Allah rizasi icin bakin :(

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 9.500
KALAN : 90.500

Sayfaları gözden geçirdim sağolun. Ama hayızken Kuran ayeti okumanın sakıncalı olduğunu biliyorum. Ben regl olduğum müddetçe sakıncası olmayan şifa dualarını okuyacağım. Katılmak isteyen regl hanımlar katılır. İhlasa da mazeretim bitince başlarım inşallah

ağzınıza sağlık şifa olsun inşallah şuan ihlas suresi haricinde okunan dualarının sayısını biriktirmiyoruz bilginiz olsun..
Sakıncası yoksa İhlas dışındakilerin hesabını ayrıntılı ve kafa karıştırmayacak şekilde ben tutarım. Lütfen mani olmayınız. Benim inancıma göre şuan İhlas okumam yarardan çok zarar getirir.

mani olacak şekilde bir üslub kullanmadım ki zaten ''lütfen mani olmayın'' cümlesini kurmanıza gerek yoktu.
sayfayı takip edenlerin kafasını karıştırmamak adına tek dua üzerinden gidiyoruz sayfaya gelen herkes geçmiş sayfaları okuyamıyor

kim ne isterse okuyabilir yeterki yavruya şifa olsun..

eilenn 100 İhlas okudum, şifâ olsun İnşaAllah.

Kadınların hayız hallerinde Kur'an' a dokunması ve okuması caiz değildir. Fakat Allah'ı anmak, korunmak, zikir için bazı kısa sureleri okumakta sakınca yoktur. Ayetel Kürsi, Fâtiha, Felak, Nas, İhlâs süreleri gibi...

Arkadaşlar...
İhlas suresini besleme ile başlarsanız Kur'andan okumuş gibi olduğu için regl iken okunması olmaz diye biliyorum...
Yani çok zorda kalmadıkça okunmaması daha iyi..
Okunanları da Allah kabul etsin...
Besmelesiz zikir niyetine okunsa daha iyi..
Çok karışık bu konu..
Herkes temiz bir kalple okuyor..
Rabbim hepsini kabul etsin..

eilenn
50 tane daha okudum canım.

Regl halindeyken Ezber den Dua nıyetıyle okumak bana sakıncalı gelmıyor.
Kuran dan ibadet nıyetıyle okumak caiz değil ..
En doğrusunu Allah bilir.
Ama çok kötü durumdasınız Allah a dua edıyorsunuz ne yapacaksınız etmeyecek mısınız ? Allah bizi kapısından gerı mı cevırecek regl lıyız dıye ? Bana mantıklı gelmıyor...
Allah ilmimizi artırsın..

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 9.650
KALAN : 90.350

OKUNAN YA ŞAFİ : 2000
OKUNAN TIBB'IL KULUBİ: 200

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN

OKUNAN YA ŞAFİ : 3.500
OKUNAN TIBB'IL KULUBİ: 250

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 9.700
KALAN : 90.300

Gülhan Hanımın oğlu Burak'ın şifası niyetine:
OKUNAN YA ŞAFİ : 1000
OKUNAN TIBB'IL KULUBİ: 100
Canım benim benimde kistlerin var şifa olarak bunu okusam ... Birde varsa bildiğin şifa ayetleri benim için yazarmisin allahım ya şafi ya allah adıyla kabul etsin inşallah inşallah da sifam olsun rabbimiz tüm şifa bekleyenleride şifasini versin inşallah Burak yeğenimizin inşallah

Allah razı olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…