımıza alırız bebişlerimizi. Canım ya medical park ta ssk geçerlimi? Benm hastanenin ameliyathanesi hakkında şüphelerim var çünkü.

canım ssk anlaşması var...muayene 10 ytl...normal doğum 1000 ytl sezaryen 1750 ytl..doğum katını gezdim, doğum yapan hastalarla görüştüm...hepsi hastaneden gayet memnundular...hastanede 10 a yakın kadın doğumcu çalışıyor ve gece de acilde mutlaka bir kadın doğumcu bulunuyor...yani doktor telefonla çağırılmıyor..bu benim için önemliydi..çünkü benim plasentam önde..eğer bir kanamam olursa hemen bir doktorun müdahale etmesi lazım..telefonla çağrıldığında doktorun bulunduğu yere göre gelme zamanı epey bir geçebiliyor...bir de doktorum şeker ve gerçekten rağbet gören bir kadın...hastane de temiz ve modern..tüm cihazlar sıfır...şimdilik bir sorun yaşamadım açıkçası...sen nerde yaptıracaksın takiplerini???

canım ssk anlaşması var...muayene 10 ytl...normal doğum 1000 ytl sezaryen 1750 ytl..doğum katını gezdim, doğum yapan hastalarla görüştüm...hepsi hastaneden gayet memnundular...hastanede 10 a yakın kadın doğumcu çalışıyor ve gece de acilde mutlaka bir kadın doğumcu bulunuyor...yani doktor telefonla çağırılmıyor..bu benim için önemliydi..çünkü benim plasentam önde..eğer bir kanamam olursa hemen bir doktorun müdahale etmesi lazım..telefonla çağrıldığında doktorun bulunduğu yere göre gelme zamanı epey bir geçebiliyor...bir de doktorum şeker ve gerçekten rağbet gören bir kadın...hastane de temiz ve modern..tüm cihazlar sıfır...şimdilik bir sorun yaşamadım açıkçası...sen nerde yaptıracaksın takiplerini???[/QUOTE

İşte bu çok güzel. Gece nöbetçisinin olması çok önemli güzelim. Hayırlısıyla kucağına al inşallah. Ben hala tereddütlüyüm. Bakalım ne yapıcam? Kendi hastanemdeki doktoruma güveniyorum ama ekibe personellere çok güvendiğimi söyliyemiycem maalesef. Hayırlısı inşallah zamanla taşlar oturur . Allaha emanet olun, fındık kurduna iyi bak. a.s.

X