Allah rizasi icin bakin :(

Canim aslinda mumin suresi okusak okuyabilen okuyabilecek kadar? Bi zamani olmada Burak sifa bulana kadar insallah elimizden geldikce okuyalim. Mumin suresi Kanser suresiymis..ne dersin?

okuyalım ozaman canım birzdan duyuru yaparım olurmu
yine tanıdıklarımızı etiketleyelim daha çok kişiye duyuralım inşallah

ablacım allah sendende kızlarından da razı olsun inşallah rabbim evlatlarını hayırlı insanlarla karşılaştırsın bu dünyada sağlıklı huzurlu başarılı olmaları nasip olur inşallah
AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh Burak evladımıza da şifa OLSUN inşallah okunan ihlaslar büyük kızım yasin şerif de okudu allahım kabul etsin inşallah

@Bilgece arapça bilmiyorum turkçesi olursa bende okumak isterim

Ya aslinda mahreclerdr biraz zorluk olabilir ama soyle yapabilirsiniz yanl8s okumamak icin. Turkcesini elinize alin internetten de birinin okumasini acin. Ve hangi harflerde dikkat edeceğinizi not alir sonra okursunuz insallah. Böylece daha dogru olur.
BEYAZ KURT ben daha ihlas sureisni bitirmemistim duasini erken yaptın ama

Eilenn bitti diye yazınca ben de hazır abdestliyken okuyayım dedim canım ya Bu arada Mümin Suresi de okuyacağım inşallah.

Arkadaşlar sizlerinde desteği ile 100.000 adet ihlas suresi okumamızı tamamladık şükürler olsun..

Burak yavrumuzdan da güzel haberler aldık uyanmış ve kemoterapiye başlanacak inşallah..

Bu zorlu süreçte rabbim yardımcısı olsun bir daha olmamak üzere bu hastalıktan kurtulsun inşallah..

Şimdi müsait olan hanımlardan MUMİN suresi okumalarını rica ediyoruz. @Bilgece bu surenin kanser hastalarına şifalar verebileceğini paylaştı.. Takdir Yüce Rabbimizden.. Bizler bu güzel niyetle okuyalım rabbim kabul eylesin şifa olsun inşallah

sayı yoktur ne kadar çok çevremize yayabilir ne kadar çok kişinin okumasına vesile olabilirsek o kadar iyidir.. hangimizin duasının kabul olacağını bilemeyiz eş dost arkadaş okuyabilecek kim varsa paylaşmanızı rica ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…