Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Dinimizde özel gün ve geceler belirtilmiştir dua etmemiz istenen. Bunun dışında insanların tevhid (“La İlahe İllallah”) bilincinden uzak yapılan davranışlardır bunlar.
Allah razi olsun canim bizi her konuda aydinlatiyorsun dogru sandigimiz okadar cok yanlislar varki şirke dusmekten rabbim korusun hepimizi

Biliyorum konumuzla alakali değil ama lütfen benim icin de ailem için de EVLATLARIM için de yuvam HANEM için de bol bol dua eder misiniz. CUNKI esim bizi terk etti ve suan hayatında bir kadin var. Boşanma davası açtı bir ay sonra davamız var. Ben namaza Rabbime duaların kuran ima sinirlerim yöneldim Rabbime sigindim. Su mubarek ayların yüzü suyu hürmetine bu imtihanimi kazanmayı NASIP etsin rabbim. Benim adım serpil. Kul kula dua edince kabul olurmuş ne olur benim yuvam için de bana dualar eder misiniz. Allahım hepinizden razi olsun
cnm cok üzüldüm :KK43: boşanacak misin peki
istedikleri zaten senin boşanman

Salavatı şerifleri ve tevhidleri burada verilen asgari sayıların üstünde okursanız maneviyatta daha hızlı ilerlersiniz.
İstiğfar sayısını ve 11 ihlas 1 fatiha sayısını değiştirmeyiniz.Allah okuyan ve okutanlardan razı olsun.Dualarınız kabul olsun inşallah.
TEVHİD OKUMA ŞEKLİ:
1- Bir kere Euzu Besmele söyledikten sonra 100 kere Tevbe Estağfurullah söylemek. (İsterseniz Estağfirullah el azim diyebilirsiniz)

2- (Besmele söylemeden) Peygamberimize en az 132 defa Salat-ı Şerife söylemek. (Kısa ya da uzun farketmez.Hangisi kolayınıza geliyorsa.Daha fazlasayıda da söyleyebilirsiniz. Sayı sınırı yok.)

Neden mi? 132 ebced hesabında Ahmed ismiçıkmaktadır. Ahmed ismi de PeygamberEfendimizin, Peygamberler ve melekler arasındaki ismidir.

3- Salat-ı Şerifeleri söyleyip bitirdikten sonra 11 İhlas ve 1 Fatiha(İhlas surelerinin başlarında mutlaka besmele okuyunuz.Fatiha da dahil)okuyup;
“Allah’ım okuduğum surelerin ve salavatların sevabını; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) mübarek ruhuna, ehl-i beytine, ashabına, yüce âlisine, salih kullara, Hızır (a.s) ve sevdiği Evliyalara, himmet edensultanlara,ders veren hocalarımıza, onların hocalarına ve üveyslere hediye ettim. Âmin.” denilecek.

4- Bir Euzu besmele çekilip en az 100 kere “La İlahe İllallah” söylenecek.(Fazla sayıda okuyabilirsiniz

Biliyorum konumuzla alakali değil ama lütfen benim icin de ailem için de EVLATLARIM için de yuvam HANEM için de bol bol dua eder misiniz. CUNKI esim bizi terk etti ve suan hayatında bir kadin var. Boşanma davası açtı bir ay sonra davamız var. Ben namaza Rabbime duaların kuran ima sinirlerim yöneldim Rabbime sigindim. Su mubarek ayların yüzü suyu hürmetine bu imtihanimi kazanmayı NASIP etsin rabbim. Benim adım serpil. Kul kula dua edince kabul olurmuş ne olur benim yuvam için de bana dualar eder misiniz. Allahım hepinizden razi olsun
Canım Allah yar ve yardımcın olsun Ben de Üveys zikrini yapıyorum hemen bugün başla.Bir Gündüzün aydınlığında bir gecenin karanlığında günde 2 kere yap hiç aklına kötü şeyler getirme Rabbim bu zikri yapanlara yardım elini uzatıyor buna inan.Zikri yap Rabb'ime teslim ol O sana en hayırlı olanını verecektir.Rabbime emanet ol inşallah

Üveys zikri ile ilgili daha Ayrıntılı bilgi için veyselkarane.com adresini ziyaret edip Safranbolu sohbetini özellikle dinlemeni ve yine Üveys zikrinin yaşattıkları videolarını dinlemeni tavsiye ederim

Rabia2015 Rabia2015 Rabia Hanım her zikirde 2 rekat şükür namazı kılamıyorum; sadece perşembe geceleri kılabiliyorum. Çok fazla kazalarım var; onları yapıyorum.

Rabia2015 Rabia2015 Rabia Hanım her zikirde 2 rekat şükür namazı kılamıyorum; sadece perşembe geceleri kılabiliyorum. Çok fazla kazalarım var; onları yapıyorum.
Allahı zikreden kulun kalbinde yalnız Allah sevgisi oluyor o Allah aşkı o kadar büyük oluyor ki Cehennem korkusundan ya da cennete gire bilmek için değil ibadeti. Allaha iyi bir kul olabilme ve onun cemalini görebilme arzusu içinde oluyor. İbadetlerini o inanç ve düşünce ile yerine getirmeye başlıyor. Kulum benim cennete girebilmek için değil ibadetini benim cemalimi görebilmek için yapıyor diye mükafatını da ona göre veriyor.

