Allah korudu cok korktum:((

canım çok geçmiş olsun bende 6.haftamda araba çarpmıştı çok korktum ..hemendra gittim dedi kanaman yoksa bişiy olmaz baktı keseyi gördü dediki korkma erken gebelikte bebek çoık korunaklı dedi korkma canım dua et allahın izniyle bişiy olmaz

Geçmiş olsun canım Allah korumuş merak etme birşey olmaz Allah bir daha kaza bela göstermesin kimseye

cok gecmıs olsun cnm benım allah korusun aklına kotu seyler getırme cnm benım o cok guvenlı bı yerde allah korusun allah onu sana bagıslasın

ayy canım yaaa nasıl korkmuşundur.olmaz sen merak etme pamuk ipliğiyle bağlı değil allah korur.ama yinede dikkat et sen.kanaman olmadığı sürece huzursuz olmaa.

geçmiş olsun ayticim. allah korumuş. bişeycikler olmaz bebişini allahın izniyle

gecmis olsun ayticigim allahim bi daha gostermesin insallah bebegini sana bagislasin amin

çok geçmiş olsun canım.bebeğin için artık sakinleşmeye çalışmalısın

ahh canım benim yaaa çok geçmişş olsunn aksiliğe bak hamileliğinin yeni öğrendiğin haftaa ..
moralini bozma sen bebişe bişey olmaz allahın izniyle ..
tekrar çoook geçmiş olsun ayticim..

aytiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............
canım benim tatlı hamişşim......
tebrik ederim hamilesin yaşasın daha yeni duydum yoktum izindeydik.....
vede çok büyük geçmiş olsun tatlım......

ayticim canım benim,çok çok geçmiş olsun,sen hiç merak etme bebişn iyidir allahın izniyle,rabbim korur onu...

Hiç merak etme canım.Anne karnı bir bebek için en güvenilir yerdir. Çok geçmiş olsun, dualarımız seninle.

canım çok geçmiş olsun Allah esirgesin bebeğini

geçmiş olsun canım.Allah bidaha yaşatmasın bir fakire sadaka ver.Dikkat et kendine.

cnm içini ferah tut olmamıştır bişey geçmiş olsun

canımsın ya canım arkadaşım çok geçmiş olsun.istersen bi dr a git.ama allahın izniyle bişieycik olmamıştır meleğine.yinede dikkat et kendine.dualarım seninle tatlım.allaha emanet ol.

arkadaslarım cok tsk ederım hepınıze ıyı dıleklerınız ıcın ama cok sukur ıyıyım carsamba gunu dr a gıdıcem suan cok erken oldugu ıcın gıtsemde kese falan gorunmeyecegı ıcın dr cars pers gel dedı bakalım hayırlısı artık Allah hepınızden razı olsun...

X