Allah rızası için bana dua edin

Dua, kulun bütün benliği ile Allah-u Teala'ya yönelerek ondan istek ve dilekte bulunması anlamına gelir. Dinde duanın yeri oldukça önemli ve kıymetlidir Şükürler olsun

15 tane de ben okudum canım. Allah sana ve dileyen herkese tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Onlar bizim dualı bebeklerimiz olacak. 💗

15 tane de ben okudum canım. Allah sana ve dileyen herkese tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Onlar bizim dualı bebeklerimiz olacak. 💗
Evet evet dualı bebekler ne güZel bir söz Allah’ım inşallah 130 oldu bir bu bir nefes şükürler olsun yarabbim ulaşır mı ben buradan der miyim acaba hamileyim der miyim

Ben dedim ilk denememde siz de dersiniz inşallah. Önüme çıkan herkesten dua istemiştim kabul oldu çok şükür. O yüzden onlar dualı bebek. Okumaya devam edeceğiz.

Ben dedim ilk denememde siz de dersiniz inşallah. Önüme çıkan herkesten dua istemiştim kabul oldu çok şükür. O yüzden onlar dualı bebek. Okumaya devam edeceğiz.
Evet işte o yüzden herkesten dua istiyorum diyetinde fazla kullanmayı bilmiyorum ilk denememde tutu mu canım seni ne güzel yaş sorunum var benim birde 40 oldum

Allahümmec alnî min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutîaten." = "Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle."
5 tane okudum canım yarın yine okurum jasmine09 senin adına da okudum inşallah hayırlısıyla hepimizinki olur sizde bana dua edin

5 tane okudum canım yarın yine okurum jasmine09 senin adına da okudum inşallah hayırlısıyla hepimizinki olur sizde bana dua edin
Çok teşekkür ederim bende jasmine okuyacağım inşallah benimki tamamlayım nasip olursa ona ve diğer arkadaşlara okuyacağım 135 oldu seninle dualı çoçuklarımız olsun inşallah

Dua bir ibadettir! Kul, kendi aczini ve fakrını dua ibadeti ile ilan eder. Zahiri maksatlar ise dua ibadetinin vakitleridir! Hakiki faydaları değil. Çünkü ibadetin faydası, ahirete bakar! Dünyevi maksatları hasıl olmazsa, o dua kabul olmadı, denilmez, belki daha duanın vakti bitmedi denir, dua yapmaya devam edilir Şükürler olsun bir sürü nefes oldu yardım lütfen

"Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek." Bir kere olsun okuyunuz benim için dua ediniz acil

5 kere okudum canım...
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar versin cümlemize inşallah... benim için de dua eder misin lütfen...

Şükürler oldun 140 olduk ıssızız ada sabada çok teşekkürler benim yüzümü güldürdün Allah’ta senin güldürsün

X