Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Ben nefsimi baglanmis köpek olarak gördüm
ögretmenlerim:siddik efendi,celaleddin rumi,muhammed el ensari,cüneyt el bagdadi,haci bayram veli, yanilmakdan rabbime siginirim...
Biara rüyamda arkadaslarima gökyüzünü gösteriyordum parmagimla isaret ediyordum büyük ay gördüm ve o ay bana öyle güzel gülümsüyordu ki,cok güzel bir duyguydu... Ay peygamberefendimizi s.a.v i temsil ediyor bana tebessüm etmis,enaniyetten rabbime siginirim...
Allahin izniyle daha güzel seyler yasariz ama ilk basda bunu sadece birseyler yasamak icin degil rabbimizi anmak icin yapalim!
Ben vesvesemle cok savasiyorum rabbim biliyor cok zor geciyor ama biliyorum ki rabbim güc veriyor allahin izniyle bunuda yenmek istiyorum...dua ederseniz kardeslerim:)

Ne kadar suredir tevhide basladiniz acaba. Masallahh ya Rabbim bizede nasip etsin

Canım ablam ALLAH razı olsun sizden vesile olanlardan çoook teşekkür ederim ben dungece bu yazıyı gormedimm gorseydim ne yapardım bilmiyorum ama ama yatsi namazını kildim ve şükür namazı kildim arkasından hacet namazını kildim bebeğim olsun diye rabbimden hayırlı kılsın diye ve içimde birşey belirdi ve birhacet namazı daha kildim kabeyi ziyaret için allahım yalvardim ağlayarak nasip olsun diye çokca dua ettim hem dua ettim hem ağladım allahima yalvardim nasip olsun ailemle güzel ailemle gideyim diye ...tabi tevhitlerimide gün içinde uzunca okumuştum akşamda normal olarak okudum allahım kabul etsin inşallah rabia abla yazınızı gorsem sabah namazına kadarda devam ederdim birde istihare namazinanamazini kılıp yattım fakat sabah namazına kalktığında hatirlamadim malesef tavsiyemiz varsa uygulamak isterim

Rabbim hakkinizda hayirlisini versin insaallah.hayiri saglikli evlatlar nasip etsin:)
Benim bildigim kadariyla istihare namazi illaki rüya görmek degil uyandiginda bununla ilgili nasil hisettin o önemi ve ayrica 7 güne devam ettikden sonra rabbim bunu kalbine verir hayirli olup olmadigi

Rabia ablamizdanda allah razi olsun,onun vesilesiyle buraya üye oldum yazisini okudum ve cok beyendim:)aa dedim bir üveys burda üye:)

Canım benim uyandığımda iyi hissediyorum elhamdülillah sadece ne gorfugumumu hatırlamıyorum ozaman senin de dediğin gibi 7 güne devam ederim hayırlara çıksın inşallah ALLAH razı olsun canım benim kalbimin Işığı oldu rabia ablam ve sizlerin yazıları okudukça daha çok namaza ve tevhitlerime sariliyorum allahım ilmini artır diye çokca dua ediyorum eksiklerim çok inşallah tamam ederim ve kabeye kavuşurum sabah rabia ablamın yazısiniı görünce heyecanlandim öyle güzel gecede dua etmisimki ALLAHIM kabul etsin inşallah

Canimm Rabbim evlatlarni bagislasin insaAllah gonlunden gectigi gibi bi evladin daha olur. Allah isteyen herkese banada nasip etsin hayirlisi ile. Tatlim bisi sorcam sen tevhid disinda baska bi dua veya esma okumuyosn. Burdan okudugm kadari ile baska bi dua esma okumana gerek kalmiyor. Oyuzden listelerden ciktim sadece insirah suresi listesindeyim.

Amin insaallah :)
Ben dedigim gibi bekarken yani tahminen 4-5sene önce tanismisdim bu güzelim zikirle sonra bisüre birakdim tam ve düzenli olarak yanilmiyosam nisan ayinkn sonlarindaydi 2015 de
Anladim canim Allah muvaffak etsin. Tevhid disinda baska bisi okumuyosn degilmi.

Anladim canim Allah muvaffak etsin. Tevhid disinda baska bisi okumuyosn degilmi.

