Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Canım ameliyattan 6'ya yakındı çıktı.İyi geçmiş..Yoğun bakıma almışlar herhangi bir kanama falan olmazsa duruma göre normal odaya alacaklar..İnşaallah bir aksilik olmaz..

Bütün gün aklıma geldikçe okudum nevom , Allahın izniyle aksilik olmaz , sağlığına kavuşur yavrum .

Bütün gün aklıma geldikçe okudum nevom , Allahın izniyle aksilik olmaz , sağlığına kavuşur yavrum .
Allah razı olsun canım..İnşaallah...Annesiyle az önce görüştüm.Solunum cihazına bağlıymış.Doktorlar ondan çıktıktan sonra iyi olacak inşaallah demişler..Umarım o olmadan nefes alabilir..

Allah razı olsun canım..İnşaallah...Annesiyle az önce görüştüm.Solunum cihazına bağlıymış.Doktorlar ondan çıktıktan sonra iyi olacak inşaallah demişler..Umarım o olmadan nefes alabilir..

Duaya devam inşallah canım .

Ameliyatla ilgili bir haber var mi?
Allah sifa versin..
Ameliyat iyi geçti,şu an yoğun bakımda ve solunum cihazına bağlı:KK43:
Cihaz olmadan nefes alması ve ameliyat sonrası bir sorun çıkmaması icin kontrol altında tutuyorlar..
Dualarınızı eksik etmeyin...

Ameliyattan az önce çıkmış çok başarılı geçmiş.İki gün yoğun bakımda kalacak.Bir aksilik olmazsa servise alacaklar.
Dua eden herkese çok teşekkür ederim.Hepinizden Allah razı olsun.Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın..Dualarınızı eksik etmeyin...
Rabbim tüm hastalar şifa versin inşaallah..
vay aslan kardeşim benim :KK9: hastaneden çıkana kadar duaya devam

X