Peygamber efendimiz miraca çıkarken 7 kat cennetin güzelliklerini gördü ve hiç birine ne gözü kaldı nede kalbi o güzelliklere kaydı. O yalnızca Allahı görme arzusu içinde Allahın vermiş olduğu bu güzelliklere takılmadı.

Allah dilerse bir anlık kalben yapılan tevhidi “La İlahe İllallah” bin olarak kabul ediyorsa.

Allah bize bin vakit namaz ya da bin aylık ya da bin yıllık namaz sevabını bir anlık tefekküre veriyorsa.

Bizlerin düşüncesi ben nasıl borç öderim değil de ben nasıl Allaha tam bir teslimiyetle kulluk vazifemi yapabilirim olmalıdır.

Şükür namazı önemli bunu yeri geldikçe sürekli hatırlattım. Günde istediğiniz saatte kıla bilirsiniz 2 rekat kılınıyor. İstediğiniz namazın arkasından da kıla bilirsiniz.

Çok teOTE="advil, post: 46364773, member: 648443"]Abdestli sekilde gunde iki kere zikir cekiyoruz canimbir de en az iki rekat sukur namazi kiliyoruz[/QUOTE]
Anladim canim. Bugün başladım öğlen bu zikirlerime
Canım Allah yar ve yardımcın olsun Ben de Üveys zikrini yapıyorum hemen bugün başla.Bir Gündüzün aydınlığında bir gecenin karanlığında günde 2 kere yap hiç aklına kötü şeyler getirme Rabbim bu zikri yapanlara yardım elini uzatıyor buna inan.Zikri yap Rabb'ime teslim ol O sana en hayırlı olanını verecektir.Rabbime emanet ol inşallah
Cok teşekkür ederim cnm bugün başladım zaten zikirlere rabbim insallah hacet kapilarimi acar

Çok teOTE="advil, post: 46364773, member: 648443"]Abdestli sekilde gunde iki kere zikir cekiyoruz canimbir de en az iki rekat sukur namazi kiliyoruz
Anladim canim. Bugün başladım öğlen bu zikirlerime

Cok teşekkür ederim cnm bugün başladım zaten zikirlere rabbim insallah hacet kapilarimi acar[/QUOTE]
Umidini asla yitirme arkadasim bende ayni durumlari yasadim sebepleri farkliydi ama sonuc ayni yere cikiyor suan daha sabirliyim artik uzulmuyorum rabbim uzulmene bile izin vermicek insallah ruyalarinda sana umut dolu mujdeler gelecek ama cok sabirli olmalisin rabbim once kulunu deniyor zikirde ve duada sabirli olacakmi diye sakin birakma olmuyor hicbirsey degismiyor deme sakin zikirini cek duani et dertlerini rabbime havale o kulu icin en guzelini bilendir bunaldigin ve pes ettigin zamanlarda hemen gel bu sayfaya yaz burda mutlaka senin derdine ortak olacak birini bulacaksin yanliz degilsin arkadasim once Allah sonra aciz kullar olarak yanindayiz insallah

E="ygmrdmls, post: 46368243, member: 725348"]Anladim canim. Bugün başladım öğlen bu zikirlerime

Cok teşekkür ederim cnm bugün başladım zaten zikirlere rabbim insallah hacet kapilarimi acar[/QUOTE]
Umidini asla yitirme arkadasim bende ayni durumlari yasadim sebepleri farkliydi ama sonuc ayni yere cikiyor suan daha sabirliyim artik uzulmuyorum rabbim uzulmene bile izin vermicek insallah ruyalarinda sana umut dolu mujdeler gelecek ama cok sabirli olmalisin rabbim once kulunu deniyor zikirde ve duada sabirli olacakmi diye sakin birakma olmuyor hicbirsey degismiyor deme sakin zikirini cek duani et dertlerini rabbime havale o kulu icin en guzelini bilendir bunaldigin ve pes ettigin zamanlarda hemen gel bu sayfaya yaz burda mutlaka senin derdine ortak olacak birini bulacaksin yanliz degilsin arkadasim once Allah sonra aciz kullar olarak yanindayiz insallah[/QUOTE]
allah razi olsun canım.Biliyor musun bahsettigin rüyaları hep görüyorum. Ve bu benim icin bi UMUD oluyor.Ve o kadar çok dua ediyorum ki o kadar çok YALVARIYORUM ki allaha acilar içinde gözyaşları içinde dileklerimi söylüyorum.Peki senin sıkıntıların düzeldi mi arkadaşım. Rabbim biz kullarinin acilar içinde kıvranan yanan kullarinin tez yardımcısı olsun insallah. EVET BAZEN COK BUNALIYORUM COCUKLARI DAHI GORMEK ISTEMIYOR GOZLERIM ISTE O ZAMAN HEP ZIKIR CEKIYORUM YETIS YA MUHAMMED UETIS YA ALLAH DIYORUM.

X