Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Allah'ın ve Resulünün selam ve bereketi üzerinize olsun

“Allah indinde çok şerefli yazıcılar vardır. Ki onlar ne yaparsanız hepsini bilirler”

İnsanların sağında ve solunda melekler vardır. Sağındaki iyilikleri yazar. Solundaki kötülükleri yazar. Sağdaki melek soldakine emreder.

Resulullah hazretleri buyurdu:

Sağındaki melek solunda kine , bir kişi iyi iş işleyince “amin” der. Bir kişi iyilik etse , iyi iş yapsa bir yerine on yazar. Kötülük yapsa sağdaki soldakine:

Yedi saat sabret, belki istiğfar eder diye emir verir.

Eğer tövbe etmez ise yerine bir yazar. Meleklerin ikisi sabah gelir, ikisi ikindiden sonra gelirler. İnsanların amellerini alırlar göğe giderler. Her insanın yüz altmış meleği vardır. “Keramen – katibin” adlı melekler şahittirler. Ama Rahmet meleği hiç yerinden ayrılmaz.

Her insanın beş meleği vardır. Biri sağında iyiliklerini yazar. Biri solunda kötülükleri yazar. Biri daima önünde iyiliğe , hayra kılavuzlar .Biri ardındadır , daima kötülerden men eder. Biri alnındadır. Her ne zaman salavat getirse onu yazar ve Resul’e onu bildirir.

Melek yaptığımız kötü şeyleri kul tövbe eder diye 7 saat yazmıyor bizler zikrimizde gün içinde iki defa istiğfar ediyor bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızdan arınıyoruz. Günahlarımızdan arındıktan sonrada yapmış olduğumuz istiğfarlar sevap olarak yazılıyor defterimize.

Allah “Beni bir kere ananı ben bir kere, Habibim Muhammed Mustafa SAV ı bir kere ananı ben 10 kere anarım.” Buyurmakta.. Allah’ım seni her şeyden daha çok seven ve nezdinde müstesna sevgine mazhar kılınmış kulların dan ,cennette cemalini görenlerden olmayı eyle.

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Bir melek vardır. Rahimlere , döl yataklarına vekil kılınmıştır. Bir nutfe babadan oraya inse onu elinin üstüne alır ve şöyle der.

Ey Rabbim bu nutfe mahluk olurmu? Yoksa olmaz mı? Eğer hak Teala olmaz derse o melek o damlacığı kan haline koyar .Çocuk olmaz. Eğer Hak Teala olur derse o melek:

Yarabbi erkek mi olur yoksa kız mı olur ?Eceli ve rızkı nedir ?diye sorar:

Hek Teala:

Ümmül Kitaba bak , buyurur.

Ümmül kitap, hak teala’nın kudret kelami ile: “ Cennetlik yahut cehennemliktir” diye ilahi bilgisi ile kaderini yazdığı ilahi levhadır. O melek levhaya bakar , rızkını ve ecelini görür ve bilir. Ondan sonra , öldüğünde defnedileceği yerden bir avuç toprak alır , o damlacığa karıştırır, Ondan sonrada; rızkını ,ecelini iyi veya kötü şeklinde kaderini alnına yazar. Alın yazısını tesbit eder

Hadisi Şerifler

"Ey insanlar! Rabbinize tevbe edin. Allah kasem olsun ben Rabbim Tebârek ve Teâlâ hazretlerine günde yüz kere tevbe ederim."

"Şurası muhakkak ki, bazen kalbime gaflet çöker. Ancak ben Allah'a günde yüz sefer istiğfar eder (affımı dilerim)."

"İstiğfar eden kimse günde yetmiş kere de tevbesinden dönse günahta musır sayılmaz."

"Kıyamet gününde, katımda insanların en değerlisi, bana en çok salatü selam getirenlerdir."

"Üzerime salavat getirirseniz, Allah ta sizin üzerinize salavat getirir."

"Üzerime getirilen salavat sırat üzerinde bir nurdur."

"La İlahe İllallah Zikirlerin En Efdalidir."

"Benim ve diğer Peygamberlerin dediği en üstün şey, La İlahe İllallah sözüdür."

"Amellerin kıymetlisi La İlahe İllallah demektir."

