Allah rizasi icin bakin :(

Allah acil şifalar versin inşallah hasta olan herkese ve bu yavruya bende okurum dualarimdan da eksik etmem inşallah Rabbim kabul eder dualarimizi tez zamanda geçer

Hanımlar,
küçük bir yavrunun sizlerin duasına ihtiyacı var, mümkünse bu topiği profillerinizde de paylaşın, arkadaş listelerinizdekiler görür.

Burak'ı Rabbim ailesine, anneciğine bağışlasın inşallah.
Allah kimseyi evlat acısıyla yakıp kavurmasın:KK43:

Son düzenleme:
InsaAllah yarin yasin okuyacagim burak icin Rabbimm annesine babasina bagislasn Allah kimselere evlat acisi yasatmasinn :KK43:

Son durumlardan bizleride haberdar et olur mu bilgece ilk sayfada güncelleme yaparsan iyi olur hatta. Ben cokca dua ettm fatihalar okudum ya safi cektm Rabbm acil sifasini versn insallah

Gecmis olsun. Allah hakkınızda hayirli olan seyi versin. Cocuklar hasta olmasin, annelerine babalarina bagislasin rabbim. Zor cok zor. Ufacik gözyaşlarına dayanamiyoruz. Rabbim evlatlarimizla sinavimizi kolay etsin. Tez zamanda iyilesir insallah.

Dayanamıyorum boyle seylere, hele ki cocuklara :KK43: rabbim ya şafi ismiyle sifalandırsın kuzuyu, annesine babasına dayanma gucu versin..allahım cok zor :KK43:

Tabiki her ne okumak istiyorsaniz her seye ihtiyacimiz var. Her turlu dua sure. Allah rszi olsun..
ALLAH şifa versin burak yavrumuza yasin tebareke amme fetih süresi 100 tane ya şafi okudum MEVLA kabül eylesin anne ve babasına ailesine kolaylık versin yüzlerini güldürsün

Allah im o kücucuk bedenine artik agri sızı vermesin insallah bu geceden baslayarak hızla sifa bulsun Allahim yar ve yardimcisi olsun 100 tane ya şafi okudum okudukca yazarim

Rabbim acil şifalar versin, annesine babasına bağışlasın küçük yavruyu.
Yasin-i Şerif ve şifâ ayetleri okudum, Rabbim katına ulaştırıp kabul buyursun İnşaAllah duaları.

Herkesten Allah razi olsun. Destekleriniz icin cok cok sagolun. Inanin oyle zor ki uyumak. Resmen uyuyamiyorum. Bir de annesini düşünüyorum daha da kotu oluyorum. Insallah Burak iyilesecek. Rabbim.onu ailesine bagislasin. Herkes onun icin dua etti ve ediyor. Rabbim insallah dualarimizin karsiligini verecek.
Son durum icin tabiki bilgilendirme yaparim.
Insallah iyi haberlerim olur..

Çok üzüldüm Burak için. Daha bu gencecik yaşta yaşadıklarına bak. Ama Allah çok büyük inşallah ona hayırlı bir gelecek nasip edecek.
Annesi için de çok üzüldüm. Umarım oğlu bir an önce iyileşir. Tek dileğim bu.
Dua edeceğim. Etiketleme için teşekkürler bilgece.

Burak için o kadar çok üzüldüm ki okurken içim parçalandı daha çok küçük.
Küçücük nedeniyle illet hastalıkla uğraşıyor Allahım sen Şafi adına şifa ver yarabbim.
Annesine babasına sabır ver.
Benim kuzucuğum grip suan içim içimi yiyor o anneyi düşünemiyorum bile.
Allah yardımcıları olsun. @Bilgece yarın yasin okumaya çalışırım. Benim kuzu hasta olmasa kesin okudum da çok mızmız ama emin ol yarın buldugum bir boşlukta okuyacağım.

Okuduğumda mutlaka yazarım buraya. Tekrardan geçmiş olsun.

LUTFEN OKUYABILECEK ARKADASLAR BIRER YASIN OKUR MUSUNUZ?
Su an cok kotu durumdayim arkadaslar.
Bitanecik Burak'im canim, ablasinin bitanesi fenalasmis. Losemi hastasi ve surekli haberini aliyordum. Kulubumuzde sevgili Gulhan'in oglu.
Iyiydi, ablasina el salliyordu daha gecen gun. Sabaha karsi fenalasmis ve yogun bakimda, doktorlar pek iyi konusmamislar lutfen dua zinciri olusturalim lutfen akliniza ne geliyorsa okuyun, dua edin. Gercekten cok kotu durumdayim gozlerimden yaslar durmadan akiyor.
Oyle sirin, oyle tatli, oyle melek gibi bir cocuk ki Burak. Yuzu oyle gulec ki.
Kurban olurum ona.

Lutfen dua edin. Onu dualardan baska bir sey kurtaramaz lutfen dua edin. Allah rizasi icin. Haberi su an aldim ve berbat durumdayim.
Dua eden herkesten Allah binlerce kez razi olsun.
Burasi cok buyuk platform ve cok kisiye ulasir diye buraya yaziyorum.

@Kazen Mune Mune @Margarikotin lutfen tasimayin lutfen. :KK42::KK42:

Sevgili Gulhanin mesaji:

burak yogun bakimda.
sabaha karsi nobet gecirdi
beyninde odem olustu
beyinde basinc fazla omurilik sivisinin beyinden gecisini saglayan bolumlerde genisleme oldu
hayati fonksiyonlari durabilir dedi doktorlar. anestezi ilaclariyla uyuttular suan. nobetler de gecmedi sık sık tekrarliyor uykudayken ve ilacin dozunu arttiriyorlar kademeli olarak.
aklima gelen herkese yaziyorum dualariniza ihtiyaci var oglumun.
ayrica losemi de sonlara gelmistik ancak %90 tekrar ediyor hastalik ondan olabilir basa donecegiz dediler bununla ilgili de kesin bilgiyi yarin vericekler.
Canım çok üzüldüm, Rabbim şafi ismiyle şifa versin Burak ve tüm şifa bekleyenlere. İnşallah en kısa zamanda iyileşir ,ailesini sevenlerini sevindir.

Allah en kısa zamanda Şafi ismi şerifiyle şifa versin. Rabbim Burak'ın da ailesinin de yar ve yardımcısı olsun. İnşallah tez zamanda yoğun bakımdan en hayırlı ve sağlıklı şekilde çıkar. (amin)

Bugün gördüm mesajı okurum ve dua ederim allahın izniyle.

X