Allah korudu cok korktum:((

aytii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
348
1
47
bugun kaza yaptık 3 araba bırbırıne gırdı bız arada kaldık arkadan bıze vurdular bızde gorunurde bısey yok ama sarsıldık tabı ama cok korktum bebegıme bıdey olurmu Zaten karnımda agrıyodu bugun bebegıme bısey olmasın zaten zok zor kavustum ona ne olur dua edın ona bısey olmasın:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

geçmiş olsun aytii allahın izniyle bişey olmaz inşalllah kendinize dikkat edin ama yaa artık iki can taşıyosun rabbim sizi korusun amin..

merak etme canım içinde bulunduğu sıvı bebişini korur, sizede geçmiş olsun

geçmiş olsun cnmmmmm okut kendini ya çok üzüldüm olmamaıştır cnm o sana sıkı sıkı tutunuyodur şimdiiiii

canım cok gecmiş olsun
hemen doktora git bence bebegine bi bakıt
allahın izniyle bir şey olmaz inşalah

çok geçmiş olsun ayticim.Allah bebeğini sana bağışlasın.

canım çok geçmiş olsun umarım bişeyi yoktur bebeişinin sen içini ferah tut.tabi bi dr a gidersen için rahatlayabilir canım

cnm cok gecmıs olsun.. bol bol dua et allah korumus sızı aman bırdaha allah yasatmasın ınsalalh

Geçmiş osun canım...direk karnına bir darbe almadığını sanıyorum..onun için korkma bir şey yoktur inşallah...:teselli:

9 aylıkken bizde kaza atlatmıştık korkudan doğum sancılarım başlamıştı çok geçmiş olsun canım :teselli:

aytii dualarımız seninle rabbim sağlıklı sıhhatli kucagına almayı nasip eder inşaallah sende bizlere dua etmeyi unutma rabbim bizide tez zamanda hamişliği yaşatsınnn

çok geçmiş olsun Aytiicim
çok üzüldüm inanki
Allah korumuş canım
Allah bebeğini sana bağışlasın....

canımmmm((
çok geçmiş olsunnn
dualarım seninle inşş bişe yooktur.
en iyisi hemişlikte dışarı çıkmamak sadece kendi kendine uıygun gördüğün yerlerde yürüyüş yapmak sessiz sedasız...dikkat et cnmm kendine..

canım çok çok geçmiş olsun allah korumuş sizleri de bebişide umarım kimseye bööle bişey yaşatmaz rabbim kazadan beladan koruzun herkesi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…