Gönül gözü görmeyen camgözü neylesin. Dünyada dönmeyen dil mahşerde neylesin. Mevla’m kalbinize nur hayallerinizi cennet eylesin. Rabbim hepimizi gönül gözü görenlerden eylesin inşallah

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın.

Allah’ım seni her şeyden daha çok seven ve nezdinde müstesna sevgine mazhar kılınmış kulların dan ,cennette cemalini görenlerden olmayı eyle.

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Merhabalar ben hayatim boyunca hic zikir cekmedim namazını kiliyordum ama zikir cekmiyordum bir gun dua ettim Allahim ben sana direk ulasmak istiyorum diye çünkü ben dini topluluklara pek güvenmiyorum ve kalabalığı sevmiyorum yapi olarak . Bir tanidigin bir kac gun sonra bu zikrin resmini atti ve kimseye bagli olmak zorunda degilsin dedi. Ben yapi olarak evhamliyim biraz bir iki ay kadar düzensiz cektim ama o süre zarfında gercekten hayatim değişti sebebi bu zikir mi bilmiyorum . Simdi ise cekemiyorum inanılmaz agirlik var üstümde namazi bile eskisi gibi kilamiyorum . Kafama takilan şey hep şu oldu birincisi surekli ruya anlatma zorunlulugu ki bu yasam boyu surecek bir sey değil ikincisi cennet tapusu ev araba bunlar kazanilacak deniyor bunlara pek anlam veremedim cunku bizim inancimizda cenneti garantilemek yok . Lutfen yanlis anlamayin sadece kafam karışık size sormak istedim .

Allahın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
Veyselkarane zikirini yapmak için bir topluluğa cemaate ya da lidere şeyhe vb. ihtiyacın yok. Bunu kendi başına hayatın boyunca yapıp devam edebilirsin.İçeriğine bakarsan zaten görürsün,istiğfar salavat tevhid var. Bunlar bizim dinimizde zaten olan şeyler. Yeni bir buluş ya da icat değil ki.
Size anlatan kişi yada o izlediğiniz şey neyse orada yanlış anlamalar olmuş. Peygamber efendimiz bile kızına Ey kızım Fatıma,babanın peygamber olmasına güvenme,Allaha kulluk et,gevşeklik gösterme diye nasihatte bulunmuştur.Cennet tapusu ,ev araba garantisini kim veriyormuş bu zamanda.
Bizim tevhid okumaktaki amacımız,Allahın rızasını ve sevgisini kazanmak.Cennet yada cehennem korkusuyla değil.
Rüyaların yorumlanması ise şu sebepten. Tevhidde belli bir zaman sonra rüya yoluyla size uyarı yada müjdeleyici mesajlar verilir.Ama bunu biz çözemiyoruz. Yani ben su an 4 yıldır tevhid okuyorum. Öğretmen olduğum halde hala soruyorum. Çünkü bu rüyalar tabir kitaplarıyla çözülemiyor.Yani kalbe verilen bir ilim ya da ilham.
Siz derseniz ki yorumlatmak istemiyorum. Tamam. sadece zikrinizi yapın. Kimse sizi illaki ruyanı yorumlat diyemez,zorlayamaz. Sizin tercihiniz. Önemli olan Allah rızası için bir şeyler yapma gayretiniz olsun. Bu zikir olur,namaz olur sadaka olur nasıl istersen yani....
İlk zamanlar kişiler salih rüyaları ayırt edemediği için bütün rüyalarını yorumluyoruz ama ilerleyen zamanda kişi rüyalarını çok net ayırt ediyor. Öyle rüyalar görüyorsunuz ki ben kırk yıllık hayatımda yaşamadığım güzellikte rüyalar görüyorum gördüğü rüyayı yorumlatmak istemeyeni de çok fazla rastlamadım. Yüzün üzerinde kişiye zikir öğrettim zikre başladıktan sonra çoğu kardeşimizin hayatları değişti. Rabbim rüyada şifa veriyor ,lutuf veriyor kendisini zikreden kulunu diğer kullarından farklı görüyor. Zikre başlamanızı ve düzenli okumanızı tavsiye ederim sizde göreceksiniz hayatınızdaki değişikliği bu değişiklikler bir kaç kişiye verilen şeyler değil. Allahı zikreden her kulun yaşadığı şeyler. Kuranın bir diğer adıda zikrullah dır.Yaratılan bütün varlıklar Allahı zikreder bizlerin bu dünyadaki görevidir. Rabbim butun kullarına nasip etsin inşallah.

