Allah rizasi icin bakin :(

Annemi aynı rahatsızlıktan kaybettim 48 yaşındaydı ama inşallah Burak kurtulacak. Rabbim annemin ömrünü ona versin. İkindi namazından sonra devam edeceğim inşallah okumaya.
Canım benim basın sağolsun anneciginin mekanı cennet olsun Allahım nur içinde yatırsın inşallah.... bende annemi kaybettim felcliydi kalp krizi geçirdi kaybettim.... ama babam sapa sağlamdi onuda kalp krizi geçirdi kaybettim allahım mekanlarını cennet eylesin annem uç yıl olacak babamda 1. Yılı dolacak nişan ayında

Canım sen buradan devam et istersen...Benim regl bitti, İhlas zincirine katılacağım.
OKUNAN YA ŞAFİ : 23.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 800

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN
Canım benim 5.000 okudum ya şafi allahım kabul etsin Burak evladinizla şifa OLSUN inşallah

Canım sen buradan devam et istersen...Benim regl bitti, İhlas zincirine katılacağım.
OKUNAN YA ŞAFİ : 23.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 800

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN
Tibbil kulübü okudum 200 eklersin

OKUNAN YA ŞAFİ : 29.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 1.000

Canım benim basın sağolsun anneciginin mekanı cennet olsun Allahım nur içinde yatırsın inşallah.... bende annemi kaybettim felcliydi kalp krizi geçirdi kaybettim.... ama babam sapa sağlamdi onuda kalp krizi geçirdi kaybettim allahım mekanlarını cennet eylesin annem uç yıl olacak babamda 1. Yılı dolacak nişan ayında
Canım çok üzüldüm. Senin durumun daha ağır. Ben de daha önce hiç hissetmediğim duygular içindeyim. Dualara sığınıyorum. Dua etmediğim zamanlarda göğsüm sıkışıyor, nefes alamıyorum. Okuduklarını kaydettim bu arada, Allah razı olsun.

X