Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Nevreste Nevreste 66 Ya Allah, 131 Ya Selam, 137 Ya Vasi, 66 Ya Vekil, 116 Ya Kavi, 500 Ya Metin, 46 Ya Veliyy, 68 Ya Muhyi, 156 Ya Kayyum, 201 Ya Nafi', 113 Ya Baki ve 21 Salavat-ı Tıbb'ıl Kulubi okudum.
(Regl olduğum için Kuran ayeti okuyamıyorum. Keşke kardeşime Fetih okuyabilseydim)

Nevreste Nevreste 66 Ya Allah, 131 Ya Selam, 137 Ya Vasi, 66 Ya Vekil, 116 Ya Kavi, 500 Ya Metin, 46 Ya Veliyy, 68 Ya Muhyi, 156 Ya Kayyum, 201 Ya Nafi', 113 Ya Baki ve 21 Salavat-ı Tıbb'ıl Kulubi okudum.
(Regl olduğum için Kuran ayeti okuyamıyorum. Keşke kardeşime Fetih okuyabilseydim)
Allah razı olsun canım...

Allah razı olsun canım.
Ameliyat iyi geçti..Solunum cihazına bağlıydı az önce görüştüm.Onuda çıkarmışlar:KK66:
Annesi henüz görememiş.Şimdilik böyle canım..
cok sevindim insallah bundan sonrsida su gibi gecer sagligina annesine kavusur. Allah tüm hastalara sifa versin insallah

Merhaba
Arkadaşımın oğlu Mert 14 yaşında 7 yaşından beri kalp rahatsızlığı var..7 yıldır tedavi görüyor ve kalp ameliyatı olacağı günü bekliyordu.Doktorlar daha fazla bekleyemeyeceğini söylediler ve bugün için Ankara başkent hastanesinde ameliyat için randevu alındı.Şu an ameliyata yeni girdi onun için dua edebilir misiniz?
Birinin duası olmaz birinin olur..
Allah rızası için okuyabilecek arkadaşlar 11 fatiha ,11 ihlas okuyabilir mi?
geç gördüm sanırım ama okudum arkadaşım iyleşme sürecindedir şimdi..allahım şifasını versin

cok sevindim insallah bundan sonrsida su gibi gecer sagligina annesine kavusur. Allah tüm hastalara sifa versin insallah
geç gördüm sanırım ama okudum arkadaşım iyleşme sürecindedir şimdi..allahım şifasını versin
okudum ,,11 ihlas 11 fatiha Rabbim Şafi adıyla şifasını versin inşallah.
11 İhlas 11 Fatiha okudum Rabbim şifa versin inşaallah
Gec gordum ama okudum Rabbim acil sifalar versin
Hepinizden Allah razı olsun..İyileşme sürecinde duaya ihtiyacı olacak çok teşekkür ederim..

Az önce Mert'in annesi ile görüştüm.Yoğun bakımdan çıkarmışlar..Solunumda biraz zorlanıyormuş.Kalp kapağının vücuda uyum sağlaması gerekiyor takibe devam edilecek, bu yüzden bir süre daha hastanede kalacak..Umarım bir aksilik olmaz..Bu sürede dualarınızı eksik etmeyin.Hepinizden Allah razı olsun..

X