alısamıyorum ilgisizlige

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşiniz edepsizliği ele almış valla rest çekmekten başka çareniz yok sakın çocuk yapmayın,gerekirse bir süre evi terk edin. Konuşmayın onunla. Değişeceğini hiç sanmıyorum ama belki biraz törpülenir.

Bağırdığı zaman sessiz kalıp sallamasanız sonrasında gelip hemen özür diliyor mu
Sessiz kaldigim zaman daha cok uste cikiyor bagirmayi daha da hakliymiscasina artiriyor.sert ciktigim zaman hatasini anliyor ama her seferinde baska sekillerle devam.konusmadigim zaman baska kavga cikariyor surat asmak olarak algilayip

Eşiniz edepsizliği ele almış valla rest çekmekten başka çareniz yok sakın çocuk yapmayın,gerekirse bir süre evi terk edin. Konuşmayın onunla. Değişeceğini hiç sanmıyorum ama belki biraz törpülenir.
Inanin ki benim de inancim kalmadi cocuk allahin gucune gitmeisn istemiyorum uzun muddet

ben 20 yillik evliyim , esim bir kere salak demeyi birakin tartisirken bile kirmamak icin caba gösterir. esin ya tedavi olur (psikolojik) yada bosanirsiniz. ben sevgi bittigi halde yürüyen bir sürü evlilik gördüm ama saygi olmadan yürüyenini görmedim. annenle babana da kocan olacak öküz yaninizda degilken bir ayar ver. elin dogru dürüst sevgi görmemis cocugu gelip kizima sen salaksin dicek yanimda ? ve ben buna izin vericem ? kapimda paspas bile yapmam o insan müsevveddesini ! degil damat diye evime girecek bir daha !

Sessiz kaldigim zaman daha cok uste cikiyor bagirmayi daha da hakliymiscasina artiriyor.sert ciktigim zaman hatasini anliyor ama her seferinde baska sekillerle devam.konusmadigim zaman baska kavga cikariyor surat asmak olarak algilayip
Ani Bi sinirle bağırıyor desem pişman da olmuyo, durumun çok zor

Inanin ki benim de inancim kalmadi cocuk allahin gucune gitmeisn istemiyorum uzun muddet

Annenler neden o kadar arka veriyor anlamadım cidden? Önce anne babamı haşlardım ben ciddiyim,sizin yanınızda bir siz yokken bin söylüyor diye. Eşimle 13 yıldır birlikteyiz birbirimize hiç hakaret etmedik,salak aptal vs dahil. Hem de hiç. Nasıl başlarsa öyle gider,elin terbiye sevgi görmemiş hödüğünü almışsın adam olacak zannediyorsun.

Hiç ödün verme ,üniversite mezunuymuşsun gir işe çalış ayaklarının üstünde dur,kendine bu terbiyesiz olmadan bir hayat kur.

Her şey sizin bir cümlenize gizli aslında“sevgililik nisanlilik doneminde hic ozel biseyler yapmadik evlendik yine ses cikarmadim” adam zaten buymuş sonradan değişmemiş siz görmemiş veya görmek istememişsiniz. İnsanların karakteri değişmez. Anne babanız bu lafa nasıl sessiz kaldı ona da hayret ettim. Size önerim susmayın, siz sustukça üstünüze gelecek. Ya duymayacaksınız ya susmayacaksınız.
Çocuk istememeniz neden Allah’ın gücüne gitsin sizin kararınız bu hayatınız boyunca da istemeyebilirsiniz. Şahsi fikrim bu adamdan kusura bakmayın ama bir halt olmayacağı yönünde

Her şey sizin bir cümlenize gizli aslında“sevgililik nisanlilik doneminde hic ozel biseyler yapmadik evlendik yine ses cikarmadim” adam zaten buymuş sonradan değişmemiş siz görmemiş veya görmek istememişsiniz. İnsanların karakteri değişmez. Anne babanız bu lafa nasıl sessiz kaldı ona da hayret ettim. Size önerim susmayın, siz sustukça üstünüze gelecek. Ya duymayacaksınız ya susmayacaksınız.
Çocuk istememeniz neden Allah’ın gücüne gitsin sizin kararınız bu hayatınız boyunca da istemeyebilirsiniz. Şahsi fikrim bu adamdan kusura bakmayın ama bir halt olmayacağı yönünde
Üzerine bana buluyor kabahati ne bekliyormusum oyle diyor annem.Normal mi sizce bu kadar sudan sebeplerle cikan kavgalar agir hakaretler.robit degiliz ya yuzumuz ister istemez elbet dusuyor.bu defa surat asiyor oluyor

Ayni babam🙁annem yillarca çekti,hala da çekiyor.İyiyken çok iyi ama dediği olmayinca da 180 derece degisiyor.Annem genelde sessiz kalarak katlandi ama siz katlanmayin bence😞

çok saygılı bir insan ama anne ve babanın yanında sana "sen salak mısın" diyebiliyor.
benim babamın yanında kocam bunu diyecek ve babam o dili kökünden kesip monte etmeyecek bi yerlerine ?

