Pudra, Fondöten, Kapatıcılar alix avien terracotta pudra

oldukça kapatıcı canım.ben günlük makyajımda kullanıyorum kremsi bir yapıya sahip.oldukça doğal duruyor.tavsiye ederim.bitmek üzere elimdeki tekrar alacağım çok memnunum..

cildim karma,bunu kullanınca yağlı gibi olur mu?fiyatı ne kadar?bunu kullanınca fodötene gerek kalmıyor mu?ne çok soru sordum:KK17:

kızlar şu her tene uyan renksız pudradanmı bahsedıyorsunuz?ben bugday tenlıyım kullandım ama tek basına bana yeterlı gelmedı internette mucıze pudra dıye okumustum ama bana pek mucızevı bısey gıbı gelmedı

evet mucize pudra diyolar.memnun kalmadın mı?karma bi cildim war yağlandırır mı cildimi sence?

benimde karma cildim hatta yağlıya dönük karma o yüzden cildimde fazla durunca parlama yapıyorama çok hafif hiç belli olmuyor altına nemlendirici sürmeyince parlama yapmıyor ama nemlendiricisiz de kullanamıyorum allığın kalıcılığını koruması için.

cildimde sivilcler var çok değil tabii. vize ve final dönemi coşuyor ama gayet güzel kapatıyor yani diğer pek çok ürüne göre oldukça başarılı.30 tl fiyatı biraz tuzlu ama 27 gr

X