Allah; Ol der ve olur.

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...

.
10 Tane okurum. Allah ayırmasın 😍

Canım bende 2 yasin alıyorum bu gece okuyacağım Allah kabul etsin bebişin sağlıklı huzurlu büyüsün Allah şifa bekleyen yavrucaklara da tez şifa versin onlarada gitsin.Bende 2 aydır koruyucu aileyim 12 aylık bebeğime kavuştum okuyan ve okutanlara şifa ve bereket olsun💪😌🧸
Not birkaç üste baktım şimdi 2 tane ben alıyorum isabel isabel enson kaç oldu ?

Son düzenleme:
Canım bende 2 yasin alıyorum bu gece okuyacağım Allah kabul etsin bebişin sağlıklı huzurlu büyüsün Allah şifa bekleyen yavrucaklara da tez şifa versin onlarada gitsin.Bende 2 aydır koruyucu aileyim 12 aylık bebeğime kavuştum okuyan ve okutanlara şifa ve bereket olsun💪😌🧸
Not birkaç üste baktım şimdi 2 tane ben alıyorum isabel isabel enson kaç oldu ?
Allah razı olsun. Amin inşallah..
Sizede yavrunuzla mutlu,hayırlı bir ömür diliyorum ..Ne güzel birsey yapmışsınız bir yavruya yuva olarak.
Kalan:334

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...
Bitmediyse bir tane alabilirim 🌸

3 tane aldım ben sayı düşülmüş dediler ama
O zaman düşülmüştür canım.yine de bakayım ben

Baktim yukarıya Sayıyı belirtilmeyince düşme olmamış ben şimdi düşeyim sayıyı

Allah kabul etsin

kalan sayı 321

O zaman düşülmüştür canım.yine de bakayım ben

Baktim yukarıya Sayıyı belirtilmeyince düşme olmamış ben şimdi düşeyim sayıyı

Allah kabul etsin

kalan sayı 321
Üstte hanımeliciceğim de bitmediyse 1 tane okuyabileceğini yazmış, İsabel de bitmediğini yazmış, 1 tane daha düşersek 320 o zaman.

X