Allah rizasi icin bakin :(

Canım benim 3000 ekle ablam Yegenim ve yengemden allahım kabul etsin inşallah

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 12.920
KALAN : 87.080

Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin tıbbil'kulubi ve devaiha ve afiyetil, abdani ve şifaiha ve nuril'ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Manası:
Ey Allahım ! kalblerin doktoru ve devası, vucutların şifası, gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed'e (S.A.V.) aline ve ashabına salatu selam eyle.
Sana özelden mesaj atmaya çalıştım ama izin vermedi. Elbette okuyabilirsin.

OKUNAN YA ŞAFİ : 5.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 300

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN

Otobüste, yolda yürürken, evde otururken, işyerinde ara verdiğimde okumaya devam edeceğim inşallah.
Rabbim öyle bir şifa versin ki Burakcığa, vücudunun hiçbir yerinde ve ruhunda ufacık bir dert bırakmasın inşallah.

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 12.990
KALAN : 87.010

Günaydın arkadaşlar...
Ben de sabahları hava çok soğuk olmazsa işime yürüyerek geliyorum...
Gelirken de Burak kuzumuz için okuyorum hep...
eilenn 50 tane okudum canım..

Arkadaşım da dün akşam söyledi..
O da bir kaç arkadaşına söyleyecekti ya onlar da 2150 tane okumuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…