Amin allah razi olsun tevhid disinda derken zaten zikirin icinde tövbe,salavat,ihlas fatiha sonra hediye etmek en son olarak tevhid var...bunu sabah ve aksam olmak üzere okuyorum arti yemek yaparken yada bebegimi uyuturken bile tevhid yada salavat cekiyorum ayrica insirah sureyi ezbere ögrenip okuyorum arada.Suan sorunum kurani kerimi az da olsa devamli okuyamamam.Bunu düzeltmem lazim!Cünkü Kuranin kendisi zikirdir zaten bir gün okusam ikinci gün erteleyip diger günlerde okuyorum Arti insanin bildigi daha ne varsa okuya bilir bence ama dedigim gibi az ama daim devamli olsun!
Bu zikirin baska sirri Fatihanin 4.ayeti yalniz sana ibadet eder ve yalniz senden yardim dileriz...tevhidi artirsin rabbim:)

Evet canim meraktan sordum. Tevhid usulu yeterli oluyor. ALLAH bizede nasip etsin insaAllah. Kurani bende cok okumak istiyorum ama arapca bilmiyorum ben insaAllah ogrenicem.

Canım benim benim listeler çoğalmıştı bittikce çıkıyorum şuan gün içinde tevhitlerime yogunlastim allahım nasip ederse günümün tamamını tevhitlerime ayiracagim ....
Benim gördüğüm rüyanın yorumu yorumlanamadı sadece rüya göreyim diye yattigim için ruyami tam anlamıyla goremememisim şimdi rabbime yalvarıyorum tevhitlerimi okurken allahım hikmet sahibi senin yolunda banada hocalık yapacak yolunda yuruyecegim bana isigimi bildir diye ... Canım benim allahım gönül muradini nasip etsin inşallah

Rabia abla birsey merak ettim nekadar oldu sizin bu zikirle tanisali?Bizede yasadiklarinizi buraya yazzaniz cok merak ediyorum eger istiyorsaniz tabikide...
Birde ben bisey merak ettim.Biara kizim gecemiydi sabaha dogru muydu emin degilim süt emmek icin uyandi birden emzirirken dilimde "Ben bir beserim" kelimesi cok ilgincdi o arada kendi kendimw sessiz diyordum..allahin hikmeti iste hamdolsun...sizce buna nasil bir anlam vermem lazim?

Canım yaşadıklarımdan bazılarını sitede de paylaştım. Çok şeyler yaşadım yazmakla bitmez.
İki seneyi aşkın süredir zikir okuyorum. Allah'a şükürler olsun ben bu zikri okumaya başlamadan önce manevi kokuları almaya başlamıştım. Eşim ben den önce başlamıştı bana açık davetiye gibi oldu gül kokularıyla davet edildim. Yirmiye yakın evliyayı Rabbim hem kabirlerini hemde kendilerini görmemi nasip etti. Öğretmenlerim verildi ilk öğretmenim Üftade Hz. ikinci öğretmenim Abdurahman Gazi Hz , şuanki öğretmenim Mevlana Hz. Manevi rüyalar her biri bir birin den güzel. Sıddıklık mührüm vuruldu. Sır ayatim verildi. Çok güzel bir rüya ile Rabbim manevi ismimi verdi Rabia. Şuan ki hocam ziyaretime geldi Rabbime şükürler olsun. Hz. Ali'den kırmızı karanfil gönderildi. Cennet bahçelerinde gezdim cennet meyvaların dan yedim. Bu dünya ya ait olmayan diğer alem de ki küçük hayvanlar gösterildi isimleri söylenildi.
İki yılı aşkın sürede 40 yılda yaşadığımdan çok şey yaşadım ve gördüm. Yazsam bir kitap olur. Sabaha kadar anlatsam bitmez. Rabbim hepinize çok daha fazla güzellikler yaşatsın.

Son düzenleme:
Subhanallah cok etkilendim kelimeler dökülmez dilimden... bilmiyorum ama siz bana cok yakin geldiniz,sizi allah icin cok sevdim:) Benim kizimin ismide Rabia ve allah sahitki ben bu isme o rabia tül adeviyyeye allaha olan bagliligina asigim...
Rabbim bu güzellikleri bizlerede yasatsin ablacim...

A
Amin inşallah inşallah rabbimiz bizede yasatsin

Paylasmak istedim...
Biraz önce dislerimi fircalayinca icimden ilk basda abdestsiz uyumaya gidecekdim sonradan farkli düsündüm abdestli uyumak daha hayirlidir derken neyse abdestimi alirken birden ,,yegane mabud"dedim düsündüm

YAŞATAN RABBİME HAMDOLSUN..
yine çok sıkıntılı bedensel ve ruhsal hastaliklarla geçen gunlerin sonunda dun gece bir mucize yasadim , yasatan rabbime hamdolsun manevi ögretmenim verildi .Abdulkadir Geylani Hz , cok mutluyum ,hafifledim , rabbime hamdolsun

Canimm masallahhh ya ne guzel Rabbim bizede nasip etsin. Ruyami gordun merak ediyorum o ani. Su vesveseler insani yoruyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…