Allah aşkına bu reva mı ya

Adam tamam hadi boşanalım dedi
Konu sahibi ne yapacak iş yok aile destek değil
Nafakayla geçinebilir mi ?
Nafakasini bile almam hiç hakkın falan demesin kimse benim hakkım ondan kurtulmak kendimi topluyana kadar camide yatar 3 ayrı iş yaparım yine düze çıkarim o konuda Kendime güveniyorum yeteki peşimi biraksin

Evet bır nevi öyle.bosanmayi unut diyor
Babam ve babamın ailesi de anneme bizde boşanma yok diyordu,keza kendi ailesi de laf söz olur diye istemediler annemi.

Ama annem fabrikalarda çalışarak iki çocuk büyüttü,okuttu. Sonra bir yandan dışardan okudu ortaokul,lise derken üniversite sınavına girdi.Şuan emekli üniversiteye gidiyor,Almanca A2 ye getirdi ufak ufak ilerletiyor,aşçılık, pastacılık derken birçok kursa gitti ve hala çalışma hayatına da devam ediyor.
Bunu anlatıyorum çünkü,böyle yazıldığı gibi kolay değildi,onun için çok zorluydu ve bir tane destekçisi yoktu.Hala hayatı zorlu ve koşturmacalı ama bundan çok mutlu.Tek pişmanlığı daha erken boşanmış olmaması.

Aileniz sahip çıkmıyorsa,siz kendi hayatınıza sahip çıkacaksınız,iş bulun çalışın.Kpss garanti değil ki bu devirde? Bugün birçok öğrenci okula işe gidip,işten gelince vizelerine,finallerine çalışıyor.Siz kararlı olup zoru göğüslemelisiniz, maalesef herkesin yaşamı kolay olmuyor.

Nafakasini bile almam hiç hakkın falan demesin kimse benim hakkım ondan kurtulmak kendimi topluyana kadar camide yatar 3 ayrı iş yaparım yine düze çıkarim o konuda Kendime güveniyorum yeteki peşimi biraksin
Küçük çocukla ? Camide yatarsın peki.
Biraz kafanı toparla sağlıklı kararlar çıkmıyor.

Çok üzüldüm.

O zaman onu kızdıracak işler yapmayın.

Bilmem kaç yıllık evlisiniz neye kızar,neye küfreder az çok tahmin ediyorsunuzdur.
İşin tuhaf tarafı o zaten ben o u kızdırmiyorum.
O kızıyor.
Mesela dünü anlatayım araba sürüyordum çok karıştı dar döndün kırmızı ışığa kaldın niye hizlanmadin adama yol verdin saf misin herkese yolmu vercen diye bla bbla konuştu yol biyu cvp vermedim sadce ağladı lm bu sefer sur len eve ne dedim de ağlıyon diye hakaret ler le eve geldik

Sizin boşanma ihtimaliniz bence de yok.
Eşiniz çok falsolari olan bir adam burası tamam ama sizde her şeye takılan zor bir insansınız. Sadece eşiniz değil mesele her şeye, herkese takalabiliyorsunuz.
Boşanma ihtimalinizin çok düşük olduğu bir evlilikte biraz ona davranmak, yaşamak gerekiyor.
Geçen başka bir üyeye de yazdım, herkesin hayatının gerçekleri farklı. Burada boşan yazarız biz ama siz sınava hazırlık, iş bulma derken akıllı hareket etmelisiniz.

Sizin boşanma ihtimaliniz bence de yok.
Eşiniz çok falsolari olan bir adam burası tamam ama sizde her şeye takılan zor bir insansınız. Sadece eşiniz değil mesele her şeye, herkese takalabiliyorsunuz.
Boşanma ihtimalinizin çok düşük olduğu bir evlilikte biraz ona davranmak, yaşamak gerekiyor.
Geçen başka bir üyeye de yazdım, herkesin hayatının gerçekleri farklı. Burada boşan yazarız biz ama siz sınava hazırlık, iş bulma derken akıllı hareket etmelisiniz.
İçinde olmadan beni anlamıyorsunuz haklısınız

İşin tuhaf tarafı o zaten ben o u kızdırmiyorum.
O kızıyor.
Mesela dünü anlatayım araba sürüyordum çok karıştı dar döndün kırmızı ışığa kaldın niye hizlanmadin adama yol verdin saf misin herkese yolmu vercen diye bla bbla konuştu yol biyu cvp vermedim sadce ağladı lm bu sefer sur len eve ne dedim de ağlıyon diye hakaret ler le eve geldik
Çek sağa in aşağı buyur gel kendin sür de.
Ağlaman anlamsız fazla duygusal bi yapıya mı sahipsin acaba.
Yazdığım yoruma da ağladım demiştin.
Senin şu an tek yapman gereken kendine zaman ayırman biraz hırpalanmışsın psikoloji olarak.