Allahın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
Veyselkarane zikirini yapmak için bir topluluğa cemaate ya da lidere şeyhe vb. ihtiyacın yok. Bunu kendi başına hayatın boyunca yapıp devam edebilirsin.İçeriğine bakarsan zaten görürsün,istiğfar salavat tevhid var. Bunlar bizim dinimizde zaten olan şeyler. Yeni bir buluş ya da icat değil ki.
Size anlatan kişi yada o izlediğiniz şey neyse orada yanlış anlamalar olmuş. Peygamber efendimiz bile kızına Ey kızım Fatıma,babanın peygamber olmasına güvenme,Allaha kulluk et,gevşeklik gösterme diye nasihatte bulunmuştur.Cennet tapusu ,ev araba garantisini kim veriyormuş bu zamanda.
Bizim tevhid okumaktaki amacımız,Allahın rızasını ve sevgisini kazanmak.Cennet yada cehennem korkusuyla değil.
Rüyaların yorumlanması ise şu sebepten. Tevhidde belli bir zaman sonra rüya yoluyla size uyarı yada müjdeleyici mesajlar verilir.Ama bunu biz çözemiyoruz. Yani ben su an 4 yıldır tevhid okuyorum. Öğretmen olduğum halde hala soruyorum. Çünkü bu rüyalar tabir kitaplarıyla çözülemiyor.Yani kalbe verilen bir ilim ya da ilham.
Siz derseniz ki yorumlatmak istemiyorum. Tamam. sadece zikrinizi yapın. Kimse sizi illaki ruyanı yorumlat diyemez,zorlayamaz. Sizin tercihiniz. Önemli olan Allah rızası için bir şeyler yapma gayretiniz olsun. Bu zikir olur,namaz olur sadaka olur nasıl istersen yani....
İlk zamanlar kişiler salih rüyaları ayırt edemediği için bütün rüyalarını yorumluyoruz ama ilerleyen zamanda kişi rüyalarını çok net ayırt ediyor. Öyle rüyalar görüyorsunuz ki ben kırk yıllık hayatımda yaşamadığım güzellikte rüyalar görüyorum gördüğü rüyayı yorumlatmak istemeyeni de çok fazla rastlamadım. Yüzün üzerinde kişiye zikir öğrettim zikre başladıktan sonra çoğu kardeşimizin hayatları değişti. Rabbim rüyada şifa veriyor ,lutuf veriyor kendisini zikreden kulunu diğer kullarından farklı görüyor. Zikre başlamanızı ve düzenli okumanızı tavsiye ederim sizde göreceksiniz hayatınızdaki değişikliği bu değişiklikler bir kaç kişiye verilen şeyler değil. Allahı zikreden her kulun yaşadığı şeyler. Kuranın bir diğer adıda zikrullah dır.Yaratılan bütün varlıklar Allahı zikreder bizlerin bu dünyadaki görevidir. Rabbim butun kullarına nasip etsin inşallah.
Çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim . Gerçekten şeytan çok vesvese veriyor bir aydır elimi kolumu kaldiramiyorum ibadet noktasinda . Inşallah düzene koyarım . Bu vatsap gruplari varmis galiba onlar biraz tedirgin etti ben katilmak istemedim bilmedigim için .

Whatsapp gruplarında dini paylaşımların dışında bir şey yok. Zikri okuyan kişi whatsapp gruplarında olmak zorunda dır diye bir durumda yok. Yüzün üzerinde zikir öğrettim bur dan insanlara 8 kişi whatsapp gruplarına aldım kendi istekleri ile tabiki
Zikre okuyan kardeşlerimiz var çoğunluk bir yılını doldurdu hiç kimseye sizi Whatsapp gruplarına alalım demedim.
Kendim bir Whatsapp grubu oluşturmuştum kaynaşırlar sohbet amaçlı orayada bir birlerini tanıyan çok az kişiyi aldım.

Siz zikre başlayın okuyun önemli olan Allahı zikrediyor olmanız.

Ka’bül-Ahbar şöyle demiştir:

Hak Teala Hurul-iyn’i yarattı. Bunlar, yüz ve endam güzelliğinden eşsiz meleklerdir.

