Allah a şükür bebeğim benimle

semraa.2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
54
0
arkadaşlar o kadar heyecanlı ve tedirgimin ki şu anda 11 haftalık hamileyim 3 kez düşük yaptım :çok üzgünüm: ve şu günleri o kadar heyecanlı geçiriyorum ki allah herkese bu duyguyu yaşatır inşallah kötü günler geçirdim ama bebeğimin kalp atışını duyduğum an herşeyi unuttum. 2 haftada bir ultrasyona giriyorum bebeğimi görmek o kadar huzur verici bir duygu ki anlatması zor RABBİM bütün isteyenlere nasip etsin dualarım sizinle ALLAH' A emanet olunnnnnn :ecrin_bebek:

İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişini tabi bende
Rabbim tamamına erdirsin yavrularımızı

allah tamamına erdırsın ve nazrlardan saklasın sızı semra hanım,bende hamıleyım daha 9 gunluk bebısım ama cok korkuyorum cunku kan testındekı degerler dusuk cıktı dr dusuk tehlıkesı var dedı,sızın 3 dusuk nasıl oldu kan degerlerınızı hatırlıomusunuz

[/ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim...COLOR]

Semraa arkadasim oncelikle gecmis olsun ve gozun aydin Allahim tamamina erdirsin ve bebislerimize saglikla sihhatle kavusmayi nasip etsin canim... Ben hamisim fakat heyecani yasiyamiyorum cunku bebisim kendini gostermedi bende 4 veya 5 haftalik hamileyim. Hayirlisi bakalim

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

sağolun Allah ım herkese nasip etisn inşallah şimdlik bebeğimin gelişimi gayet iyi gidiyor 3,5 aylık oldu 2 li test normal çıktı hayılısı inşallah bu sefer kaybetmeden bebeğime :ecrin_bebek: kavuşurum dualarınızı bekliyorum arkadaşlar :Saruboceq:

Tebrik ederim canım a.s.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım...

iyi dilekleriniz için teşekkürler bende kan değerleri ile ilgili olmadı ilk 2 si 6 haftalıkken kanamayla kaybettim 3 bebeğimi 7 haftasında ultrasyona girdiğimde kalbinin durduğu anlaşıldı ve suni sancı ile ölü doğum yaptım allah ım yardımcınız olsun sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah kendinizi sakın kasmayın sıkıntı ve stres bebeği çok etkiliyor onun için gönlünü ferah tut herşeyin hayırlısı olur umarım

arkadaşım öncelikle seninde gözün aydın amin inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bebeşi görmek için en yakın zaman yani 1 haftaya kadar gösterir kendisini işte o anda herşey yeniden başlıyor hayat sadece onun için varmış gibi geliyor ben şimdi onun o küçük ellerini ayaklarını görmeye başladım gamyoncuiremsu çok heyecan mutluluk verici duygu rabbim hayırlısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…