Allah; Ol der ve olur.

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...
Allah bagışlasın bende üç tane okurum

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...

KALAN 284

müsait olan destek verebilir mi şimdiden ALLAH razı olsun :dua:

@eunja
Noisy Girl Noisy Girl
yorgun anneanne yorgun anneanne
B Buluts34
Sadelikherseydir Sadelikherseydir
Cikolatalikurabiyem Cikolatalikurabiyem
IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz
nazli95 nazli95
BlueBerry4268 BlueBerry4268
Huzur kalplerde Huzur kalplerde
Asiltutku Asiltutku
Balim25 Balim25
Omrumu 7 Omrumu 7
zeynep4 zeynep4
C Cerez87
Meybuz Meybuz
humanbeings humanbeings
A anabel lee
greyfurt greyfurt
B Beybipattis
Ruzgarruya Ruzgarruya
P Prensescann
kevsersoylu kevsersoylu
Umut_2019 Umut_2019
L Livagul
debriyajgazfren debriyajgazfren
Pinkpotter Pinkpotter
in_cim in_cim

KALAN 284

Allah hayırlı sağlıklı evlat etsin. İsteyen herkese nasip etsin. 3 tane okudum Allah kabul etsin. Sanki nazar var. Nazar sürelerini eksik etmeyin özerlik ve adaçayı yakın tütsü yapın inşallah iyi gelir.

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de bu duyguyu yaşatsın
5 tane okurum. 277

Hayırlı olsun. Allah daha nice güzel günlerini görmeyi nasip etsin İnşallah. Bugün akşam bende 1 tane okurum. Rabbim dileyen, isteyen herkese en hayırlısından evlat nasip etsin İnşallah.

Canim penyem biliyorsun bahçe işlerim var tam kislik hazirliklar bakamıyorum buraya saolasin canımsın 🌷🥀🌹💚🧡

Penyem eğer isabel isabel de izin verirse tekrar etiket yapalım bitanem herkes okudu bir tur daha dönsün yoksa bitmeyecek
K kazan abi de destek olsun

Lna16 Lna16
Nego Nego
Bonus Bonus
PiXiEE PiXiEE

Kızlar isabel isabel Den haber bekliyelim tekrar etiket yapın derse yapalım yoksa bitmeyecek bir tur daha yapalim ne dersiniz

Son düzenleme:
Canim penyem biliyorsun bahçe işlerim var tam kislik hazirliklar bakamıyorum buraya saolasin canımsın 🌷🥀🌹💚🧡

Penyem eğer isabel isabel de izin verirse tekrar etiket yapalım bitanem herkes okudu bir tur daha dönsün yoksa bitmeyecek

Lna16 Lna16
Nego Nego
Bonus Bonus
PiXiEE PiXiEE

Kızlar isabel isabel Den haber bekliyelim tekrar etiket yapın derse yapalım yoksa bitmeyecek bir tur daha yapalim ne dersiniz
Bence etiket değil 2.bildirim olsa daha iyi olur 🤔
Desteklerinizle yarısı okundu, diğer yarısınıa da desteklerinizi bekliyorum vs diye. Çoğu bitmediyse 1 tane alayım falan yazıyor. Son sayfada da güncel sayı yazıyor diye not eklense falan isabel isabel
Birde kazan yardım etmesin Kazen etsin, yanlış etiket olmuş😊

Lna16 Lna16
Nego Nego
Bonus Bonus
PiXiEE PiXiEE

Canım dün ben etiket yaptım daha önce hatim ve yasin okuyanlardan bakıp :KK200:
Yaz dönemi ya herkes müsait olmaya bilir
Süresi yok canım biter ALLAH 'in izni ile :dua:

Tabi ara ara etiket yapmak iyi olur 10 günde neredeyse yarı oldu :nazar:

Bence etiket değil 2.bildirim olsa daha iyi olur 🤔
Desteklerinizle yarısı okundu, diğer yarısınıa da desteklerinizi bekliyorum vs diye. Çoğu bitmediyse 1 tane alayım falan yazıyor. Son sayfada da güncel sayı yazıyor diye not eklense falan isabel isabel
Birde kazan yardım etmesin Kazen etsin, yanlış etiket olmuş😊
Düzelttim canım bazen klavyenin azizliği oluyor benim telde daha sık oluyor bu durum 🤭🤭🥰

X