Evli olanlar sizlerin ilk aylari nasil gecti.her ailede alisma doneminde sorun olur diyor annem ama bizimki sorunlari gecti bitmek bilmiyor sorunlar.canim cicim aylari nerede ki.

Ayni babam🙁annem yillarca çekti,hala da çekiyor.İyiyken çok iyi ama dediği olmayinca da 180 derece degisiyor.Annem genelde sessiz kalarak katlandi ama siz katlanmayin bence😞
Katlanmak istemiyorum ama ozguvenimi yitirdim.oyle bir konusuyor ki annem sanirsiniz herkesin sorunlari cok ama bir tek ben buyutuyorum.susmadigim icin ben gecimsizim ben idare etmiyorum.surekli soylenmiyorum da sadece o yaptikca benim suratim asiliyor artik susmayi da denedim.gerci arti kavga edecek istegim bile kalmadi

çok saygılı bir insan ama anne ve babanın yanında sana "sen salak mısın" diyebiliyor.
benim babamın yanında kocam bunu diyecek ve babam o dili kökünden kesip monte etmeyecek bi yerlerine ?

Babam biraz rahatsiz.anneme de manen destek oluyor diye annemin gozunde de damadi pek kiymetli.onlara yapilmis bir saygisizilik yok onlarin gozunde ne yazik ki.

Babam biraz rahatsiz.anneme de manen destek oluyor diye annemin gozunde de damadi pek kiymetli.onlara yapilmis bir saygisizilik yok onlarin gozunde ne yazik ki.
insan evladına yapılan saygısızlığa daha çok üzülür oysa. daha çok dert eder bunu. anneniz sağlıklı düşünemiyor şu an sanırım. belki babanızın rahatsızlığı yüzünden o da zor bir dönemdedir.

Kimsenin etrafında pervane olmayın. Bütün sebep işte bu..

insan evladına yapılan saygısızlığa daha çok üzülür oysa. daha çok dert eder bunu. anneniz sağlıklı düşünemiyor şu an sanırım. belki babanızın rahatsızlığı yüzünden o da zor bir dönemdedir.
Inanin aynen oyle saglikli dusundugunu artik ben de dusunmuyorum.annemin her cumlesi herseyi bende cok kiymetlidir hep dogru dusundugunu dusunurdum.bunca zaman yapiciligiyla hep beni ikna etti gecer soyle olur boyle olur herkesde oluyor diye.oturup dusunuyorum kendim mi gecimsizim diye.ailesinden konusacak kimse de yok dogru durust anlayacak uyaracak.bu yuzden f yazdim farkli bakis acilariyla degerlendireyim kendimi diye.tesekkur ederim

Üzerine bana buluyor kabahati ne bekliyormusum oyle diyor annem.Normal mi sizce bu kadar sudan sebeplerle cikan kavgalar agir hakaretler.robit degiliz ya yuzumuz ister istemez elbet dusuyor.bu defa surat asiyor oluyor

Tabi ki normal değil. Kaç yaşındasınız? Çalışıyor musunuz?

Özel hayatınızı da etkiliyor mu bu yaşadıklarıniz.kopukluk varmi?.o aralarda yaklaşımı nasıl size?

O kelimeleri söyleduktan sonra annen babanla gözgöze geldin mi?
yani atiyorum meyve yiyordu herkes o an ve size birden ne salak bi insansin sen dedi ve devammı etti herkes süs pus meyvesini yemeye...

Böyle olmadı deyin lütfen!

Özel hayatınızı da etkiliyor mu bu yaşadıklarıniz.kopukluk varmi?.o aralarda yaklaşımı nasıl size?

O kelimeleri söyleduktan sonra annen babanla gözgöze geldin mi?
yani atiyorum meyve yiyordu herkes o an ve size birden ne salak bi insansin sen dedi ve devammı etti herkes süs pus meyvesini yemeye...

Böyle olmadı deyin lütfen!
Ozel hayatimizi soyle etkiliyor ben o boyle yaptikca uzaklasiyorum ondan.Dedikten sonra esim kalkti gitti disari cikti bir de.annem sadece ssst dedi sagolsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X