Melekler:

Ey Allah’ım bunlardan güzel melekler yarattın mı? Diye sordular.

Hak Teala buyurdu:

Dört hatun yarattım, onların, Huru’l-iyn üzerine ululuğu ve güzelliği , güneşin yıldızlara olan üstünlüğü gibidir. Bu hatunlar şunlardır.

1 . Asiye hatundur. ( Hz. Musa’yı Mısır sarayında büyüten Firavunun eşidir)

2. Meryem hatundur. ( Hz. İsa’nın annesidir.)

3. Hatice hatundur. (peygamberimizin ilk eşidir)

4. Fatıma hatundur.( peygamberimizin büyük kızı, Hz. Ali’nin eşi ve Hasan ve Hüseyin’in annesidir.)

Esliği Hz. Hatice’den, Temiz kalmayı Hz .Meryem den, Sabri ve cesareti Hz Asiye den , ilmi ve sevgiyi Hz Fatma’nın hayatından öğrenmeli insan...

Günlük çok azda olsa düzenli kuran okuyalım. Arapça okuyorsak okuduğumuz yerin Türkçe mealini de okuyalım kuranda ne anlatılmak isteniyor anlayarak düşünerek Kuranı yaşayarak hayatımıza sokarak okumaya gayret gösterelim. Kuran kalplere şifa dır.

Whatsapp gruplarında dini paylaşımların dışında bir şey yok. Zikri okuyan kişi whatsapp gruplarında olmak zorunda dır diye bir durumda yok. Yüzün üzerinde zikir öğrettim bur dan insanlara 8 kişi whatsapp gruplarına aldım kendi istekleri ile tabiki
Zikre okuyan kardeşlerimiz var çoğunluk bir yılını doldurdu hiç kimseye sizi Whatsapp gruplarına alalım demedim.
Kendim bir Whatsapp grubu oluşturmuştum kaynaşırlar sohbet amaçlı orayada bir birlerini tanıyan çok az kişiyi aldım.

Siz zikre başlayın okuyun önemli olan Allahı zikrediyor olmanız.
Evet gercekten hic ısrarcı olmadi kimse . Bir de Rabia hanim benim cocuklugumdan beri okuduğum ve gucune cok inandigim Ayetel kursu nas felak dualari var . Bunlari da okuyorum zikirden once veya sonra.

Evet gercekten hic ısrarcı olmadi kimse . Bir de Rabia hanim benim cocuklugumdan beri okuduğum ve gucune cok inandigim Ayetel kursu nas felak dualari var . Bunlari da okuyorum zikirden once veya sonra.
ayetel kürsi felak nas dualarını nasıl okudugunuzu burada paylaşmanız mumkun mu acaba nasıl okuyorsunuz bellı bı sayı var mı

ayetel kürsi felak nas dualarını nasıl okudugunuzu burada paylaşmanız mumkun mu acaba nasıl okuyorsunuz bellı bı sayı var mı
Belli bir sayı yok yedişer defa okuyorum bazen bazen de 3 er defa güne başlarken ve uyumadan once okumaya çalışıyorum manevi olarak tesiri cok güçlü dualar anlamini bilerek okuyun bir de .

Peygamberim'izin himmeti, Allah’ın hikmeti... nuru, ilmi.. irfanı, sizlerle olsun,

‘’Hayrın tamamı sabrın ayakları altındadır’’.Gavsu’l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri

"Bize sabırlar ihsân eyle. Ayaklarımızı hak yoldan ayırma.
Bize lûtuflarını bol eyle. Bu lûtuflarına şükretmemizi de nasîb et!..."

Dertli olunca isyan etmek yerine derdin sahibi olan.

Allahı zikreden kullarından olmayı nasip eyle.

Rabbim nefsimize CELALİYLE, kalbimize CEMALİYLE, hayatımıza HİKMETİYLE, hatalarımıza RAHMETİYLE, mahşerde MUHAMMED'İYLE yardım etsin İnşallah. Hayırlı Cumalar.

Hz Ali ve bir grup Müslüman yolda yürürlerken Müslümanlar bir çan sesi duyuyorlar. Müslüman bir ortamda bu çan sesi hiç olmuyor diyorlar. Hz Ali dönüyor onlara diyor ki ne güzel Allah diyor demi.

