Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Allah'ın Resulünün selamı ve bereketi üzerinize olsun

Daha önce rüyada bildirilmişti bir uyarı yazısı yazmıştım rüyalar ile ilgili. Aranızda birkaç kişi rüyalarını yorumluyor , başkalarının rüyalarını yorumluyor ya da rüyalarına başka bir yerlerde araştırıyor diye. üç dört arkadaşımızın yaptığı ortaya çıkmıştı. Zikir okuyan kişilerin rüyaları lütuf olarak rüya ilmi verilen kişilerce yorumlanabilir rüya ilmi verilmeyen bir kişi kendi rüyası yada bir başkasının rüyasını yorumlayamaz.Bunu niye tekrar anlatıyorum hem yeni gelen kardeşlerimiz bilmiyorlarsa okusun diye hem de rüyamda bir şey bildirildi onu paylaşacağım sizinle

zikir okuyan kardeşlerimiz çevrelerinde okuyanlarla birlikte baya yüksek bir sayıda. Bazı kardeşlerimiz çok güzel ilerliyor bir çok lütufları yaşayanlar var. İnşallah aramıza yeni katılan kardeşlerimizde yaşayacak.

Lütuflar bizlere verilen manevi bir hediye armağan. Bir çok kardeşimiz lütufları yaşadı ama daha yolun başındasınız. Hakikat ve marifet de ilerleyeceğiniz çok makamlar var. Ben oldum deyip de sakın enaniyete girmeyin başka taraflara girmeyin dikkat edin nefsiniz hareket ederse ayağınız kayar nefsi hareket etmiş olursunuz bir daha bulunduğunuz yere gelemezsiniz.

Rüyamda bildirildi bir kardeşimiz enaniyete girmek üzere kendisine dikkat etsin. Zikirden bir şeyler çıkarma, parayla tesbih tutma , suyu para ile vermesi vs .ben oldum diye bir şeyler yapmasın.

Allah dilemese biz nefes bile alamayız zikir okuyan kişiye verilen lütuflar bir manevi hediye kişiye verilmiş bunu kaldı ki ticari amaca dökmek en büyük enaniyet . Yapan yada yapmak üzere olan Kardeşimizin ayakları ıslak kaymak üzere lütfen bu uyarıyı dikkate alsın .

Rabbim hepinizin ilmini ,bilgisini ,makamını, nurunu arttırsın.

Allahın ve Resulunun ve sevdiklerinin selam ve bereketi üzerinize olsun. ruyan hayr olsun Can Hocam. Rabbim cumlemizi Enaniyetten korusun. Artik google onceleri kullanan ben google ruhumuzda gerceklestirdi Rabbim. Dosdogru yolda Enaniyetten uzak ama Allaha yakin ve tüm Ögretmenlerimiz icin ne kadar Dua etsek az.
Hayirli Nurlu Cumalar:)

Tabiki uzun zamandir da yazamadigim icin icimde rahat degil.
Yazamadigim gunlerde gunden gune icimdeki Zamaninda durmak bilmeyen nefsimi durdurmayi ögretti Rabbim ve ögretiyor.
Manevi Hac yaptirildim. Zahire gitmeyi yillardir istiyorum InsaAllah oda olur ama Batini Hac Allah katinda Hacı olmak cok guzel. Ve sevgili Muharrem Hocam ruyamda nefsimi yerdiğimi bildirdi. Hamd olsun Alemlerin Rabbi olan Allahıma. Acabalar Nefsin rahatligindan kardeslerim. Ruh hadi dön hakikatine ve hakka diyor. Ve bu yol dosdogru yol. Ben cok yollar denedim ve helake dogru 1 adim kalmisti. Alnimdan yakalayan Rabbime hamd olsun be elimi hic birakmayan Rabia Hocamdan Allah razi olsun:)

Allah in ve Resulunun ve sevdiklerinin selami ve bereketi uzerimize olsun Hayirli Cumalar insallah..
Can Hocam Rabbim ilminizi nurunuzu arttirsin ruyanizi hayir ile sonuclandirsin insallah.Rabbim herbirimizi yolunda daim kilsin enaniyetten korusun..Nefsimize ve iblisin adimlarina uymayalim dosdogru yol uzerinde ilerleyelim insallah.

