Allah rızası için bana dua edin

Ben okudukça yazarım inşaallah RABBİM hayırlı bir evlat nasip etsin inşaallah banada dua edin lütfen
Canım tabi ederim ikinci için uğraşıyorum ben bir evladım var şükürler olsun ikinci için bu gün eşleştiler korkuyorum bir şey olacak diye uyuyamıyorum

İlk normal ikinci tüp olacak inşallah ikiz olsa varya
RABBİM gönlüne göre versin inşaallah arkadaşım bende bir ay klomen kullandım kist oldu bir ay ara verdim sonradan tekrar klomen kullandım olmadı işte aşılama yaptırdım oda tutmadı hastalandım bende inşaallah tüp bebek yaptırıcam artık yarın hastaneye gidicem gerçi yarın adetin 6. Günü olacak sıkıntı olmaz demi arkadaşım çünkü doktor dün ve bugün yoktu Pazartesi gel dedi bakalım hayırlısı olsun inşaallah

Bir ay dinlen bence çok pes peşe oluyor bana dua et lütfen ağzım dilim bağlandı

Korkularım içimdeki üzüntü var ıskıntı var ağlamak geliyor içimden
Sıkma kendini canım herseyin hayırlısını iste RABBİM den bak benim kimse bilmiyor tedavi olduğumu geçen kaynım canımı çok yaktı bayağı bi ağladım kendi karısı bugün yarın doğuracak bizden sonra evlendiler onlar bana diyoki geçen haberlerde gördüm bi adamın 5 sene çocuğu olmamış 5 sene sonunda dördüzleri oldu aklıma sen geldin yenge ya seninde dördüz olursa gülüyor bide okadar canım yandı ki sana anlatamam düğüne gidiyorduk ben kaynanam kaynım tektik o moralle düğüne gittim eve kendimi atar atmaz başladım ağlamaya şey diyorum acaba eşim söylemiş olabilir mi çünkü biz herkese şimdi istemiyoruz diyorduk çok zoruma gitti

Rabbim büyük ama artık böyle yatmak ben daha çok üzüyor

Ya selam Bir hastaya her gün(131) kere okunsa şifa bulur.yer ve gök afet ve belalardan korunur.Bu miktara devam eden kimse Kalb-i selime kavuşur.arkadaşlar bana dua edenlere şükürler olsun Allah’ım sizinse gönlünüzdekini versinler

sponsor reklam
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN
DUASININ SIRLARI

«Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında bulunduğu sürece bu duayı okudu.:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

Her kim bu dua ile herhangi (meşru) bir işinde, dua edecek olursa mutlaka Allah onun bu duasını kabul buyurur.

Ben öyle bir söz biliyorum ki sıkıntı ve kedere düşmüş bir kimse onu söyleyecek olursa mutlaka o sıkıntı ve kederden kurtulur. O söz, kardeşim Yunus’un sözüdür. Karanlıklar içinde şöyle sesleniyordu: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN
Yine aynı konu hakkında Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz:buyurdular ki:
Balığın karnında bulunurken Hz Yunusun yaptığı dua şu idi: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMİN.» Hadisin son kısmında şu cümleler yer alıyor :
«Herhangi bir müslüman bir şey hakkında bu duayı yapacak olursa, mutlaka Allah onun duasını kabul buyurur.»
“Sa’d bin Malik (R.A.), Peygamber’den (S.A.V.) şunu işittiğini rivayet etmiştir:
«Azız ve Celil Allah’ın ismi (öyle bir isimdir ki) onunla dua edilirse, Allah kabul eder. Onunla bir şey istenilirse Allah verir. O isim, Yunus bin Metta’nın yaptığı duadır.”

Diğer bir rivayette buyuruluyor ki:
«Herhangi bir hasta bu dua ile duada bulunacak olur da bununla kırk defa halini arzederse, mutlaka kendisine şehid sevabı verilir. Hastalıktan kurtulacak olursa günahları da bağışlanmış olur.»

Bazı salihlerden yapılan rivayete göre, salih bir kişi Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz’i rü’yasında görmüş. Bunu fırsat bularak sormuş :
Ya Resulallah! Benim Allah’ıma karşı bir hacetim var.buyurdular ki: «Balığın karnında bulunurken Zinnun’un yaptığı dua şu idi: LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMİN.»

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…