Çek sağa in aşağı buyur gel kendin sür de.
Ağlaman anlamsız fazla duygusal bi yapıya mı sahipsin acaba.
Yazdığım yoruma da ağladım demiştin.
Senin şu an tek yapman gereken kendine zaman ayırman biraz hırpalanmışsın psikoloji olarak.
Sinirlerim bozuk çünkü zaten öyle yaptım sağa çektim gel sen sur karnım ağrıdi dedim
Regl olmuştum zaten.
Yargılamayin yalvarırım cvp versem neden öyle dedin desem arabayı başıma yıkıyor o diyor ben konuşayım sen duyma erkeğim ben erkekler bağırir aglamamk için direndim olmuyor yalvarırim kınamayın keşke onu tanıma şansınız olsa ahhh be az bile diyorsun dersiniz

Sinirlerim bozuk çünkü zaten öyle yaptım sağa çektim gel sen sur karnım ağrıdi dedim
Regl olmuştum zaten.
Yargılamayin yalvarırım cvp versem neden öyle dedin desem arabayı başıma yıkıyor o diyor ben konuşayım sen duyma erkeğim ben erkekler bağırir aglamamk için direndim olmuyor yalvarırim kınamayın keşke onu tanıma şansınız olsa ahhh be az bile diyorsun dersiniz
Burda seni kimse kınamaz yargılamaz.
Herkesin bu hayatta sınavı farklıdır.
Dediğim gibi biraz dinlen seni cidden iyi görmedim.
Bir süre kafandan herşeyi atmaya çalış.
Minimum muhatap ol eşinle.
Umarım istediğin hayata kavuşursun.

Eşim olcak adam bir türlu kurtulamadigim kişi.

Resmen diyor ki ben bagirayim çağırayım sen duymazdan gel alttan al.
Erkek adam bağırir.
Ona kalsa i bagiracak çağıracak ben hep alttan Alaçam dayanamıyorum artık ya

Ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin. Başka yol yok.

Burda seni kimse kınamaz yargılamaz.
Herkesin bu hayatta sınavı farklıdır.
Dediğim gibi biraz dinlen seni cidden iyi görmedim.
Bir süre kafandan herşeyi atmaya çalış.
Minimum muhatap ol eşinle.
Umarım istediğin hayata kavuşursun.
Ben muhattap olmuyorum zaten keşke o da olmasa sabah geldi nöbetten konuşmuyorum ama kahvaltı hazırlıyorum bir iki şey söyledi yarım ağız cvp verdim başladı deli ruh hastası düzgün cvp ver psikoloji nasıl sağlam kalsin

Regl olmuştum zaten.
Ben sizi çok iyi anladım, benimle alakasız bi ortamda x bi insan bile ses yükseltse gözüm doluyor bağırılması yeter yani ağlamam için. Umarım kurtulursunuz en kısa zamanda, hemen iş bulun bence kpss beklemeden, bulunca şutlayın uzaklaştırma alıp. O zamana kadar insan yerine koymayın onu, içinizden deli konuşuyor konuş deli diyin o konuştukça içinizden gülün ciddiyim.

Ben sizi çok iyi anladım, benimle alakasız bi ortamda x bi insan bile ses yükseltse gözüm doluyor bağırılması yeter yani ağlamam için. Umarım kurtulursunuz en kısa zamanda, hemen iş bulun bence kpss beklemeden, bulunca şutlayın uzaklaştırma alıp. O zamana kadar insan yerine koymayın onu, içinizden deli konuşuyor konuş deli diyin o konuştukça içinizden gülün ciddiyim.
Onu yapınca daha çok kuduruyor yaptım takmadım bu sefer sürekli evin içinde bana hakaret ediyor

Adam sana laf söylemeye başlayınca yavrusunu kartal kapmış Fatma Girik gibi olmayın. Sizi pıstırmış iyice. Az şöyle dik durun. Horozlanın yani. O laf söyleyince sizde lafı kürekle sokun ağzına. İlla ağlayacam dersen de o gidince ağla.

X