Allaha şükürler olsun hamileyim canlarim

NilKoksal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
245
10
İnanamıyorum şaka gibi bir saat önce öğrendik, aptal gibiyim. Bu ne büyük bir mutluluk yarabbim, dualarımızı duydun elimizi boş çevirmedin binerce kere şükürler olsun yarabbim. Sağlıkla sıhhatle tamamına erdir yarabbim. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, kimsenin kucağı boş kalmasın. Darısı hepinizin başınakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hadı senı ılk tebrık eden ben olayım canım allahım tamamına erdırsın saglıcakla kucagına almayı nasip etsin canım.darısı benı gıbi tüm ısteyenlerın başına inşallah

İnanamıyorum şaka gibi bir saat önce öğrendik, aptal gibiyim. Bu ne büyük bir mutluluk yarabbim, dualarımızı duydun elimizi boş çevirmedin binerce kere şükürler olsun yarabbim. Sağlıkla sıhhatle tamamına erdir yarabbim. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, kimsenin kucağı boş kalmasın. Darısı hepinizin başınakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canim cok sevindim Allah tamamina erdirsin kac cikti kan testinin sonucu 12. gunundemi yaptirdin testi???

nilkoksal canim sana kacinci gun transferi yapilmisti rahim kaliligi ve embryolarin kalitesi ne durumdaydi???

Hayırlı olsun Allah banada ve isteyen herkese bu mutluluğu yaşatır işallah

oy canım benim nekadar mutlu güzel bir haber bu arkadaşımız için allahım sana hayırlı dogumlar nasip etsdin şimdiden yavrunukucagına almayı nasip etsin hayırlı ugurlu olsun yuvanıza meleginiz canım::

hayırlı olsun nil cim ALLAH kucağına aldığın günleride göstersin İNŞALLAH ,darısı başımıza inşşş....değerin kaç çıktı yazmamışsın canım....:1hug:

cnm tebrik ederim allah tamamına erdirsinnnnnnnn darısı bekleyen herkese

sende aramıza hoşgeldin...gözün aydın... herşeyin tadını çıkar hamilelikte ben öyle yapıyorum..ilk duyduğundaki aptallık bile çok güzelll... allah herkeze versin hep beraber dua edelim olmayanlara... hamilelerin duası kabul olurderler ... allah isteyen herkeze versin

canımmm Allah tamamına erdirsin cümlemizinkini Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah canım benim çok sevindimm

Canlarım hepinize çok teşekkür ederim. Hepinizin güzel haberlerini sırayla paylaşırız inşallah buradan.
12.gün testim ve 94 çıktı. 4.gün transferiydi ve üç tane iki tanesi 10hücreli, bir tanesi de 8 hücreliydi. Başından beri içimden bir ses olucak diyordu ama sekizinci gün test yaptırmıştık biz ve 9 çıkmıştı olmayacak demiştim çok üzülmüştüm ve on asır gibi geçen 4 günden sonra bugün müjdeli haberimizi meleğimizin haberini aldık bugün. Darısı tüm isteyenlerin bu uğurda uğraşanların başına inşallah. Allah tamamına sağlıkla sıhatle ulaşmayı kucaklarımıza aldığımız günü görmeyi nasip etsin inşallah.

canım hayırlı uğulu olsun,Allah tamamına erdirsin.
Tüm isteyen arkadaşlarıma da bu duyguyu nasip etsin Rabbim.:Saruboceq:

Çok sevindim canım :teytey:
Hayırlı olsun, allah tamamına erdirip sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
Darısı bizim gibi her ay bi umutla bekleyenlerede olsun yarabbim (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canlarım hepinize çok teşekkür ederim. Hepinizin güzel haberlerini sırayla paylaşırız inşallah buradan.
12.gün testim ve 94 çıktı. 4.gün transferiydi ve üç tane iki tanesi 10hücreli, bir tanesi de 8 hücreliydi. Başından beri içimden bir ses olucak diyordu ama sekizinci gün test yaptırmıştık biz ve 9 çıkmıştı olmayacak demiştim çok üzülmüştüm ve on asır gibi geçen 4 günden sonra bugün müjdeli haberimizi meleğimizin haberini aldık bugün. Darısı tüm isteyenlerin bu uğurda uğraşanların başına inşallah. Allah tamamına sağlıkla sıhatle ulaşmayı kucaklarımıza aldığımız günü görmeyi nasip etsin inşallah.

amin canım amin Allah tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini ne gğüzel haberler aldık di mi bu ayın bereketi olsa gerek bol bol dua etmek lazım canımm:teytey::teytey::teytey:

tebrik ederim canim allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
darisi butun izleyenlerinn basina

tebrikler canım,
allah sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.
tedavini nerde yaptırmıştn canım?

oncelıkle hayırlı olsun tum hamıle olan arkadaslara allah kucaklarına almayı nasıp etsın ınsaallah
ben uzun zamandır yazılarınızı okuyorum ama cesaret edıp yazamadım
herkese sormak ıstedıgım bısey var benımde 9.gunum dayanamayıp ıdrar testı yaptım tek cızgı cıktı yıkıldım
az once kan verdım sonucu beklıyorum :KK43: 9 .gun ıdrar testı yapan var mı hamıle kalan arkadaslarda

oncelıkle hayırlı olsun tum hamıle olan arkadaslara allah kucaklarına almayı nasıp etsın ınsaallah
ben uzun zamandır yazılarınızı okuyorum ama cesaret edıp yazamadım
herkese sormak ıstedıgım bısey var benımde 9.gunum dayanamayıp ıdrar testı yaptım tek cızgı cıktı yıkıldım
az once kan verdım sonucu beklıyorum :KK43: 9 .gun ıdrar testı yapan var mı hamıle kalan arkadaslarda

canım benim aynısını ben yaşadım işte, 8.gün 9,32 çıktı, 9.gün 13 çıktı. Bende tamam işte olmayacak çok düşük diye hayıflanırken kendi kendime bugün yani 12.gün testi yaptık ve 94 çıktı.hamileyim. Canım sakın kafanı karıştırma. Kaç çıkarsa çıksın, sıkma canını. 12.günü bekle sabırla. Dua et bol bol, yüce mevlam gönlündekini verir inşallah. Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli bebişlerine kavuştursun inşallah.

X