Can kardeslerim Rabbim manevi ismimi lutfetti hamdolsun."Sofia". Veren Rabbimizin sani ne Yuce.
Sofi /Sufî: Allah icin kalbini saflastiran..
Rabbim bu guzel ismi hakki ile tasimayi nasip eder insallah. Tum kardeslerime de en guzel lutuflari yasamak nasip olur insallah.Amin..

Daha önce rüyada bildirilmişti bir uyarı yazısı yazmıştım rüyalar ile ilgili. Aranızda birkaç kişi rüyalarını yorumluyor , başkalarının rüyalarını yorumluyor ya da rüyalarına başka bir yerlerde araştırıyor diye. üç dört arkadaşımızın yaptığı ortaya çıkmıştı. Zikir okuyan kişilerin rüyaları lütuf olarak rüya ilmi verilen kişilerce yorumlanabilir rüya ilmi verilmeyen bir kişi kendi rüyası yada bir başkasının rüyasını yorumlayamaz.Bunu niye tekrar anlatıyorum hem yeni gelen kardeşlerimiz bilmiyorlarsa okusun diye hem de rüyamda bir şey bildirildi onu paylaşacağım sizinle

zikir okuyan kardeşlerimiz çevrelerinde okuyanlarla birlikte baya yüksek bir sayıda. Bazı kardeşlerimiz çok güzel ilerliyor bir çok lütufları yaşayanlar var. İnşallah aramıza yeni katılan kardeşlerimizde yaşayacak.

Lütuflar bizlere verilen manevi bir hediye armağan. Bir çok kardeşimiz lütufları yaşadı ama daha yolun başındasınız. Hakikat ve marifet de ilerleyeceğiniz çok makamlar var. Ben oldum deyip de sakın enaniyete girmeyin başka taraflara girmeyin dikkat edin nefsiniz hareket ederse ayağınız kayar nefsi hareket etmiş olursunuz bir daha bulunduğunuz yere gelemezsiniz.

Rüyamda bildirildi bir kardeşimiz enaniyete girmek üzere kendisine dikkat etsin. Zikirden bir şeyler çıkarma, parayla tesbih tutma , suyu para ile vermesi vs .ben oldum diye bir şeyler yapmasın.

Allah dilemese biz nefes bile alamayız zikir okuyan kişiye verilen lütuflar bir manevi hediye kişiye verilmiş bunu kaldı ki ticari amaca dökmek en büyük enaniyet . Yapan yada yapmak üzere olan Kardeşimizin ayakları ıslak kaymak üzere lütfen bu uyarıyı dikkate alsın .

Rabbim hepinizin ilmini ,bilgisini ,makamını, nurunu arttırsın.
Herşey RAbbimin izniyle yardımıyla olur
Can kardeslerim Rabbim manevi ismimi lutfetti hamdolsun."Sofia". Veren Rabbimizin sani ne Yuce.
Sofi /Sufî: Allah icin kalbini saflastiran..
Rabbim bu guzel ismi hakki ile tasimayi nasip eder insallah. Tum kardeslerime de en guzel lutuflari yasamak nasip olur insallah.Amin..
Selamun Aleykum kardeşim ne mutlu sana,bende çok merak ediyorum ismimi ama daha yolun başındayım ismini nasıl duydun rüyanda mi yoksa kulağına mi söylendi..Rabbim bizlerede nasip eder inşallah.

Herşey RAbbimin izniyle yardımıyla olur

Selamun Aleykum kardeşim ne mutlu sana,bende çok merak ediyorum ismimi ama daha yolun başındayım ismini nasıl duydun rüyanda mi yoksa kulağına mi söylendi..Rabbim bizlerede nasip eder inşallah.
ve aleykum selam kardesim.Hosgeldin..Zikrin daim olur ardindan gelenler cok olur insallah.
Ismimi ruyamda hem yazili olarak gosterdiler hem de seslendiler.Veren bildiren Rabbimize hamdolsun..

