Allah a şükür bebeğim benimle

iyi dilekleriniz için teşekkürler bende kan değerleri ile ilgili olmadı ilk 2 si 6 haftalıkken kanamayla kaybettim 3 bebeğimi 7 haftasında ultrasyona girdiğimde kalbinin durduğu anlaşıldı ve suni sancı ile ölü doğum yaptım allah ım yardımcınız olsun sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah kendinizi sakın kasmayın sıkıntı ve stres bebeği çok etkiliyor onun için gönlünü ferah tut herşeyin hayırlısı olur umarım

cok tesekkur ederım ama bebegımı 13 gun once kaybettım

cok tesekkur ederım ama bebegımı 13 gun once kaybettım

canım inan çok üzüldüm ama her şey allah tan sen içine kötü düşüncelerin yerleşmesine izin verme allah ım en hayırlı gününde sana da nasip eder inşallah demek ki henüz zamanı var diye düşün biliyorum şu anda çok üzgünsün ama emin ol rabbim her şeyin en güzelini zamanı gelince nasip eder. ben dün dr gittim bebeğim kesin olmamakla beraber bir kız çocuğu :emir_bebek: onunla birlikte senin gibi yol gözleyenlere dualarımız eksik olmayacak.

sana küçük bir tavsiye bilmiyorum ne kadar etkili ama yumurtlama dönemin belli oluyosa o zaman çatlamasını kontrollle ögren ve o zaman olsun adet dönemin gelmeden 1 hafta öncesi kan tahlili yaptır ve iyi bir dr bul biz bu dr bulana kadar 3 ayrı dr gittik olmadı dr da çok önemli tekrar geçmiş olsun :teselli:

canım inan çok üzüldüm ama her şey allah tan sen içine kötü düşüncelerin yerleşmesine izin verme allah ım en hayırlı gününde sana da nasip eder inşallah demek ki henüz zamanı var diye düşün biliyorum şu anda çok üzgünsün ama emin ol rabbim her şeyin en güzelini zamanı gelince nasip eder. ben dün dr gittim bebeğim kesin olmamakla beraber bir kız çocuğu :emir_bebek: onunla birlikte senin gibi yol gözleyenlere dualarımız eksik olmayacak.

sana küçük bir tavsiye bilmiyorum ne kadar etkili ama yumurtlama dönemin belli oluyosa o zaman çatlamasını kontrollle ögren ve o zaman olsun adet dönemin gelmeden 1 hafta öncesi kan tahlili yaptır ve iyi bir dr bul biz bu dr bulana kadar 3 ayrı dr gittik olmadı dr da çok önemli tekrar geçmiş olsun :teselli:

canım cok saol,kız cocuklarını cok severım tabı ayrım yapmamak lazım Allahtan hayırlısı,ben hıc bılmıyodum bu yumurta catlamaı ısını sonradan ogrendım kan tahlılınde nasıl bellı oluyo

arkadaşım bende birşey sormak istiyorum bende 3 defa düşük yaptım önümüzdeki ay tedaviye başlayacağım sen neler yaptım merak ediyorum anlatırsan sevinirim
bu arada rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah

canım cok saol,kız cocuklarını cok severım tabı ayrım yapmamak lazım Allahtan hayırlısı,ben hıc bılmıyodum bu yumurta catlamaı ısını sonradan ogrendım kan tahlılınde nasıl bellı oluyo

öyle rabbim hayırlısını versin hepimize yumurta çatladığı gün belli oluyo galiba anladığım kadarıyla o ay adet dönemin gelmeden 1 hafta önce dr gidip bhcg tahlili yani gebelik testini yaptır kan tahlilinde çıkıyor çok az olsada belli oluyo o anda tedaviye başlamak erken teşhisle biliyosun

arkadaşım bende birşey sormak istiyorum bende 3 defa düşük yaptım önümüzdeki ay tedaviye başlayacağım sen neler yaptım merak ediyorum anlatırsan sevinirim
bu arada rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah

canım inşallah sanada nasip eder sana kısaca bahsedeyim ilk etapta kan tahlilleri pıhtılaşma zamanı, gizli şeker, eşimle birlikte kromozom tahilil yapıldı bozukluk var mı diye rahim filmi çekildi, rahimde bazılarında perde oluyormuş onun için rahime gözle bakıldı cihazla, işte kısaca bunları yaptırdım ve sonuçta hiç birinde kötü bir sonuç çıkmadı en son bursa tıp fakültesinde bir dr rahim kalınlığının ince olduğunu ve bebeği ilk oluşumdan itibaren desteklemek gerektiğini söyledi yumurtlama dönemi hesaplandı çatlaması kontrol edildi adet döneminden 1 hafta önce kanda tahlil yaptırdım bebeğim olduğunu ögrendim ilk 3 ayına kadar progestan kullandım vajinal yoldan aldım coraspirin ve multivitamin kullanıyorum şimdi umarım rabbim en kısa zamanda sanada beklediğini verir :teselli:

X