Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Az önce Mert'in annesi ile görüştüm.Yoğun bakımdan çıkarmışlar..Solunumda biraz zorlanıyormuş.Kalp kapağının vücuda uyum sağlaması gerekiyor takibe devam edilecek, bu yüzden bir süre daha hastanede kalacak..Umarım bir aksilik olmaz..Bu sürede dualarınızı eksik etmeyin.Hepinizden Allah razı olsun..
nevosum geciktim galiba :KK43:
yarin bende Dua etcegim
ALLAHtan acil sifalar dilerim

böyle bir seye katilmamiza vesile oldunuz sizdende Allah razi olsun dualarimizi eksik etmeyecegiz insallah daha güzel olacak hersey
Ben sadece vesile oldum..Sizde destek oldunuz Rabbim hepinizden razı olsun..Karşınıza iyi insanlar çıkarsın,hep sağlıklı ,huzurlu olun inşaallah...

Nevreste Nevreste 1.000 Ya Şafi, 21 Salavat-ı Tıbb'ıl Kulubi, 70 Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Kadir okudum canım. Yoğun bakımdan çıkardılarsa çok iyi.

Nevreste Nevreste 1.000 Ya Şafi, 21 Salavat-ı Tıbb'ıl Kulubi, 70 Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Kadir okudum canım. Yoğun bakımdan çıkardılarsa çok iyi.
Allah razı olsun sizden..Evet çıkarıldı çok şükür bugün cihazlarıda çıkarmışlar.Kalp kapağının uyum sağlamasını bekliyorlar.Umarım bir aksilik olmaz..

Allah razı olsun sizden..Evet çıkarıldı çok şükür bugün cihazlarıda çıkarmışlar.Kalp kapağının uyum sağlamasını bekliyorlar.Umarım bir aksilik olmaz..
Canım son durum nedir? Hafta sonu internete girmiyorum. Ama sürekli aklımdaydı. Yarın reglim bitiyor. Özellikle okunmasını istediğin bir sure varsa (Yasin Fetih ...) sayısı ile birlikte yazarsan inşallah okurum.

Canım son durum nedir? Hafta sonu internete girmiyorum. Ama sürekli aklımdaydı. Yarın reglim bitiyor. Özellikle okunmasını istediğin bir sure varsa (Yasin Fetih ...) sayısı ile birlikte yazarsan inşallah okurum.
Allah razı olsun canım..Mert bugün hastaneden çıktı evine dönüyor çok şükür:KK68:Hepinize çok ama çok teşekkür ederim.Dualarınız sayesinde ameliyatı iyi geçti çok şükür..:KK36:

Allah razı olsun canım..Mert bugün hastaneden çıktı evine dönüyor çok şükür:KK68:Hepinize çok ama çok teşekkür ederim.Dualarınız sayesinde ameliyatı iyi geçti çok şükür..:KK36:
Çok şükür Rabbime. Ben de gece Fetih okumuştum kardeşime, onu yazacaktım sana. Bu mesajı görünce :KK75: çok sevindim gerçekten.

X