Cennetteki Evini Görme

Zikre girdiğinizde belli aşamalardan sonra rüyanızda, yakaza halinde veya tecellide bir ev göreceksiniz. Bu ev kısacık zikrinizin karşılığında Allah’ın size verdiği, cennet deki evinizdir.

Zikriniz on seneyi geçince eviniz büyük , on yedi sene sonra daha da büyük oluyor. Öyle büyük oluyor ki Allah’ın size verdiği evin, bahçenin sınırı olmuyor. Cennet de bir sürü yerler göreceksiniz . Oturma odanızımı merak ediyorsunuz onu gösterir. Bahçenizimi görmek istiyorsunuz onu gösterir.

Cennet de ibadet yok sizin yerinize ibadet eden ağaçları görürsünüz. Ağaçlarla kuşların Davut ve Süleyman Aleyhisselam’da olduğu gibi zikirlerini de gösterirler Şelaleleri, kuşları, yiyeceğiniz meyveleri gösterirler. Bunlar hep olacak şeylerdir ama ilk önce göreceğiniz şey cennetteki evinizdir.

Allah in ve Resulunun ve sevdiklerinin selami ve bereketi uzerimize olsun
Dun 3. Ogretmenim verildi Yunus Emre Hz rabbime sonsuz kere hamd olsun
Rabbim herkese nasip etsin
Rabbimin ve resulun selam ve bereketi uzerinize olsun

Bu gun bir öğretmenim daha oldu rabiatul adeviye yaşatan rabbime hamd olsun.
Yasa gör hayret makami zikrini z daim arkanızdan gelenler çok olsun.
Yüce rabbim herkese daha güzellerini yasatsin
Ne güzel kardeşim ne mutlu sana bana halen hocam verilmedi

Kadir gecesi için güzel müjdeler verildi. Kadir gecesi ramazanın son on günü içinde saklıdır bu zamanı dua ve ibadetlerimiz ile güzel değerlendirmeye çalışalım. Salavat ve tevhitlerimizi çok azda olsa bir miktar arttıralım.

Rabbim kalbinizde ve dilinizde olan bütün dualarınızı kabul etsin inşallah.

Ben zikire yaklasik 3,5-4 ay önce basladim. Simdiye kadar nefsimi gördüm ve ögretmenlerim verildi elhamdulillah.
Dünde ilk manevi tedavi oldum. Yasatan Rabbime sükürler olsa. Bütün bunlari yasarken Rabia hocam her zaman elleriminden tuttun. Allan senden razi olsam hocam. :KK200:
Aynen rabia hocam benimde yolumu aydınlattı.birkez manevi tedavi edildim bende.

Allahın ve Resulunun selamı ve bereketi üzerinize olsun

kaç tür ibadet var?

1:KÖLE İBADETİ : Köle olan bir insan, hür olmaktan başka ne ister. Bu tip ibadet edenler sadece ve sadece yarın ki hayatta cehennemden azat olmayı isteyerek ibadet ederler.

2: TÜCCAR İBADETİ : Tüccar bu dünyada sadece kar etmeyi ister. Bu dünyadaki ibadetlerini de yarınki hayatta sadece cennette olma isteğini kazanmak için yapar.

3:AŞIK İBADETİ : Aşık karşılık beklemeden cehennemden kurtulmak veya cennette kalmak için yapmaz Allah onu ister cehenneme koysun o sevdiği ile her dem Allah’la beraber olma isteğiyle ibadetlerini yapar.İbadetlerinden mükafat beklemez.

Rabbim hepimize aşık ibadetini yapmayı nasip etsin insallah

Allah in ve Resulu nun ve sevdiklerinin selami ve bereketi hepimizin uzerine olsun kardeslerim..
Hamdolsun Rabbim ikinci kez isim lutfetti."Bilgehan"
Veren bildiren Rabbimizin şani cook yuce.
Ayrica bir rahatsizligim icin sifa verildi.Elhamdulillah .

Hamdolsun alemlerin Rabbi olan Allah imiza..Rabbim cok daha guzellikleri butun kardeslerime yasatir insallah.Amin

X