Teslimiyet sizi dönüşüme uğratır. Siz dönüşüme uğradığınızda bütün dünyanız da dönüşüme uğrar, çünkü dünya sadece bir yansımadır.

Rabbim zikrimizi tam teslimiyetle yapanlardan olmayı nasip eylesin inşallah. Zikrimizi dilden kalbe indirerek okumaya gayret gösterelim

ÜVEYSÎ OLMAK ÖYLE YÜKSEK BİR MERTEBEDİR Kİ, O DERECEYE ULAŞMAK PEK ENDER OLUR.
(SEYYİD ABDÜLHAKÎM ARVÂSÎ)
BÜYÜKLERDEN ÇOĞU ÜVEYSÎLİK YOLUYLA YÜKSELDİLER.
(ABDÜLHAK-I DEHLEVÎ)
ŞERİAT VE TARİKAT EHLİ MARİFET EHLİNİN YAŞADIKLARINI YAŞAYAMAZ
(AHMET YESEVİ HZ)

FAYDALARI:
• TARİFİ İMKANSIZ HUZUR VERİLİR.
• MADDİ-MANEVİ SORUNLAR KOLAYCACIK ÇÖZÜLÜR.
• TÜM SIKINTILARINIZDAN KURTULURSUNUZ, DEVAM EDEN SIKINTILARINIZDA DA MUTLU SON YAKINDIR.
• SİZ VE SEVDİKLERİNİZ KORUMA ALTINA ALINMIŞ OLUR.
• ALLAHI VE RESULU GERÇEKTEN SEVMEYİ ÖĞRENİRSİNİZ.
• İBADETLER KOLAY HALE GELMEYE BAŞLAR.
• KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINIZ VARSA ALINIR.
• RAHMANİ KOKULAR VERİLİR (CENNETEKİ MİSK DAĞINDAN).
• TECELLİLER YAŞARSINIZ.
• SALİH RÜYALAR BAŞLAR(GERÇEK).
• TÜM KORKULARINIZ ALINIR. KORKUSUZ OLURSUNUZ.
• NAMAZ KILMIYORSANIZ BİLE BU ZİKRE BAŞLAYIN, ALLAH NAMAZADA BAŞLATIR.
• TÜM ÜVEYSLER MUTLAKA HIZIR AS İLE KARŞILAŞIR, GÖZLERİ KAHKAHA ATAR GİBİDİR.
• HASTALIKLARINIZ SİZDEN ALINIR, MANEVİ AMELİYAT YAPILIR. (EN ZOR HASTALIKLAR BİLE ALINIR)
• SİZİ HİÇ GİTMEDİĞİNİZ YERLERDE GÖRÜRLER, GİTMEDİM DEMEYİN.(RUHUNUZ ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜ)
• AYAK TIRNAKLARINIZA SIDDIKLIK MÜHRÜ VURULUR. (YATAY VEYA DİKEY ŞEKİLDE ÇİZİK)
• VÜCUDA DÖVME GİBİ ALLAH DAMGA VURUR.(RAHMANİ MÜHÜR)
• SİZE ÖZEL SIR AYET VERİLİR(İSMİ AZAM).
• SABÜKÜN OLUNUZ YANİ ZİKRİ YAYINIZ.
• VEFAT ETMİŞ VEYA YAŞAYAN EVLİYALARDAN MANEVİ ÖĞRETMENLERİNİZ OLUR.(RUHUNUZ SİZ UYURKEN DERS ALMAYA GİDER, DERSİ AKLINIZ DEĞİL RUHUNUZ ALIR, ZAMANLA ANLARSINIZ)
• MARİFET MAKAMININ SONLARINA DOĞRU MANEVİ ÖĞRETMENİNİZ ARTIK HZ. MUHAMMED (SAV) OLUR.
• MARİFETİN SONUNDA YÜCE ALLAHIN CEMALİ GÖRÜLÜR.(ADN CENNETİNİN TAPUSU)
• MARİFETİ BİTİREN KİŞİYE GERÇEK HAYATTA EV VEYA ARABA VERİR.
• EV VERİLEN KİŞİ: ZİKRİ SEVDİKLERİN HARİÇ KİMSEYE VERME, RABBİNE YÖNEL SADECE.
• ARABA VERİLEN KİŞİ: ZİKRİ YAYMAKLA GÖREVLİDİR. ÖRNEĞİN:BELEDİYE REİSLİĞİ VERİLEBİLİR.
• ZİKRE BAŞLAYAN MARİFETTEDİR, ŞEBİ ARUZ BİTİNCE HAKİKAT BAŞLAR, HAKİKATİ BİTİREN EVLİYA OLUR.
