Allah rizasi icin bakin :(

Allah sifa versin, Burakcigi annesine bagislasin.
ins Rabbim tum sifa bekleyen hastalara acil sifa, ailelerine sevdiklerine sabir verir..

Kuzumuza Rabbim ömür bahşetsin tüm sevenlerine bağışlasın bi yasinde benden olsun yavrumuza sana ve ailesine sabır ve ferahlıklar diliyorum :KK43:

Insallah sifasini bulur. Dua eden butun arkadaslara cok tesekkurler. Su an basim cok agriyor. Haber alınca size de haber vericem insallah. Tekrar Allah razi olsun..

Canım rabbim acil şifalar versin inşaallah.bende şuan okuyacak durumda degilim.ama toplayabilirim.bide tabiki yasini şerifte okunsun ama fetih suresi toplasak iyi olur.okuyamayanlar salavatı şerife okusa burak oglumuza niyetle ne dersiniz.

Burak kim bilmiyorum ama kim olduğunun bir önemi yok, şu an haberdar oldum ve içim sızladı Allah annesine, ailesine bağışlasın İnşallah yavrumu. Ben de yarın bir yasin okuyacağım İnşallah, umarız çok geçmeden güzel haberlerini alırız.

Canım rabbim acil şifalar versin inşaallah.bende şuan okuyacak durumda degilim.ama toplayabilirim.bide tabiki yasini şerifte okunsun ama fetih suresi toplasak iyi olur.okuyamayanlar salavatı şerife okusa burak oglumuza niyetle ne dersiniz.

Tabiki her ne okumak istiyorsaniz her seye ihtiyacimiz var. Her turlu dua sure. Allah rszi olsun..

LUTFEN OKUYABILECEK ARKADASLAR BIRER YASIN OKUR MUSUNUZ?
Su an cok kotu durumdayim arkadaslar.
Bitanecik Burak'im canim, ablasinin bitanesi fenalasmis. Losemi hastasi ve surekli haberini aliyordum. Kulubumuzde sevgili Gulhan'in oglu.
Iyiydi, ablasina el salliyordu daha gecen gun. Sabaha karsi fenalasmis ve yogun bakimda, doktorlar pek iyi konusmamislar lutfen dua zinciri olusturalim lutfen akliniza ne geliyorsa okuyun, dua edin. Gercekten cok kotu durumdayim gozlerimden yaslar durmadan akiyor.
Oyle sirin, oyle tatli, oyle melek gibi bir cocuk ki Burak. Yuzu oyle gulec ki.
Kurban olurum ona.

Lutfen dua edin. Onu dualardan baska bir sey kurtaramaz lutfen dua edin. Allah rizasi icin. Haberi su an aldim ve berbat durumdayim.
Dua eden herkesten Allah binlerce kez razi olsun.
Burasi cok buyuk platform ve cok kisiye ulasir diye buraya yaziyorum.

@Kazen @Mune @Margarikotin lutfen tasimayin lutfen. :KK42::KK42:

Sevgili Gulhanin mesaji:

burak yogun bakimda.
sabaha karsi nobet gecirdi
beyninde odem olustu
beyinde basinc fazla omurilik sivisinin beyinden gecisini saglayan bolumlerde genisleme oldu
hayati fonksiyonlari durabilir dedi doktorlar. anestezi ilaclariyla uyuttular suan. nobetler de gecmedi sık sık tekrarliyor uykudayken ve ilacin dozunu arttiriyorlar kademeli olarak.
aklima gelen herkese yaziyorum dualariniza ihtiyaci var oglumun.
ayrica losemi de sonlara gelmistik ancak %90 tekrar ediyor hastalik ondan olabilir basa donecegiz dediler bununla ilgili de kesin bilgiyi yarin vericekler.
Allah yardımcınız olsun Rabbim acil şifalar nasib etsin inş onu ailesine bağışlasın :KK43:

Ben de tam uyuyacakken konuya denk geldim. Kalkip abdest alip Yasin okuyacagim, cok uzuldum yavrunun durumuna. Bu yollardan gecmis birisi olarak duaya ne kadar muhtac olundugunu iyi bilirim. Tum imkanlar tukense de dua kapisi hep aciktir. Rabbim oluyu diriltendir, herseyi mumkun kilandir. Insallah anne babasina bagislar Allah'im. Okuyup sifa isteyecegim.

X