Allaha şükürler olsun hamileyim canlarim

oncelıkle hayırlı olsun tum hamıle olan arkadaslara allah kucaklarına almayı nasıp etsın ınsaallah
ben uzun zamandır yazılarınızı okuyorum ama cesaret edıp yazamadım
herkese sormak ıstedıgım bısey var benımde 9.gunum dayanamayıp ıdrar testı yaptım tek cızgı cıktı yıkıldım
az once kan verdım sonucu beklıyorum :KK43: 9 .gun ıdrar testı yapan var mı hamıle kalan arkadaslarda

canım be 9. gün yaptım çok silik çizgi çıktı ama eğer değerin düşükse çıkmamıştır sen 12. günü bekle olur inşallah vardır bebişin canım

:nazar::nazar::nazar:tebrik ederim canım allah kucagına aldıgın günleride göstersin inşallah darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tebrikler canım inan çok sevindim allah eline ayağına kavuştursun tadını çıkar hamileliğin öptüm

tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı tüm bekleyenlerin başına.

CANIM BEN BUGÜN TESADÜFEN YASEMİN HANIMDAN DUYDUM SENİN GEBE OLDUĞUNU BUGÜN MERKEZDEYDİM İSMİNİ SÖYLEYİNCE VE KK DAN SÖZEDİNCE ANLADIM SEN OLDUĞUNU VE İNAN ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLIKLA TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH
:nazar:a.s.:nazar:

hayırlı olsun canım sen de hamişler kervanına katıldın artık, darısı burada evlat hasretiyle bekleyen tüm arkadaşların başına...

tebrikler canım..Allah tamamına erdirsin..darısı tüm bekleyen arkadaşların başına inş...:)))

canım tebrik ediyorum,Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah,darısı bizlerinde başına

Canım Tebriklerrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh.Darısıııı başımızaaaaa.s.

tebrik ederim hayırlı olsun inşallah allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin amin

nee büyükk birr nimett allahh kucağınızaa almayı da nasipp etsinn rabbimmm buu yoldaa mücadelee verenn herkesee nasip etsinnn

CANIM BEN BUGÜN TESADÜFEN YASEMİN HANIMDAN DUYDUM SENİN GEBE OLDUĞUNU BUGÜN MERKEZDEYDİM İSMİNİ SÖYLEYİNCE VE KK DAN SÖZEDİNCE ANLADIM SEN OLDUĞUNU VE İNAN ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM RABBİM SAĞLIKLA TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH
:nazar:a.s.:nazar:

canım benim teşekkür ederim.Umut' a başından beri çok güveniyordum boş çıkmadı, hepsi mükemmel insanlar yaa inanılmazlar gerçekten. Hem moralmen hem teknik olarak harikalar. Allah sanada yardım eder inşallah güzel haberini verirsin bizlere.

Buradan benimle sevincimi mutluluğumu paylaşan herkese çok ama çok teşekkür ediyorum. Ne üzüntümde yanlız kaldım ne de sevincimde yanlızım. Yüce rabbimden o kadar içtenlikle diliyorumki: bu uğurda emek veren, isteyen hiç bir kulunun kucağını boş bırakmasın.İnşallah en kısa zamanda herkes meleğine kavuşur sağlıkla sıhatle.

Herkese çok ama çoook teşekkürler.

Hayırlı Olsun canım Allah tamamına erdirsin iteyenlerede çifter çifter göndersiiiiiiiiiin

nilköksal...
Hayirli ugurlu olsun cnm hamisligin ...Şeniz
Rabbim bebegini sagliklaa , neseyle kucaklamayi nasip etsin sana ve tüm hamislerimizee.. :ecrin_bebek:
Insallah bizlerde bu mutlulugu tadanlardan oluruzz ..
Mevlam bizlerin boynunu bükük koymasin ..
Dualarinizda bizleri de unutmayin ...

X