• MARİFETTE NEFSİNİZ HAYVANİDİR. HAKİKATE GEÇİNCE İNSANİ. HAKİKAT BİTİNCE NURANİ OLUR.
KURALLAR
 ABDESTLİ YAPILIR (BAYANLAR ÖZEL GÜNLERİNDE DE DEVAM EDECEKLER)
 ÖMÜR BOYU, HERGÜN YAPMAYA ÇALIŞIN, HERŞEYİ İLK GÜNDEN BEKLEMEYİN, SABIRLI OLUN.
 UNUTMAYIN Kİ EN BÜYÜK LÜTUF YÜCE ALLAH'I(CC) ZİKREDEBİLMEKTİR.
 GÜNBOYU HER SANİYE TEVHİDE DEVAM EDİYORUZ. YAPTIĞIMIZ KADAR YOL GİDERİZ. (KALP ZİKRİ)
 AŞK-I ÜVEYSİ KİTABINI İNTERNETTEN ÜCRETSİZ İNDİRİP KESİNLİKLE OKUYUNUZ.
 GÜNDE 2 KERE YAPILIR, SAATİ FARK ETMEZ, SABAH-AKŞAM DAHA İYİDİR.
YAPILIŞI: (SIRASIYLA):
1) EUZUBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİYM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM (1 KERE)
2) 100 KERE ''TEVBE ESTAĞFİRULLAH'' (SAYI SABİT)
3) EN AZ 132 SALAVAT ''ÖRNEĞİN: ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED''
(İSTEDİĞİNİZ SALAVAT OLUR, SAYIYI ARTTIRMANIZ YARARINIZA OLUR, BAŞINDA BESMELE YOK)
4) 11 İHLAS + 1 FATİHA OKUNUR (HER SURENİN BAŞINDA BESMELE VAR)
5) HEDİYE: ALLAHIM OKUDUĞUM SURELERİN VE SALAVATLARIN SEVABINI HZ. MUHAMMED (SAV) E, ASHABINA, SAHABELERE, EHLİ BEYTE, YÜCE ALİSİNE, HİMMET EDEN SULTANLARA, DERS VEREN HOCALARIMIZA VE ONLARIN HOCALARININ RUHLARINA, HIZIR AS VE SEVDİĞİ EVLİYALARIN RUHLARINA, VEYSEL KARANE YE, TÜM ÜVEYSLERE, ŞEHİDLERE, SIDDIKLARA, SALİHLERE, ARİFLERE, GEÇMİŞ PEYGAMBERLERE, EVLİYALARA, ANAMA, BABAMA, KARDEŞİME, SEVDİKLERİME HEDİYE ETTİM AMİN.
6) EUZUBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİYM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM (1 KERE)
7) EN AZ 100 KERE ''LA İLAHE İLLALLAH'' SAYIYI ARTTIRMANIZ YARARINIZA OLUR.

BİTTİ BU KADAR BASİT GÜN İÇİNDE TEVHİDE-SALAVATA DEVAM EDİN SAĞLAM YOL ALIRSINIZ SAYIYI ARTIRIN İÇİNİZDEN DIŞINIZDAN FARKETMEZ.

ZİKRİN BASİTLİĞİ VE GÜZELLİĞİ YANLIŞ BİRŞEY YAŞAMAYACAĞINIZIN GARANTİSİDİR.

YAŞA VE GÖR...

GÜN BOYU TEVHİDE DEVAM EDİYORUZ BİNLERCE TEVHİD HİÇTE AZ DEĞİL
(CUMA-10) “ALLAH’I ÇOK ZİKREDİN Kİ KURTULASINIZ”.

BU ZİKRİ HERKES YAPABİLİR...

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla,

Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden Resulünün sevgisini eksik etmesin . Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kılsın inşallah

Hayırlı cumalar

X